اعلام حریق زیمنس Siemens

اعلام حریق زیمنس

سیستم اعلام حریق زیمنس یکی از با کیفیت ترین انواع محصولات اعلان حریق به شمار می رود که محصولات آن ایمنی و امنیت را برای ساختمان شما به ارمغان می آورد. زیمنس به عنوان یکی از قدیمی ترین مجموعه های تولید کننده سیستم های ساختمانی، با بیش از 160 سال تجربه در زمینه تولید محصولاتی ایمنی در برابر آتش، می تواند تمامی نیاز های کاربران را در نظر بگیرد و راهکار های اصولی برای این منظور ارائه کند. امروزه ایمنی در برابر آتش نیازمند درک صحیحی از نیاز های امنیتی و راه حل های خلاقانه مرتبط با آن است. زیمنس به عنوان یکی از سردمداران تکنولوژی، ایمنی در برابر آتش، ساختار و چگونگیِ کار آن را درک کرده است. این دانش به طراحی و تولید محصولات و سیستم هایی با بالاترین کیفیت منجر شده است. مجموعه این محصولات عبارتند از:

  • سیستم های تشخیص سریع و مطمئن آتش
  • فرایند های اعلام هشدار سریع و واضح
  • ابزار های هوشمند تشخیص خطر برای هر اتاق

اعلام حریق زیمنس

هر کدام از این محصولات بخش مهمی از راهکار های اعلام حریق به شمار می روند. تنها در صورت کارِ همه جانبه ی این سه بخش با یکدیگر می توانید از ایمن بودن افراد در ساختمان خود مطمئن باشید. شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد شرایط خرید سیستم اعلام حریق زیمنس و یا دریافت جدید ترین لیست قیمت اعلام حریق زیمنس با همکاران ما در بخش فروش دی سی ای کالا تماس بگیرید.

سیستم اعلام حریق

سیستم های اعلام حریق یکی از مهم ترین ابزار های ایمنی در ساختمان ها به شمار می روند که چند سالی است که یکی از ملزومات ساخت ساختمان ها هستند. این سیستم ها متشکل از بخش های گوناگونی است که هر یک وظیفه خاصی را بر عهده دارند.

برای تشخیص، سنسور یا حسگر هایی در بخش های مختلف ساختمان یا هر طبقه قرار می گیرد. این سنسور ها می توانند تشخیص دهنده دود در محیط باشند که این کار با تشخیص «میزان دود» و یا «کم شدن نور در محیط توسط دود» با ارسال سیگنال ها و سنجش میزان بازگشت آن ها، صورت می گیرد. این سنسور ها می توانند میزان حرارت در محیط را تشخیص دهند و تشخیص آن ها بر اساس ریتم الگوی های افزایش دما انجام می گیرد که می تواند به صورت ثابت و یا افزایشی باشد. ثابت یا افزایشی بودنِ عملکرد این سیستم به مکان استفاده از آن بستگی دارد (مثلا در آشپزخانه با دمای کلیِ بالا یا محیط دیگری که دما ناگهان در آن بالا می رود). آشکارساز ها می توانند حتی گاز های سمی در محیط (مانند مونوکسید کربن) را نیز تشخیص دهند. با تشخیص شرایط خطر، سیگنالی به کنترل پنل ارسال می شود و اعلام خطر، عمومی می شود. این اعلام می تواند به شکل آژیر، فلاشر و یا ترکیبی از این دو باشد.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری