نوع فیلتر
مقایسه محصولات
  • هیچ آیتمی برای مقایسه وجود ندارد.
فیلتر محصولات
تماس با ما
سوالات متداول
آخرین خبرها
برندها

اعلام حریق تندا

شرکت تندا گستره وسیعی از محصولات اعلام حریق را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. سرویس های این شرکت کارکرد های مربوط به نصب، برنامه ریزی و... را هم تحت پوشش قرار می دهد. تیم تحقیق و توسعه تندا با قدرت و توانایی بالا در طی ده سال به تجربه ای غنی در طراحی، تولید و فروش سیستم های اعلام حریق هوشمند دست یافته است. عملکرد این شرکت در مجموعه ای به مساحت 20,000 متر مربع در خط تولیدی با ظرفیت 13,500,000 دتکتور و 35,000 کنترل پنل هوشمند با استاندارد هایISO9001 و ISO14001 تضمین شده است. محصولات این برند با کیفیت بسیار بالا، تیم تحقیق و توسعه موفق، مهارت گروه های بازاریابی و فروش تولید می شوند و این برند هدف اصلی خود را قرار گیری در میان 5 کمپانی برتر سیستم های امنیتی در طی 5 سال تعیین کرده است. برای نیل به این مقصود تندا سه مرکز فعال در انگلستان، ترکیه و امارات دایر کرده است تا به تمامی مشتریان و درخواست های آنان دسترسی داشته باشد.

اعلام حریق تندا

شرکت اعلام حریق تندا همواره نیاز کاربر را به عنوان اولویت اصلی خود قرار داده است تا بهترین راه حل را متناسب با درخواست های بازار رقابتی در زمینه کیفیت و تکنولوژی، بدون نادیده گرفتن اهمیت هزینه ها و خدمات پس از فروش، ارائه دهد. تاسیس تندا برای بهترین انتخاب بودن برای مشتریان، نه تنها به واسطه طیف وسیع محصولات آن، بلکه با رعایت اصول اساسی زمان بندی فروش و حمایت تکنیکی از مشتریان و با از میان برداشتن موانعی که عموما با نیاز های اصلی مشاهده می شوند، انجام شده است.

کیفیت محصولات اعلام حریق تندا

مدیریت بازبینی و کنترل کیفیت محصولات، هسته اصلی برنامه ریزی کیفی اعلام حریق تندا است. تکنولوژی به روز اعلام حریق تندا فعالیت ها و منابع مورد نیاز برای دستیابی به اهداف مربوط به بخش کیفیت و نیاز مصرف کننده را دربر می گیرد. دارا بودن استاندارد ISO این برند را در زمره با کیفیت ترین برند ها قرار می دهد. متخصصین تندا تمامی محصولات و کارخانه ها را به طور شخصی بازرسی می کنند تا از عملکرد آن در کنار موارد زیر اطمینان حاصل کنند:

  • دربرگرفتن عملکرد های زیستی محیطی با استفاده از پیشرفت های مداوم
  • همکاری حرفه ای با سازمان های حفاظت از محیط زیست
  • بررسی، کنترل و نظارت عملکرد های زیست محیطی
  • جلوگیری از آلوده سازی منابع طبیعی
  • بهینه سازی کارکرد با کاهش هدررفت منابع و کنترل مصرف انرژی

هدف از این عملکرد ها این است که به طور مداوم سلامت و امنیت در هنگام استفاده از سیستم می باشد.

انواع سیستم های اعلام حریق تندا

این شرکت انواع محصولات خود را در دو سته متعارف و آدرس پذیر عرضه می کند. سیستم ها اعلام حریق آدرس پذیر مجموعه ای از دتکتور ها و کنترل پنل ها هستند که در یک لوپ کنار یکدیگر قرار گرفته اند، با به صدا در آمدن یک دتکتور، محل دقیق آن در ساختمان، برای مثال یک واحد در ساختمان یا اتاق یک هتل، مشخص خواهد شد. سیستم اعلام حریق متعارف تندا قابلیت تشخیص حریق و خطر در یک زون (مثلا یک طبقه در ساختمان) را دارد. همانطور که مشخص است قیمت سیستم اعلام حریق تندا ارتباط مستقیم با نوع آن خواهد داشت.

همانطور که می دانید خرید سیستم اعلام حریق نیاز به اطلاعات بالا و دقیق دارد تا در هنگام نصب و به کار گیری آن با مساله خاصی مواجه نشوید. به همین جهت پیشنهاد می کنیم با همکاران ما در واحد فروش اعلام حریق دی سی ای کالا تماس بگیرید تا با راهنمایی دقیق آن ها بهترین انتخاب را داشته باشید.