فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
اعلام حریق قیمت، فروش و نصب سیستم
لیست قیمت
کشور سازنده
ولتاژ ورودی
نوع محصول
برند سازنده
مدل
فیلتر محصولات

اعلام حریق ام. اس. کو M.S.CO

سیستم اعلام حریق ام اس کو M.S.co

سیستم اعلام حریق ام اس کو یکی دیگر از انواع محصولات سامانه های اعلام حریق است که با استفاده از محصولات این دسته می توانید امنیت در ساختمان خود را فراهم آورید. با استفاده از شاسی اعلام حریق M.S.Co می توانید در صورت بروز خطر، این مساله را در همه جا اعلام کنید. وظیفه شاسی های دستی این است که اگر  دتکتور ها نتوانستند حریق، دود، گاز یا... را تشخیص دهند، فردی که متوجه این موقعیت می شود با شاسی دستی آن را اعلام کند. این اعلام خطر می تواند به صورت صوت و یا تصویر باشد. مثلا فلاشر و بیزر با لامپ زنون 24 ولت ام اس کو محصولی است که با ایجاد صدای آژیر همه را از بروز خطر آگاه می کند، به علاوه این محصول فلاشری است که با فعال شدن آن، روشن می شود تا اگر کسی متوجه صدای بیزر نشود، با مشاهده آن شرایط را درک کند. این روشنایی توسط لامپ زنون تامین می شود و برق مصرفی آن تنها 24 ولت است.
یکی دیگر از مهمترین محصولات در رابطه با سیستم های اعلام حریق باتری یا منبع تغذیه الکتریکی آن است. وجود باتری در این سیستم ها ضروری است چرا که مجموعه باید قادر باشد در صورت قطع برقی ساختمان، حداقل به مدت 24 ساعت سیستم را روشن نگه دارد و در صورت فعال شدن سیستم اعلام حریق، امکان فعال نگه داشتن آژیر ها به مدت 5 دقیقه را داشته باشد. باتری 12 ولت ام. اس. کو. 7.2 آمپر یکی از مهم ترین محصولاتی است که در مجموعه اعلام حریق مورد استفاده قرار می گیرد.
با خرید سیستم اعلام حریق ام اس کو می توانید از تمام این ویژگی ها بهرمند شوید، همکاران ما در بخش فروش دی سی ای کالا می توانند شما را از قیمت اعلام حریق ام اس کو آگاه کنند.

سیستم اعلام حریق

اعلام حریق از مهم ترین سیستم های حفاظتی و نظارتی در ساختمان ها به نام اعلان حریق نیز شناخته می شود. این مجموعه دارای قطعات الکترونیکی است که با دارا بودن سنسور های دقیق، آشکار سازی و اعلام عمومی حریق در محیط را به عهده دارد. این تشخیص می تواند بر اساس غلظت دود در محیط باشد و یا اینکه حرارت بالا رونده باعث تشخیص خطر شود. همچنین امکان تشخیص گاز های خطرناک مانند مونوکسید کربن نیز برای آن وجود دارد. شما می توانید حساسیت این آشکار ساز ها را بنا به موقعیت مورد نظر تغییر دهید.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری