فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
برندها
فیلتر محصولات

سیستم ارتباط داخلی (اینترکام) سیماران

اینترکام چه کاربردی دارد؟

خیلی ها این سوال را می کنند که در زمانی که دربازکن های تصویری با قابلیت بالا و سیستم های صوتی تلفن سانترال وجود دارد آیا واقعا تجهیزات صوتی ارتباط داخلی کاربردی دارد؟ در جواب باید گفت بله سیستم اینترکام یا ارتباط صوتی بین واحد ها به چند دلیل هنوز مرسوم است. اولین دلیل قیمت پایین اینترکام است به گونه ای که هیچ سیستم دیگری را به لحاظ قیمتی نمی توان آن کرد. دومین دلیل سیم کشی و راه اندازی راحت تجهیزات اینترکام صوتی است که آن را هر فردی قادر است انجام دهد.

سیستم ارتباط داخلی سیماران

اگر بخواهیم نام چند برند به نام داخلی را در زمینه سیستم ارتباط داخلی یا همان اینترکام نام ببریم قاعدتا سیماران را نمی توان از قلم انداخت. این شرکت با تنوع بخشیدن به سبد محصولی خود کاری کرده که برای هر مصرف کننده ای محصولی در خور داشته باشد. از سیستم های یک به یک گرفته تا اینترکام برای ساختمانهای بزرگ که در ادامه به آنها می پردازیم.

سیستم ارتباط داخلی 1 به 1 سیماران

این مدل تجهیزات ارتباط داخلی صوتی ارزانترین و پر فروش ترین محصول اینترکام شرکت سیماران است. پک این محصول به گونه ای است که دو عدد گوشی صوتی ارتباط داخلی در آن وجود دارد که با خرید همان یک پکیج می توان دو اتاق را به هم مرتبط ساخت. هر دو گوشی دارای یک دکمه زنگ است که با فشردن آن گوشی طرف دیگر به صدا در می آید. تغذیه این گوشی صوتی یک به یک سیماران به این صورت است که یکی از گوشی ها مستقیما به برق 220 ولت وصل شده و طرف و هم خود و هم گوشی دوم را تغذیه می کند.

سیستم ارتباط داخلی 1 به 20 سیماران

همانطور که از نامش پیداست این سیستم ارتباط صوتی ای بین 20 گوشی می تواند ایجاد کند. البته در این سیستم سیماران تنوع خوبی را در مدل گوشی های صوتی اش ایجاد کرده است. خریدار می تواند بین مدل های DMS، DM و DF به صورت ترکیبی یا همه از یک مدل خرید خود را انجام دهد. فرق این مدل ها در قابلیت این گوشی های اینترکام است. به گونه ای که در فول ترین حالت که DMS نامیده می شود گوشی هم صفحه کلید و هم نمایشگر دارد، نوع دوم یا DM همان قابلیت های گوشی قبلی بدون صفحه نمایش است و گوشی آخر یعنی مدل DF فقط یک دکمه جهت ارتباط با مدیر را دارد و از صفحه نمایش نیز بی بهره است.

حال شاید برای شما سوال ایجاد شده باشد که این صفحه نمایش و یا صفحه کلید چه کاربردی دارد و چه فرقی می کند کدام مدل تهیه شود. در جواب باید گفت که موقع خرید باید توجه زیادی کرد که محصول مناسب مکان نصب درست خریداری شود. صفحه نمایش نشان می دهد که به کدام شماره گوشی تماس گرفته می شود یا کدام گوشی با این گوشی تماس میگیرد. پس شماره واحد یا اتاق را نشان میدهد. صفحه کلید نیز این اجازه را میدهد که بشود با دیگر گوشی های صوتی داخل مجموعه تماس صوتی گرفت.

حال که ما میگوییم مهم است گوشی مطابق مکان خریداری شود، اهمیت آن را با یک مثال مشخص می کنیم. فرض کنید شخصی برای رستورانش مه شامل چندین اتاقک است سیستم ارتباط صوتی ایجاد میکند. اینکه او برای همه بخواهد بهترین مدل یعنی مدل DMS را بگذارد اصلا درست نیست چرا که اینترکام برای ارتباط صوتی بین این اتاقک ها با مسئول یا مدیر رستوران است و در صورت خرید مدل فول این اتاقک ها با یکدیگر نیز میتوانند تماس بگیرند که شاید باعث مزاحمت برایشان شود. پس بهتر است مدیر مدل DMS و اتاقک ها مدل DF را تهیه کنند تا تنها بتوانند با مدیر تماس بگیرند و مدیر قادر باشد با همه ی اتاقک ها تماس حاصل نماید.

سیستم ارتباط داخلی 1 به 240 سیماران

این مدل برای واحد های بالا مورد استفاده قرار میگیرد. امکانات این گوشی ارتباط داخلی دقیقا شبیه مدل DMS گروه قبلی است که تا 240 گوشی دیگر را پشتیبانی می کند. پس گوشی اینترکام یک به 240 دارای هم صفحه شاسی و هم صفحه نمایش است که شماره گرفته شده و یا شماره کسی که با این گوشی تماس گرفته است را در آن به نمایش در بیاورد.

یکی از مزایای ویژه اینترکام سیماران دارا بودن چهار خط آزاد است که ما این مورد را در همه برند ها نمی بینیم. یعنی با اشغال شدن یک خط یا دو نفر که با هم صحبت می کنند، سه خط دیگر نیز آزاد می ماند تا شش نفر دیگر هم بتوانند همزمان از سیستم ارتباط صوتی استفاده نمایند.

گارانتی و نصب

سیستم ارتباط داخلی سیماران را می توان با سه رشته سیم راه اندازی کرد که در نوع یک به یک نیاز به هیچ منبع تغذیه ای نیست اما در مدل های 1 به 20 و 1 به 240 می بایست برای هر 5 گوشی صوتی یک ترانس مخصوص خریداری کرد تا قادر باشد تغذیه گوشی ها را انجام دهد.

گارانتی اینترکام سیماران نیز به ماند دیگر محصولات شرکت سیماران 2.5 است که شامل هر نوع خرابی به غیر از آی خوردگی، شکستگی و نوسان شدید برق می باشد.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری