فیلتر محصولات

تلفن و سانترال
کشور سازنده
نوع محصول
برند سازنده
مدل
فیلتر محصولات

کارت سانترال

کارت سانترال

راه اندازی سیستم سانترال برای یک سازمان، مستلزم بکارگیری ابزارها و دستگاه هایی مانند دستگاه مرکزی سانترال، تلفن آنالوگ و دیجیتال، کارت سانترال، سیم کشی و... می باشد که در بخش های قبلی به معرفی تمامی آنها پرداختیم، در این قسمت نیز کارت سانترال را بررسی می کنیم. کارت سانترال به صورت جداگانه تهیه و بر روی یکی از اسلات های دستگاه مرکزی نصب می شود، امکاناتی را به سیستم اضافه می نماید. هر یک از این کارت ها کاربرد خاصی دارند و قابلیت مجزایی را به سیستم می افزایند. در واقع اگر قصد استفاده از تعداد خطوط داخلی و یا خطوط شهری بیشتری را داشته باشید باید یک کارت سانترال با همین کاربرد را بر روی دستگاه نصب نمایید. همچنین برای استفاده از دیگر قابلیت های سیستم مانند خوش آمد گویی، ساعت نهار، استراحت و... نیز از همین کارت ها استفاده می شود.

کارت سانترال

همانطور که گفته شد کارت سانترال بر روی دستگاه مرکزی سانترال نصب می شود. این کارت ها بنا به کاربردی که دارند بر روی محلی به نام اسلات قرار می گیرند که معمولا قطعه ای شیار مانند می باشد. البته گاهی خود دستگاه مرکزی خریداری شده، دارای قابلیت هایی است که نیاز به کارت را برطرف می نماید. این گونه دستگاه ها نه تنها از تکنولوژی پیشرفته تری برخوردارند، بلکه مقرون به صرفه تر نیز می باشند. شما می توانید برای خرید کارت سانترال و یا دریافت قیمت کارت سانترال به سایت دی سی ای کالا مراجعه نمایید و یا از بخش تماس با ما با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید تا در مورد خرید کارت سانترال و یا اطلاع از قیمت کارت سانترال به شما راهنمایی دهند. فروش دستگاه سانترال به سادگی در فروشگاه آنلاین دی سی ای کالا ممکن شده است.

دستگاه تلفن و سانترال

دستگاه سانترال یکی از محصولات مورد نیاز برای شرکت های بزرگ و سازمان ها است. با استفاده از این دستگاه قادر خواهید بود امکانات مخابراتی مورد نظر خود را در شرکت، اداره، کارخانه یا... ممکن کنید. ظرفیت های گوناگون این دستگاه ها، برای شرایط گوناگون به کاربران معرفی می شود. در نظر داشته باشید که با خرید سانترال، ممکن است به امکانات دیگری از جمله کارت سانترال نیاز داشته باشید، این ظرفیت با توجه به تعداد کارمندان و اتاق های مورد نیاز، همینطور تعداد خطوط اصلی و تعداد داخلی های مورد نیاز تعیین می گردد.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری