فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
برندها
فیلتر محصولات

اینترکام کوکوم

کمپانی کوکوم

شرکت کوکوم با نزدیک به نیم قرن سابقه در تولید آیفون صوتی  و تصویری و ارتباط داخلی های پیشرفته، به برندی مطمئن در قاره آسیا تبدیل گشته است. تنوع محصولاتی کمپانی KOKOM باعث شده است تا خریداران تجهیزات معرفی شده توسط این ببرند، بیش از پیش تجهیزات مورد نیاز خود را به آسانی با بالا ترین کیفیت ممکن تامین کنند. در این مطلب سعی داریم شما را با انواع اینترکام کوکوم آشنا کرد تا با توجه به قابلیت و ویژگی های منحصر به فرد به فرد هر کدام از سیستم ارتباط داخلی سامانه مورد نظر را خریداری نمایید.

سیستم ارتباط داخلی کوکوم

اگر بخواهیم نام چند برند به نام داخلی را در زمینه سیستم ارتباط داخلی یا همان اینترکام نام ببریم قاعدتا ارتباط داخلی کوکوم را نمی توان از قلم انداخت. این شرکت با تنوع بخشیدن به سبد محصولی خود کاری کرده که برای هر مصرف کننده ای محصولی در خور داشته باشد. از سیستم های یک به یک گرفته تا اینترکام برای ساختمان های بزرگ که در ادامه به آنها می پردازیم.

اینترکام کوکوم

سیستم ارتباط داخلی 620ML

ارتباط داخلی کوکوم مدل KIP-620ML که هم به صورت رومیزی و هم به صورت دیواری کاربرد دارد قابلیت برقراری ارتباط به صورت 1 به 20 را دارد. ناگفته نماند که این مهم زمانی انجام می شود که به ازای هر ده واحد به یک گوشی تغذیه نیاز داشته باشیم. لازم به ذکر است که قیمت ارتباط داخلی کوکوم در مدل KIP-620ML به نحوی تعیین شده است که با توجه به مشخصات فنی که ارایه می کند منطقی به نظر می رسد. این مشخصات به صورت زیر قابل تعریف می باشد:

  • دارای چراغ LED برای تمامی لاین ها
  • کار با ولتاژ 24 ولت
  • کاربرد رومیزی و دیواری
  • ارتباط داخلی بین 20 واحد
  • نصب آسان و قابل پسند مشتریان

اینترکام ارتباط داخلی کوکوم مدل KIP-300

اینترکام KIP-300 دارای ابعاد 50*176*75 است از لحاظ سیم کشی دارای 2 سیم مشترک نیز می باشد که نصب این ارتباط داخلی را آسان جلوه می دهد. در واقع این محصول یک گوشی فرعی با قابلیت اتصال به ارتباط داخلی کوکوم مدل KIP-612ML و KIP620ML می باشد. در ابتدا باید گفت که در این سیستم ارتباط داخلی KOKOM هیچ یک از گوشی های فرعی با یکدیگر ارتباط داخلی ندارند. نصب این ارتباط داخلی نیز به صورت دیواری انجام می پذیرد و دارای کیفیت صدای بالا و شفاف می باشد. نقش یک گوشی فرعی زمانی اهمیت خود را نشان می دهد که ارتباط بین دو سیستم ارتباط داخلی مرکزی به فرعی را شاهد هستیم.

ارتباط داخلی KOKOM

سیستم ارتباط داخلی کوکوم مدل KIP-605PG

از جمله مهم ترین ویژگی های یک دستگاه ارتباط داخلی می تواند نوع برقراری ارتباط آن باشد که در واقع در ارتباط داخلی کوکوم مدل KIP-605PG به صورت یک به 5 تعریف شده است. نصب آسان این محصول در کنار ابعاد مناسب آن که به صورت 64*214*95 میلی متر طراحی شده است همگی توانسته تا محصولی محبوب را نزد مشتریان معرفی کند. به طور کلی خرید ارتباط داخلی کوکوم مدل KIP-605PG می تواند کالایی با ویژگی های فنی زیر را به ما ارایه دهد:

  • ارتباط همزمان 5 نقطه با هم
  • پشتیبانی با یک منبع تغذیه
  • دارای دو سیم مشترک
  • کاربری ارتباط به صورت دستی
  • کار با ولتاژ 24 ولت

گارانتی و نصب

به طور کلی اگر یک سیستم ارتباط داخلی را در نظر بگیریم که قابلیت سطح بالایی از خود نشان دهد و بتواند با کمترین خلل بهترین کارکرد را ارایه دهد می توانی به ارتباط داخلی و اینترکام های کوکوم اشاره داشته باشیم. از سوی دیگر گارانتی و خدمات پس از فروشی که برای تضمین کیفیت قطعات بکار رفته و البته عملکرد این محصول توسط نمایندگان رسمی کمپانی کوکوم در ایران ارایه می شود به مدت دو سال می باشد که البته مدت نسبتا کافی نیز به حساب می آید. ناگفته نماند که شما می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر با نمایندگان فروش ما در دی سی ای کالا تماس حاصل کنید.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری