فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
کشور سازنده
جنس بدنه
نوع محصول
برند سازنده
مقدار گارانتی
پکیج دزدگیر مناسب
فیلتر محصولات

پکیج های گیت فروشگاهی

پکیج های دزدگیر فروشگاهی

گیت های فروشگاهی یا همان دزدگیرهای فروشگاهی، بخشی از تجهیزاتی هستند که برای امنیت کالاهای موجود در فروشگاه ها و مارکت ها استفاده می شوند. گیت ها در واقع دزدگیرهایی هستند که در ورودی ها قرار می گیرند و از خروج کالاها بدون هماهنگی جلوگیری می کنند. به طور مثال اگر کالایی با تگ یا لیبل را بخواهید از فروشگاه خارج کنید گیت ها به عنوان دزدگیر عمل کرده و با ایجاد صدای آژیر از این امر جلوگیری می کنند.

پکیج دزدگیرهای فروشگاهی

معرفی پکیج های گیت فروشگاهی

شما برای خرید سیستم های دزدگیر فروشگاهی یا دزدگیرهای پوشاک در واقع به مجموعه ای از تجهیزات شامل گیت ها، تگ ها، لیبل ها، جدا کننده های تگ ها، لنیارد یا بندهای دزدگیر، خنثی کننده های لیبل و غیره نیاز دارید. البته هرکدام از این کالاها را می توانید به صورت جداگانه نیز خریداری کنید ولی برای راحتی کار شما ما در بخش انواع پکیج های گیت فروشگاهی مجموعه ای از محصولات که برای یک فروشگاه خاص مورد نیازتان هست را در یک پک قرار دادیم تا انتخاب ساده تری داشته باشید.

پک های دزدگیر فروشگاهی می توانند بر اساس المان های مختلفی تقسیم بندی شوند که ما در اینجا بر اساس نوع کاربری فروشگاه ها و با توجه به نیازهای مرتبط با هر صنف پکیج هایی را در نظر گرفته ایم. در ادامه به معرفی تعدادی از این محصولات می پردازیم :

انواع دزدگیر فروشگاهی

پکیج مخصوص فروشگاه لباس و پوشاک

این پکیج معمولا شامل اقلام زیر می باشد و با برندهای مختلف در رنج قیمت های متفاوت ارائه شده است.

گیت فروشگاهی تک آنتن یا دو آنتن – دستگاه جدا کننده تگ فروشگاهی – بسته های 500 تا 1000 تایی تگ های صدفی 

پکیج مخصوص هایپر و سوپرمارکت ها

در این پکیج ها معمولا به دلیل تنوع بالای انواع کالاها ممکن است نیاز به چند مدل تگ یا لیبل وجود داشته باشد. اقلام داخل این پک ها معمولا به صورت زیر است.

گیت فروشگاهی دو آنتن – بسته های 1000 تا 5000 تایی لیبل چسب دار – بسته های 100 تا 500 تایی بند لنیارد – بسته های 100 تا 200 تایی تگ پنسل کوچک – یک دستگاه جدا کننده تگ فروشگاهی

پکیج مخصوص فروشگاه آرایشی و بهداشتی

اقلام این پکیج ها معمولا به صورت زیر هستند :

یک دستگاه گیت فروشگاهی دو آنتن که می تواند از برندهای مختلف باشد – یک بسته 5000 تایی لیبل چسب دار – یک دستگاه خنثی کننده لیبل

پکیج مخصوص فروشگاه موبایل و تبلت

در این پکیج ها معمولا اقلام زیر قرار داده می شوند البته بسته به ابعاد فروشگاه و کالاهای موجود می توانید تعداد تجهیزات موجود در پکیج را خودتان کمتر یا بیشتر در نظر بگیرید و یا هر محصولی که نیازی بیشتری به آنها دارید را به صورت جداگانه تهیه کنید.

یک دستگاه گیت فروشگاهی دو آنتن – بسته های 1000 تا 5000 تایی لیبل – پایه های موبایل و تبلت در تعداد مورد نیاز – دستگاه خنثی کننده لیبل

پکیج مخصوص داروخانه

در پک های مخصوص داروخانه ها معمولا روی کالاهای گران قیمت تر لیبل استفاده می شود. اقلام داخل این پکیج ها معمولا به صورت زیر هستند:

گیت فروشگاهی دو آنتن – بسته های 5000 تا 10000 تایی لیبل – یک دستگاه خنثی کننده لیبل

پکیج مخصوص فروشگاه عینک

در این پک ها باید تجهیزاتی که مناسب عینک ها هستند قرار داده شوند که معمولا به شرح زیر می باشند :

یک دستگاه گیت فروشگاهی دو آنتن – بسته های 100 تا 500 تایی تگ های مخصوص عینک – آچار عینک

معرفی اقلام پکیج های گیت فروشگاهی

وقتی از سیستم دزدگیر فروشگاهی صحبت می کنیم منظور تمام تجهیزاتی است که در این سیستم مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از گیت های فروشگاهی به عنوان دزدگیر فروشگاه سبب می شود که یک میدان مغناطیسی در قسمت خروجی فروشگاه ایجاد شود و از عبور غیر مجاز کالاها جلوگیری کند. این گیت ها دارای آنتن هایی هستند که بر اساس کاربرد می توانند از نوع RF، EM یا AM باشند. در ادامه به لیستی از تجهیزات دزدگیر فروشگاهی می پردازیم :

پکیج های گیت فروشگاهی

  • گیت های تک یا دو آنتن
  • لیبل های چسب دار در مدل های مختلف
  • تگ ها در اشکال مختلف برای کاربری های متفاوت
  • دستگاه خنثی کننده لیبل و تگ
  • پایه های دزدگیر موبایل و تبلت
  • بند دزدگیر لنیارد
  • پین های ضد سرقت
  • رت های محافظ

شما می توانید در صورت نیاز به خرید هریک از پکیج ها از همین صفحه محصول مورد نظرتان را انتخاب و خریداری نمایید و در صورتی که به راهنمایی برای خرید نیاز دارید با DCAKALA تماس بگیرید.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری