فیلتر محصولات

اعلام حریق قیمت، فروش و نصب سیستم
لیست قیمت
کشور سازنده
جنس بدنه
نوع سیستم اعلام حریق
نوع محصول
برند سازنده
مدل
فیلتر محصولات

اعلام حریق جنت Gent

سامانه اعلام حریق جنت Gent

شرکت سازنده سیستم اعلام حریق جنت از سال 1872 آغاز به کار کرد محصولات گوناگونی را در رابطه با سیستم اعلام حریق طراحی و تولید کرد. با تجربه ای بیش از یک قرن اعلام حریق جنت می تواند به سادگی یکی از مطمئن ترین سیستم ها در دنیا شناخته شود و کار انتخاب را برای کاربران ساده تر کند. این سیستم که دارای تائیدیه آتش نشانی تهران می باشد، امنیت فوق العاده ای را برای ساختمان شما تضمین می کند. سیستم اعلام حریق جنت در دو دسته کلی آدرس پذیر Addressable و متعارف Conventional به بازار معرفی شده است که شما می توانید با توجه به شرایط ساختمان خود مناسب ترین گزینه را برای سیستم های اعلام حریق ساختمان انتخاب کنید.

اعلام حریق جنت

متعلقات اعلام حریق جنت

متعلقات یک سیستم اعلام حریق شامل تمامی کنترل پنل ها، دتکتور ها، آژیر فلاشر ها و... می شود. دتکتور های سیستم اعلام حریق جنت انواع گوناگونی دارند، این دتکتور ها برای شرایط گوناگون و تشخیص دادن موقعیت های مختلف خطر به کار می روند. دتکتور دود جنت که یکی از متداول ترین انواع آشکارساز ها به شمار می رود، برای تشخیص دود در محیط طراحی شده است. حسگر های تشخیص دود در محیط، بلافاصله وجود دود را به آژیر ها اطلاع می دهند که این تشخیص می تواند با ارسال سیگنال های تشخیص و اندازه گیریِ میزان سیگنال های بازگشت انجام شود. دتکتور حرارتی Gent نیز همین کارکرد را دارد اما تشخیص آن بر اساس افزایش دمای محیط است که می تواند وجود آتش یا گرمای غیر طبیعی را گزارش دهد. کارکرد دتکتور های حرارت می تواند بر اساس یک نرخِ افزایش دمای از پیش تعیین شده و یا افزای دمای ناگهانی محیط باشد که به نام های دتکتور حرارت افزازشی و دتکتور حرارت ثابت شناخته می شوند.

آژیر های سیستم اعلان حریق می توانند به شکل صوتی و یا ترکیب صوت با فلاشر عمل کند. آژیر های صوتی فقط با آلارم خود اعلام خطر می کنند اما آژیر فلاشر جنت gent ترکیب آژیر صوتی با فلاشر هستند که نور رنگی آن، به شکل بصری خطر را اعلام می کند. کنترل پنل اعلام حریق جنت که دارای 8 مدار آژیر خروجی و خروجی پنل تکرار کننده، قابلیت کنترل وضعیت از راه دور را دارد. به علاوه ساده بودن کار با این پنل امکان تست و راه اندازی یک نفره آن را فراهم می آورد و به همین ترتیب این محصول به یکی از انواع کنترل پنل کانونشنال جدید منحصر به فرد در تکنولوژی تبدیل شده است.

شما می توانید برای خرید اعلان حریق جنت و همین طور دریافت لیست قیمت دتکتور اعلام حریق جنت از فروشگاه دی سی ای کالا با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری