فیلتر محصولات

صفحه نمایش
براساس قیمت
تومان تومان
حافظه
ارتباط بین واحدها
بازکردن درب پارکینگ
قابلیت اتصال به یک دوربین دیگر
گوشی
نوع صفحه کلید
قابلیت کارتخوان
اتصال مانیتور به تلفن
اتصال به گوشی قابل حمل
نوع محصول
فیلتر محصولات

آیفون تصویری IP سیماران

آیفون تصویری IP سیماران هم مانند دیگر آیفون تصویری سیماران از کیفیت بالا در طراحی و ساخت برخوردار است. انتقال اطلاعات بر بستر IP و امکان نظارت و کنترل از راه دور دستگاه ها اصلی ترین خصوصیت این محصولات است. برقراری همزمان 15 تماس داخل، اتصال به سیستم خانه هوشمند و سیستم های اعلام حریق و دزدگیر، از دیگر ویژگی های این سیستم است.

فهرست:

معرفی آیفون تصویری سیماران IP

آیفون تصویری IP سیماران برای همسویی و مطابقت با تکنولوژی روز جهان که بر پایه سرعت در زمینه برقراری ارتباط و انتقال داده ها می باشد، طراحی و ساخته شده است. در روزگارى که جهان به واسطه وجود تکنولوژى هاى دیجیتال مبتنى بر بستر IP در حال تبدیل شدن به یک دهکده جهانیست و در عصرى که سرعت انتقال و پردازش اطلاعات در بسترى امن، از فاکتورهاى مهم حضور در بازارهاى جهانی به شمار می رود، بسیار ضرورى به نظر مى رسد که به منظور بهره گیرى از مزایاى این فناوری، سیستم هاى دربازکن نیز به سمت استفاده از این تکنولوژى پیش روند. این مزایا می تواند شامل عدم محدودیت در تعداد دستگاه ها و انتقال همزمان اطلاعات، امکان گسترش و بروز رسانى سیستم، امکان نظارت و کنترل از راه دور دستگاه ها و همینطور سادگى نصب و ضریب اطمینان بالاى عملکرد سیستم باشد. در همین راستا واحد طراحی و تولید آیفون تصویرى سیماران با استفاده از ظرفیت های بستر تکنولوژى IP اقدام به طراحى، ساخت و ارائه نسل جدید دربازکن هاى تصویرى خود بر اساس پروتکل TCP-IP نموده است. شما می توانید با بررسی ویژگی ها و قیمت آیفون تصویری IP سیماران در سایت دی سی ای کالا نسبت به خرید آن اقدام کنید.

ویژگی های سیستم آیفون تصویری سیماران IP

طراحی این سیستم بر اساس تکنولوژی IP انجام گرفته است، به این مفهوم که انتقال اطلاعات آن بر بستر IP صورت می پذیرد. رابط درب بازکن با پروتکل IP ارتباط با سیستم آیفون تصویری را بیش از پیش راحت و انعطاف‌پذیر می‌کند. به دلیل حذف سیستم های گسترده و پیچیده آنالوگ و استفاده از یک کابل شبکه (cat 5-6) برای هر واحد، این سیستم قادر است امکانات فراوانی را برای کاربر فراهم آورد. برای بررسی ویژگی های این آیفون سیماران باید در نظر داشت سیستم به کار رفته در ساخت آن، هر گونه محدودیتی در برقراری ارتباط را حذف می کند.

آیفون تصویری ip سیماران

درب باز کن IP سیماران علاوه بر فراهم کردن امکان برقراری ارتباط داخلی (اینترکام) بین واحد ها، این اطمینان را ایجاد می کند که این تماس ها می تواند به طور نامحدود انجام گیرد. برای درک این موضوع باید در نظر داشت که در هنگام استفاده از سیستم ارتباط داخلی بر بستر آنالوگ، در صورتی که واحد یک و دو با یکدیگر در ارتباط باشند، کلیه خطوط اشغال بوده و امکان برقراری ارتباط برای دیگر واحد ها ممکن نیست. اما با استفاده از سیستم IP در آیفون سیماران هیچ محدودیتی در برقراری تماس همزمان بین واحد ها وجود ندارد و امکان برقراری 15 تماس داخلی همزمان در یک لحظه و یا کنترل نمودن پنل و دوربین نیز وجود دارد.

باید به این نکته توجه کرد که در صورتی که در هنگام استفاده از سیستم اینترکام، تماس دیگری با واحد برقرار شود، تماس دوم به عنوان تماس «پشت خطی» نمایش داده می شود که به این ترتیب می توان در هنگاه استفاده از آیفون IP سیماران تماس جاری و تماس دوم را مدیریت کرد. نکته دیگر اینکه در هنگام استفاده از آیفون تصویری IP سیماران «تعداد دستگاه» اهمیتی ندارد، می توان تعداد بالایی مانیتور و پنل را در این شبکه جای داد و تمامی این دستگاه ها بدون کوچکترین اختلالی فعالیت خواهند کرد. به این ترتیب پروژه ها و ساختمان های بزرگ نیز می توانند از این سیستم بهره مند شوند. در این آیفون تصویری IP سیماران با شماره گیری به روی پنل و بدون فشردن هیچ کلید اضافه، زنگ واحد به صدا در می آید.

آیفون تصویری IP سیماران به راحتی و با یک پورت که در پشت مانیتور قرار گرفته است قابلیت اتصال به سیستم «خانه هوشمند» را نیز دارد. سیستم خانه هوشمند برنامه ای را پیاده سازی می کند که بر اساس آن تمامی وسایل منزل به یکدیگر متصل هستند و با یک دستگاه مرکزی کنترل می شوند. کنترل میزان گرمی و سردی ساختمان، روشن و خاموش شدن چراغ ها و زمان بندی آن ها، قفل ها و انواع مختلفی از دوربین ها و مانتیور می توانند به خانه های هوشمند و خودکار اضافه شده و از هر جای خانه و حتی خارج از آن قابل کنترل می باشند.

این سیستم شرایطی را فراهم می آورد که می تواند در تامین امنیت مجموعه نیز بسیار موثر باشد. برای مثال رمز عبور ضد سرقتی برای آن در نظر گرفته شده است؛ در زمانی خاص مانند سرقت درب باز می شود اما همزمان هشداری برای واحد نگهبانی نیز ارسال می شود. همچنین می توان پنل آیفون تصویری IP سیماران را به سنسور مگنت متصل نمود تا افراد از باز بودن درب آگاه شوند.

آیفون تصویری IP سیماران

از دیگر قابلیت های این درب باز کن IP سیماران می توان به امکان اتصال آن به 6 (برای مانیتور های هندست) یا 8 زون (برای مانیتور های هندزفری) سیستم های امنیتی اشاره داشت. با تقسیم بندی منطقه به چند زون (برای سیستم های دزدگیر یا اعلام حریق) هر سنسور مستقیما به مانیتور متصل می شود، با ایجاد هر آلارم، مانیتور نیز روشن می شود. هر زون می تواند شامل 10 سنسور گردد. می توان این زون ها را بر اساس نیاز و به طور دلخواه تنظیم نمود. به علاوه این امکان نیز وجود دارد که تا 32 دوربین مداربسته IP CCTV به این سیستم متصل گردد. نکته مهم این که هر مانیتور شخصی در واحد می تواند بر این دوربین ها نظارت داشته باشد. همچنین امکان اتصال همزمان سیستم به NVR برای ضبط تصاویر امنیتی وجود دارد.

آیفون تحت شبکه سیماران شرایطی را فراهم می آورد که با استفاده از آن می توان برای هر واحد تا 4 مانیتور را به کار برد که این مانیتور ها در داخل واحد به یکدیگر متصل هستند. این امکان نیز وجود دارد که تصویر نگهبانی در واحد ها مشاهده گردد. برای باز کردن درب توسط این دربازکن سیماران می توان از «تگ» استفاده کرد. امکان استفاده از 20000 تگ برای این سیستم وجود دارد که هر کدام از این تگ ها دارای یک ID مجزا بوده که مدیریت ساده تری دارند. همچنین امکان استفاده از رمز عبور برای باز کردن درب نیز وجود دارد. نکته مهم اینکه در صورت مفقود شدن یکی از تگ ها، نیازی به پاک کردن مشخصات تمامی تگ ها نیست و می توان تنها ID تگ گم شده را از حافظه مجموعه حذف کرد. به اضافه اینکه هر واحد می تواند رمز عبور ویژه خود را برای پنل تعریف کند که از دیگر واحد ها متمایز باشد.

بر روی صفحه نمایش مانیتور آیفون تصویری IP سیماران که در داخل واحد نصب می شود، علائمی به چشم می خورد که می تواند اطلاعات مفیدی را برای کاربر مشخص کند. برای مثال علامت پاکت نامه نشانگر تماس از دست رفته است و روشن بودن علامت «کره زمین» نشان دهنده صحیح بودن تمامی ارتباطات (برای نصاب) می باشد. همچنین امکاناتی برای کنترل کردن اطلاعات پنل مانند ال سی دی ها، صدا، دوربین و... نیز برای نصاب فراهم شده است. نکته دیگر اینکه با اجرای تنظیماتی به روی مد پنل دیگر، امکان باز کردن جک درب پارکینگی نیز وجود دارد.

آیفون تصویری IP سیماران – سری 200

این آیفون تصویری تحت شبکه سیماران که به زودی به بازار عرضه می شود، دارای کیفیت بالاتری نسبت به سری 100 می باشد و قابلیت های قبلی به اضافه ویژگی های دیگری را برای کاربر فراهم می آورد. اولین و مهم ترین آن ها این که این سری می تواند به Wi-Fi متصل شده و با استفاده از اپلیکیشن های خود، قابلیت کنترل بیشتری را ایجاد کند. همچنین در این سری امکان ذخیره فیلم نیز وجود دارد، به اضافه اینکه در این سری از این آیفون تحت شبکه سیماران می توان از ویژگی پیغامگیر تصویری نیز استفاده کرد؛ واحد نگهبانی نیز می تواند پیامی برای واحد ها ارسال کند. این آیفون تصویری سیماران بر خلاف سری 100 که به طور مستقیم کلیدی برای باز کردن جک درب پارکینگی در مانیتور نداشت، دارای یک کلید منحصر به فرد Unlock2 برای باز کردن مستقیم درب پارکینگ می باشد.

در نهایت می توان گفت با توجه به ویژگی های این محصول خرید آیفون تصویری IP سیماران می تواند گام موثری در جهت همگامی با تکنولوژی روز دنیا باشد؛ چرا که گستره وسیع امکاناتی که این سیستم برای کاربر فراهم می آورد، باعث اجرای فعالیت های فراوانی در بازه زمانی کوتاه تر و با انسجام بیشتر می گردد.

قیمت آیفون تصویری سیماران IP

قیمت آیفون تصویری IP سیماران می تواند با توجه به ویژگی های متعدد آن تغییر کند. خصوصیاتی که در بالا ذکر شد را به شکل فهرست مشاهده می کنید. به طور خلاصه می توان ویژگی های این محصول جدید سیماران را به شکل زیر لیست کرد:

  • طراحی بر اساس تکنولوژى IP
  • اینترکام نامحدود (تماس همزمان و نامحدود بین واحدها بدون اشغالى خط)
  • عدم محدودیت »تعداد دستگاه « در پروژه هاى بزرگ
  • امکان اتصال به سیستم هوشمند سازى ساختمان
  • داراى سیستم امنیتى با شش زون
  • امکان نظارت دوربین هاى امنیتى ( IP-CCTV ) تا 32 عدد
  • امکان اتصال همزمان سیستم به NVR به منظور ضبط تصاویر امنیتى
  • امکان نمایش تماس «پشت خطی» و مدیریت تماس جارى (امکان اختیار ادامه تماس جارى و یا قطع تماس جارى و اتصال به تماس پشت خط)
ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری