فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
برندها
فیلتر محصولات

دستگیره دیجیتال روک Rook

دستگیره هوشمند روک

امروزه استفاده از قفل دیجیتال یکی از آپشن های مهم و کاربرید در ساختمان هاست. قفل دیجیتال با ساختار مقاوم بر روی انواع درب هاب چوبی، فلزی، شیشه ای و... قابلی نصب است. برند ایرانی روک (ROOK) برندی شناخته شده تازه وارد در زمینه تولید قفل و دستگیره دیجیتال است که در در دو سری قفل‌ دیجیتال H و P به بازار عرضه گشته است. این برند به دلیل عرضه محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب و اقتصادی مورد استقبال واقع شده است.

قفل‌های اتوماتیک روک با قابلیت ضد سرقت با کاربری و مزیت های متفاوت طراحی شده اند؛ برای مثال قفل روک مدل 668 مناسب درب های شیشه ای و قفل روک H100 مناسب درب‌های UPVC می باشند. قفل ضد سرقت روک با ایمنی بالا و با داشتن آلارم ضد سرقت با وارد شدن فشار به قفل یا وارد کردن رمز اشتباه چند باره به صدا درآمده و هشدار می دهد.

قفل‌های اتوماتیک روک

چشمی دیجیتال Rook قابلیت انتقال اطلاعات بروی گوشی موبایل کاربر را دارد. با اتصال به اینترنت در صورت زنگ زدن درب، چشمی عکس فرد مراجعه کننده را به کاربر انتقال داده و از راه دور دسترسی فرد و باز شدن درب تحت کنترل کاربر قرار می گیرد. این چشمی با امکان ذخیره عکس با ثبت تاریخ و ساعت دقیق در صورت نبودن کاربر در منزل، اطلاعات را جهت بررسی در دسترس کاربر قرار می دهد. داشتن سنسور مادون قرمز جهت کیفیت تصاویر در شب از دیگر آپشن های چشمی روک است.

کاربری دستگیره دیجیتال روک Rook

دستگیره هوشمند روک با 3 عملکرد متفاوت: وارد کردن رمز، کارت و اثر انگشت به کاربر دسترسی ورود و خروج می دهند. قفل روک با الگوریتم خازنی حساس و دقیق اثر انگشت، تردد را با سرعت بالا بدون اتلاف زمان انجام می دهد. قفل دیجیتالی روک با استاندارد مقاومتی بالا در شرایط آب و هوایی متفاوت نیز عملکرد دارد و با تعریف تعداد بالای اثر انگشت و دسترسی بالا، در مکان های پرتردد نیز قابل استفاده می باشند.

قفل دیجیتالی لوک

مزایای نصب دستگیره دیجیتال روک

  • قیمت مناسب قفل دیجیتال روک برند روک یکی از تولید کننده های قفل دیجیتال با قیمت مناسب و اقتصادی است و از مزایای بزرگ آن بحساب می آید. 
  • قابلیت اتصال قفل دیجیتال روک به ریموت و آیفون تصویری به کاربر امکان باز کردن و کنترل درب از راه دور را نیز می دهد.
  • گزارش‌گیری قفل دیجیتال روک و ایجاد محدودیت در دسترسی ها
  • امکان ثبت تردد قفل دیجیتال روک
  • باز کردن درب از راه دور با گوشی از طریق اتصال قفل دیجیتال اینترنت؛ قفل دیجیتال روک سری P از طریق اتصال به اینترنت و اپلیکیشن گوشی دسترسی کنترل درب را می دهند.
  • قابلیت زمانبندی قفل اتوماتیک در قفل دیجیتال روک که بطور خودکار بعد از زمان تعیین شده درب قفل می شود.

روش های دسترسی قفل دیجیتال Rook 

روش های دسترسی ایمن و کاربردی دستگیره دیجیتال روک از آسانترین شیوه هاست تا تردد را در کمترین زمان ممکن سازد. درواقع امروزه جایگزین کلید جهت باز کردن درب که در صورت گم شدن و فراموش کردن آن ورود مشکل ساز می شود، روش های هوشمند شامل اسکن کارت، رمز و اثر انگشت استفاده می شود. روش های دسترسی کلی قفل روک به شرح زیر است:

قفل روک با تشخیص چهره

قفل دیجیتالی روک با قابلیت تشخیص چهره از طریق الگوریتم های face id چهره را اسکن کرده و مجوز ورود صادر می کند. این روش از امنیتی ترین هایت که غیر قابل هک می باشد. دستگیره هوشمند با سنسور های حساس و دقیق با ارسال نور به محدوده موردنظر در کمترین زمان چهره فرد را شناسایی می کند.

قفل هوشمند روک رمزی

قفل دیجیتال روک با قابلیت رمزی از پرکاربردترین روش های ورود است که با ظرفیت ثبت 100 کاربر مناسب مکان های پرتردد نیز می باشد. دستگیره هوشمند با دسترسی رمزی در کنار قابلیت اسکن کارت یا اثر انگشت بسیار کاربردی است و جهت امنیت بیشتر می توان از هر دو روش نیز استفاده کرد.

دستگیره دیجیتال روک کارتی

از اصلی ترین دلایل استفاده از روش های هوشمند نظیر اسکن کارت، جایگزینی کلید مکانیکی و رهایی از مشکلات رایج و احتمالی گم شدن کلید مکانیکی است که مجبور به تعویض مغزی قفل و تکثیر کلید می باشید که زمانبر است. دستگیره هوشمند کارتی روک از طریق اسکن کارت rfid تعریف شده به آسانی مجوز ورود می دهد. این قفل دیجیتالی کارتی معروف به قفل های هتلی است که ظرفیت ثبت 100 عدد کارت بر روی قفل دیجیتال روک را دارند.

قفل دیجیتالی رووک کارتی

دستگیره هوشمند روک اثر انگشتی

یکی از بهترین روش های تردد تعیین شده بر روی قفل دیجیتالی روک از طریق شیوه بیومتریک اثر انگشت است که منحصر بفرد و غیر قابل جعل است. این قابلیت در مواقع نداشتن کلید و فراموش کردن رمز از بهترین گزینه هاست.

جمع بندی و قیمت دستگیره دیجیتال روک

قفل دیجیتالی روک با توجه به امکانات بالا و طراحی با کیفیت دارای قیمت مناسبی هستند. قفل دیجیتال روک سری P با قابلیت بالا دارای ریموت اورجینال بوده و امکان اتصال به اینترنت را دارد؛ این قفل با قیمت اقتصادی تر نسبت به سایر برند ها عرضه شده است. جهت تهیه قفل روک با قیمت مناسب تر می توانید از قفل دیجیتال روک سری H تهیه کنید که دارای دستگیره اهرمی است. بسیاری از کاربران به دلیل نیاز به قفل دیجیتال در کنار چشمی، به طور جداگانه هزینه هردو محصول را پرداخت می کنند؛ با خرید قفل روک سری P که روی آن چشمی دیجیتال آنلاین تعبیه شده، علاوه بر ایمنی و کنترل ورود می توان از طریق چشمی شخص مراجعه کننده را تحت نظر داشت.

با وجود باتری‌های لیتیومی قابل شارژ در قفل دیجیتالی روک دیگر نیاز به هزینه خرید جداگانه باتری نخواهید داشت؛ همچنین قفل روک توسط کابل میکرو USB در مواقع اضطراری تغذیه می شود. 

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری