نوع فیلتر

مقایسه محصولات

  • هیچ آیتمی برای مقایسه وجود ندارد.

اعلام حریق زیمنس

سیستم اعلام حریق زیمنس یکی از با کیفیت ترین انواع محصولات اعلان حریق به شمار می رود که محصولات آن ایمنی و امنیت را برای ساختمان شما به ارمغان می آورد. زیمنس به عنوان یکی از قدیمی ترین مجموعه های تولید کننده سیستم های ساختمانی، با بیش از 160 سال تجربه در زمینه تولید محصولاتی ایمنی در برابر آتش، می تواند تمامی نیاز های کاربران را در نظر بگیرد و راهکار های اصولی برای این منظور ارائه کند. امروزه ایمنی در برای آتش نیازمند درک صحیحی از نیاز های امنیتی و راه حل های خلاقانه مرتبط با آن است. زیمنس به عنوان یکی از سردمداران تکنولوژی ایمنی در برابر آتش، ساختار و چگونگی کار آن را درک کرده است. این دانش به طراحی و تولید محصولات و سیستم هایی با بالاترین کیفیت رسیده است. مجموعه این محولات عبارتند از:

  • سیستم های تشخیص سریع و مطمئن آتش
  • فرایند های اعلام هشدار سریع و واضح
  • ابزار های هوشمند تشخیص خطر برای هر اتاق

هر کدام از این محصولات بخش مهمی از راهکار های اعلام حریق به شمار می روند. تنها در صورت کارِ همه جانبه ی این سه بخش با یکدیگر می توانید از ایمن بودن افراد در ساختمان خود مطمئن باشید. شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد شرایط خرید سیستم اعلام حریق زیمنس و یا دریافت جدید ترین لیست قیمت اعلام حریق زیمنس با همکاران ما در بخش فروش دی سی ای کالا تماس بگیرید.

سیستم اعلام حریق

سیستم های اعلام حریق یکی از مهم ترین ابزار های ایمنی در ساختمان ها به شمار می روند که چند سالی است که به عنوان یکی از ملزومات ساخت ساختمانی به حساب می آیند. این سیستم ها متشکل از بخش های گوناگونی است که هر یک وظیفه خاصی را بر عهده دارند.
برای تشخیص، سنسور یا حسگر هایی در بخش های مختلف ساختمان یا هر طبقه قرار می گیرد. این سنسور ها می توانند تشخیص دهنده دود در محیط باشند (با تشخیص میزان دود و یا کم شدن نور در محیط توسط دود)، و یا میزان حرارت در محیط را تشخیص دهند (بر اساس الگوی های افزایش دما)، حتی این آشکارساز ها می توانند گاز های سمی در محیط (مانند مونوکسید کربن9 را نیز تشخیص دهند. با تشخیص شرایط خطر، سیگنالی به کنترل پنل ارسال می شود و اعلام خطر، عمومی می شود. این اعلام می تواند به شکل آژیر، فلاشر و یا ترکیبی از این دو باشد.

قیمت اعلام حریق زیمنس خرید اعلام حریق زیمنس Siemens
اطلاعات بیشتر
سوالات متداول
آخرین خبرها
برندها

اعلام حریق زیمنس Siemens