تمامی سفارشات از تاریخ 28 اسفند 1399 به بعد، از 15 فروردین 1400 به بعد تحویل مشتریان عزیز می گردد.
فیلتر کن با
فیلتر قیمت
تومان تومان
لنز
رزولوشن تصویر
دید در شب
برند سازنده
نوع دوربین مداربسته
تکنولوژی ساخت
تعداد کانال صدا
فرمت ذخیره سازی
اندازه ذخیره سازی تصویر
انتقال تصویر
مقدار ساپورت هارد
اعمال و بستن
مقایسه محصولات
 • هیچ آیتمی برای مقایسه وجود ندارد.
فیلتر محصولات
تماس با ما

دوربین مداربسته برایت ویژن با ارائه تصاویر با کیفیت مناسب و در بستر AHD محصولات مناسبی ارائه می دهد. این دوربین میان قیمت تنوع اندکی در دوربین ها دارد اما دید در شب و کیفیت تصویر خوبی ارائه می کنند.

سوالات متداول
آخرین خبرها
برندها

4 کالا وجود دارد

نمایش 1 تا 4 از 4 مورد
دوربین مداربسته AHD برایت ویژن 1 مگاپیکسل مدل 322-VH
 • لنز: فیکس 3.6mm
 • رزولوشن تصویر: 1 مگاپیکسل
 • دید در شب: 20 متر
تماس بگیرید
star star star star star
5
1 دیدگاه 
دوربین مداربسته برایت ویژن 1 مگاپیکسل مدل 300-VH
 • لنز: فیکس 3.6mm
 • رزولوشن تصویر: 1 مگاپیکسل
 • دید در شب: 25 متر
تماس بگیرید
star star star star star
5
1 دیدگاه 
دی وی آر AHD برایت ویژن 4 کانال مدل BE-A4-TM
 • رزولوشن تصویر: 2 مگاپیکسل
 • تعداد کانال تصویر: 4 کانال
 • تعداد کانال صدا: 4 کانال
تماس بگیرید
star star star star star
5
2 دیدگاه 
دی وی آر AHD برایت ویژن 8 کانال مدل BE-A8-TM
 • رزولوشن تصویر: 1.3 مگاپیکسل
 • تکنولوژی ساخت: AHD
 • تعداد کانال تصویر: 8 کانال
تماس بگیرید
star star star star star
5
1 دیدگاه 

فهرست:

معرفی دوربین مداربسته برایت ویژن

دوربین مدار بسته ای اچ دی برایت ویژن با طراحی محصولاتی کاربردی برای کاربران خود، مجموعه ای را ارائه می دهد که بتوانید متناسب با نیاز خود از آن استفاده کنید. این برند دو نوع دوربین دام و بولت دارد که برای نصب سقفی و دیواری مورد استفاده قرار می گیرد. با دارا بودن رزولوشن 1 مگاپیکسلی برای دوربین ها و 2 مگاپیکسلی برای دی وی آر ها، می توانید تصاویر را با کیفیت کافی و میزان جزییات مناسب دریافت کنید. این دوربین ها می توانند دید در شبی تا 25 متر را نیز ارائه دهند، بنابراین تا فاصله زیادی را در تاریکی با روشنایی کافی دریافت خواهید کرد.

دوربین مداربسته AHD ای اچ دی

دوربین های مداربسته ای اچ دی به خاطر کیفیت تصویر بالایی که دارند، جایگزین دوربین های مداربسته آنالوگ شدند. این دوربین ها می توانند کیفیت تصویری تا 3 مگا پیکسل داشته باشند، این در حالی است که این مقدار بیش تر از 3 برابر حداکثر کیفیت دوربین های آنالوگ است. لنز های به کار رفته در ساخت این دوربین مداربسته کیفیتی بر حسب مگاپیکسل دارند. در این دوربین ها از سنسور سونی استفاده می شود و کیفیتی عالی به دست می دهد. همچنین شما می توانید برای این دوربین ها از همان سیم کشی قبلی آنالوگ استفاده کنید. به علاوه می توانید دوربین های آنالوگ و ای اچ دی را همزمان به یک سیستم متصل کنید. پس نیازی به سیم کشی مجدد و صرف هزینه و زمان بیشتر برای آن وجود ندارد. به همین خاطر دوربین های مداربسته AHD به سرعت جایگزین دوربین های آنالوگ شدند. این دوربین ها کیفیت تصویر بسیار بالاتری داشتند که قابل قیاس با دوربین های آنالوگ نبود، انتقال تصویر در آن ها نیز با سرعت بسیار بالاتر و کیفیت متفاوت تری ارائه می شد. بنابراین جایی برای پرسش باقی نمی ماند و به سرعت دوربین های آنالوگ را حذف کردند.

تنوع در خرید دوربین مداربسته برایت ویژن

همانطور که مشخص است، تنوع بالایی در دوربین های برایت ویژن مشاهده نمی شود. از میان اندک دوربین های ای اچ دی و دی وی آر های آن، دوربین های 1 مگاپیکسلی را مشاهده می کنیم که در میان دوربین های امروزی، عدد کمی به شمار می رود. چرا که امروزه دوربین ها حداقل کیفیت 2 مگاپیکسلی را ارائه می کنند. دی وی آر های این برند هم 4 و 8 کانال را پوشش می دهد که آن را در رده برند های عالی رتبه قرار نمی دهد.