فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
جک درب پارکینگ
راهبند اتوماتیک پارکینگ
ریموت و رسیور
بازکردن درب پارکینگ
مسافت
تعداد کانال
نوع کلید ها
نوع باطری
سازگاری با
کشور سازنده
ولتاژ ورودی
جنس بدنه
اندازه بدنه خارجی
نوع محصول
ولتاژ اسمي ورودي
فرکانس اسمي ورودي
ولتاژ باتری
برند سازنده
مدل
اندازه بدنه
دمای کارکرد
مناسب درب
مقدار گارانتی
فیلتر محصولات

ریموت فابریک انواع جک پارکینگ

کمپانی های سازنده جک درب پارکینگ یا موتور های ریلی و زیر سقفی معمولا بر روی محصولاتشان ریموت هایی قرار میدهند که ممکن است ظاهر و یا ویژگی خاصی داشته باشد. این ویژگی ها که ممکن است فرکانس یا ثابت یا متغیر بودن فرکانس باشد باعث می شود تا خریدار آن جک پارکینگی ناچارا مجبور باشد از ریموت های اصلی همان شرکت استفاده کند.

ریموت اصلی جک پارکینگ

فرق ریموت های فابریک با ریموت های بازاری

اولین تفاوت ریموت های اصلی با دیگر کنترل ها در کیفیت ساخت آنهاست. ریموتهای فابریکی جک ها معمولا از بهترین مواد اولیه ساخته شده و کیت و بدنه در مقابل هر شرایطی مقاومت خوبی در برابر هر شرایطی دارند. این ریموت ها بسیار بیشتر از مدل های دیگر در برابر آب خوردگی و ضربه و استفاده طولانی مدت دوام می آورند و می توانند سالیان سال برای مصرف کننده کار کنند.

دومین تفاوت مدل های اصلی و غیر اصلی در فرکانس ارسالی شان است. بسیاری از ریموت های جک های خارجی از فرکانس هایی خاص استفاده میکنند که قابل کپی برداری نباشند تا ست شدن ریموت های بلوتوثی و لرنینگ بازاری شوند. برخی دیگر از سیستم رولینگ کد استفاده نمودند تا با هر بار فشردن ریموت فرکانس تغییر کند و آن نیز قابل کپی نباشد.

آخرین تفاوت ریموت های اصلی با دیگر کنترل ها در ست شدنشان بر روی برد اصلی دستگاه است. به گونه ای که برای ست کردن باید حتما دفترچه راهنمای برد جک پارکینگی خوانده شود. گیرنده این ریموت ها معمولا با آنتن داخلی یا خارجی تقویت شده و برد ریموتها به نسبت مدلهای غیر اصلی بسیار بیشتر است.

چرا باید از ریموت های اصلی جک پارکینگ استفاده کرد؟

اصلی ترین علتی که افراد دنبال ریموت اصلی هستند به علت امنیت خانه یا آپارتمان شان است. اگر ریموتی بخواهد بالاترین امنیت را به جک یا موتور ریلی دهد قطعا ریموت فابریک آن سیستم است. این ریموتها به دلیل کپی ناپذیر بودن (البته برخی مدلها) امنیت فوق العاده ای دارند. آنتن دهی بیشتر ریموت های فابریک می تواند دلیل بعدی باشد که مصرف کننده را مجاب نماید هزینه بیشتری کرده و ریموت فابریک تهیه نماید.

چطور از ریموت فابریک استفاده نکنیم؟

شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که وقتی ریموتهای اصلی را نمی شود کپی کرد چگونه می شود از ریموت های ارزان برای جک پارکینگ و یا موتور ریلی استفاده کنیم؟ همه ی جک ها برای اتصالشان به سیستم های کنترل تردد ورودی دارند که از همین طریق می توان رسیورهای گوناگون را به آن ورودی متصل کرد و کنترل های غیر اصلی را روی آن رسیور ست نمود. با این کار با توجه به رسیوری که نصب می شود می توان از هر ریموتی با محدوده ی فرکانس آن رسیور روی دستگاه ریموت مچ نمود. این کار خللی در سیستم ما ایجاد نمی کند و یک روش استاندارد است که مورد تایید شرکتهای سازنده نیز می باشد.

آیا جک های پارکینگی ایرانی ریموت فابریک دارند؟

بجز معدود کمپانی های ایرانی مثل شرکت محک، همه ی شرکت های ایرانی از فرکانس 433 استفاده کرده اند که می توان آن ریموت ها را با ریموت های بلوتوثی کپی کرد و حتی ریموت غیر اصلی روی مدار اصلی آن جک پارکینگ ست نمود. با این حساب این شرکتها یا به راحتی ست شدن ریموت ها خیلی توجه کرده اند و یا خیلی نمی خواستند خود را درگیر طراحی و ساخت لوازم جانبی بکنند.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری