فیلتر محصولات

صفحه نمایش
حافظه
ارتباط بین واحدها
گوشی
نوع صفحه کلید
تعداد واحد پنل
قابلیت کارتخوان
نوع محصول
فیلتر محصولات

آیفون تصویری تامر الکترونیک Tamer

آیفون تصویری رنگی تامر یکی از با کیفیت ترین محصولات در عرصه نمایشگر رنگی دو پنل میباشد که در کنار ارائه خدمات بینظیر و منحصر به فرد در رده آیفون تصویری های ارزان قیمت قرار گرفته است. کمپانی تامر الکترونیک با نزدیک به بیست سال سابقه در تولید محصولات الکترونیکی همچون آیفون های تصویری و زنگ های دم دری به برندی مطمئن در نزد کاربران ایرانی و خارجی تبدیل گشته است و به دلیل قانع کننده برای خرید تجهیزات این برند تبدیل گشته است.

فهرست:

معرفی آیفون تصویری تامر الکترونیک

کمپانی تامر الکترونیک در سال 1378 با نام کالای برق سالاری در مشهد مقدس تاسیس شد تا به خوبی پاسخگویی نیاز های برقی و الکترونیکی شرق کشور باشد. برند تامر الکترونیک با نزدیک به دو دهه سابقه با بهره گیری از خط تولید تمام ایرانی و به کارگیری از نخبگان و محققان ایرانی و تولید محصولات متفاوت از جمله قفل های برقی، آیفون های تصویری و پنل های دم دری به برندی شناخته شده در بازار های جهانی و آسیایی تبدیل گشته است. با ما همراه باشید تا در ادامه با تنوع محصولات مارک تامر الکترونیک به شکلی تخصصی و فنی آشنا شوید.

آیفون تصویری رنگی تامر

تنوع در خرید آیفون تصویری تامر الکتریک

تنوع محصولات در تولید آیفون های تصویری رنگی یکی از مهم ترین معیار و مزیت ها بوده است که این ویژگی را برند تامر به خوبی پاسخ داده است تا کاربران و مصرف کنندگان پنل های درون منزلی به راحتی به مدیریت محل سکونت و یا ساختمان های اداری خود بپردازند. نمایشگر های رنگی تولید شده در این کمپانی، دارای صفحه نمایش 3.5 تا 7 اینچی با تکنولوژی LED و LCD جهت انتقال تصاویر با رزولوشن بالا میباشند، تا نسبت به نیاز های مشتری محصولی پر کاربرد را معرفی نماید. در بعضی از مدل های آیفون Tamer صفحه نمایش و دکمه های لمسی استفاده شده تا کاربرد مناسب و آسانی ارائه دهند.

بازکردن جک پارکینگی آیفون تصویری تامر

با پیشرفت پر سرعت خط تولید لوازم الکترونیکی و تجهیزات نیاز به ارتباط محصولات به همدیگر بیش از پیش در این صنعت احساس شده است. به همین دلیل محققان کمپانی تامر با در نظر گرفتن زندگی ماشینی نیاز به صرفه جویی در وقت و زمان آیفون تصویری را ارائه داده اند که در کسری از ثانیه با فشردن یک دکمه و اتصال پیدا کردن به جک درب پارکینگی بدون نیاز به پیاده شدن و به همراه بردن ریموت و به خطر افتادن امنیت در صورت گم شدن آن به باز و بسته کردن درب بپردازید. از جمله آیفون هایی که در سری نمایشگر Tamer قادر به این کار هستند میتوان به آیفون تصویری DPH-Tamer-L70 اشاره داشت.

نمایشگر رنگی دو پنل Dph-Tamer-L70

صفحه نمایش آیفون تامر الکترونیک

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم صفحه نمایش تامر در اندازه های مختلفی به بازار ارائه شده اند که به دلیل وجود خط تولید کاملا ایرانی به راحتی میتوانید بزرگترین صفحه نمایش ها را با ارزان ترین قیمت خریداری فرمایید. از دیگر مزیت ها این سامانه ها انتقال تصویری از طریق دو نوع صفحه LCD و LED میباشد.

نمایشگر دو پنل تامر الکترونیک
کلمه LCD مخفف عبارت "Liquid Crystal Display" به معنای صفحه نمایش کریستال مایع است مولکول هایی با آرایش خاصی نسبت به یکدیگر دارند. به همین دلیل کریستال مایع حالتی شبیه به مایع و جامد داشته و به همین دلیل با چنین اسم متناقضی خوانده میشود. این مواد به شدت به دما حساس اند و اندکی حرارت لازم است تا آنها را به مایع واقعی درآورد و یا اندکی سرما تا به حالت معمولی تبدیل شود. انواع مختلفی از مواد شناخته شده‌ اند که در دمای معمولی چنین خصوصیاتی دارند. اما دسته ‌ای از آنها هستند که به جریان الکتریسیته هم حساس هستند و مولکولهای آن متناسب با ولتاژ اعمالی تغییر زاویه میدهند. این خصوصیت عجیب اثر جالبی هم دارد. وقتی نور از درون یک کریستال مایع این چنین عبور کند، پلاریزاسیون یا قطب های آن هم جهت با مولکولهای ‌های کریستال میشود، با این توضیح که چون کریستال های مایع شفاف و هادی الکتریسیته هستند، به راحتی میتوان آنها را در جریان الکتریسیته قرار داد و نور را از آن عبور داد. برای این کار به جز کریستال مایع به ۲ تکه شیشه پلاروید نیاز است. اگر دو تکه از این شیشه ها را روی هم قرار داده شود. نور به راحتی از آن عبور میکند. اما وقتی یکی از آنها را ۹۰ درجه نسبت به دیگری بچرخانید، دیگر نور رد نمیشود. این اتفاق به این دلیل روی میدهد که هر شیشه نور را فقط در جهت خاص محور خود عبور میدهد. اگر دو شیشه هم محور باشند نور به راحتی عبور میکند اما اگر محورها با هم زاویه ۹۰ درجه داشته باشند نور رد نخواهد شد.

پنل دورن منزلی Tamer
LED یا همان " Light Emitting Diode" ترکیبی از لامپ های بسیار ریزی هستند که با آرایش متفاوتی در کنار هم قرار می گیرند. اندازه ، تعداد و ترکیب لامپ های LED بسته به حداقل و حداکثر میدان دید مورد نیاز Minimum Viewing Distance و همچنین مطالب و گرافیکی که باید بر روی صفحه نمایش داده شود متفاوت و قابل تغییر است. نمایشگرLED دارای اندازه های مختلف هستند که دات پیچ Dot Pitch نامیده میشوند. اندازه یا دات پیچ LED از 1/3 میلیمتر تا 50 میلی متر متفاوت می باشد. هر چقدر دات پیچ نمایشگر LED ریز تر باشد دارای کیفیت تصویری برتر، رزولوشن بهتر و قیمت بالاتر میباشد. معمولاً LED با دات پیچ بالا برای فضای باز و دید از فاصله دور ساخته و طراحی شده است و LED با دات پیچ پایین برای فضای درون و دید از فاصله کوتاه ساخته می شود. صفحه نمایشگر LED مرکب از کابینت هایی با ابعاد مشخص است که به هم متصل شده و تشکیل یک صفحه بزرگ به ابعاد مورد نظر را می دهد تا کیفیت تصویر بر روی صفحات LED از فواصل دورتر دارای وضوح و دید بهتری باشد.

حافظه داخلی نمایشگر رنگی Tamer

حافظه داخلی در این نمایشگر های درون منزلی از اهمیت بالایی برخوردار است تا در کنار ارائه کارکرد های متفاوت در صورت عدم حضور اپراتور به صورت هوشمند به ذخیره سازی فیلم و عکس و یا ضبط پیغام صوتی بپردازد تا در صورت نیاز به دسترسی اطلاعات و داده های ذخیره شده دسترسی داشت و به مشاهده و شنیدن آن ها بپردازد. از جمله آیفون تصویری رنگی که این قابلیت ها را داراست نمایشگر Dph-Tamer-P543 میتوان نامبرد به دلیل استفاده از این ویژگی به انتخابی کاربردی تبدیل گشته است.

آیفون تصویری تامر P543

پنل آیفون های تصویری

از دیگر محصولات تولید شده توسط شرکت تامر الکترونیک زنگ های دم دری آن است که در این قسمت به معرفی تعدادی از ویژگی و خصوصیات آن ها میپردازیم تا خریدی کاربردی و کار آمد را داشته باشید. از اولین خصوصیات در هنگام خرید پنل های صوتی و تصویری باید توجه کرد، شناسایی دقیق نیاز ها توسط خود کاربر است که از پنل های شاسی و یا کدینگ استفاده نمایید. دوربین تعبیه شده در بدنه زنگ دم دری تامر 4/1 CCD است که از جدیدترین دوربین ها و با کیفیت ترین آن ها میباشد تصاویر را بدون هیچگونه نویز و افت رزولوشن به آیفون تصویری شما انتقال دهد. تکنولوژی تصویری برداری در این لنز به صورت PAL طراحی شده است که سرعت رفرش خطوط تصویری در این سیستم 50K و اندازه تصویر در این سیستم فیلم برداری 576*720 می باشد که به حالت 4:3 نشان داده میشود که تصویر دریافتی را تقریبا به شکل یک مربع مشاهده میکنیم، سرعت انتقال فریم های در هر ثانیه در تصاویر پال 25 عدد است و میزان گرمای رنگ ها در این تکنولوژی متوسط و ملایم هستند تا چشمان کاربر در هنگام تماشا با مشکل و یا اذیت شدن رو به رو نشود.

قیمت آیفون تصویری تامر الکتریک

در ابتدا باید گفت که آیفون تصویری تامر به عنوان یک آیفون تصویری ایرانی دارای ویژگی های منحصر به فرد و کیفیت بالا می باشد و همین امر در کنار قیمت مناسب این آیفون تصویری ایرانی توانسته تا برند تامر را در بین مصرف کنندگان جای بیاندازد. در واقع با فاصله گرفتن قیمت ارز داخلی و خارجی در کشورمان، قیمت آیفون تصویری تامر توانسته تا به سطح قابل قبولی نسبت به کیفیت این محصول برسد. همین امر باعث شده تا کمپانی تامر به بالاترین سطح کیفی خود برسد و بتواند تا عملکرد خود را به کاربران مصرف کننده به اثبات برساند.

گارانتی آیفون تصویری تامر الکتریک

هدف فروشگاه Dcakala انتخاب آسان و سریع و خرید محصولی با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا بوده است به همین دلیل با تست و آنجام آزمایش های دقیق بر روی محصولات در حال فروش رضایتی بسیار از کاربران خود دریافت کرده ایم بر همین اساس محصولی با کیفیت دیگری را که با نام تامر الکترونیک شناخته میشود تهیه کرده ایم که با داشتن دو دهه سابقه حرفه ای و ساخت کالا هایی تماما ایرانی ارزان ترین آیفون های تصویری را در کنار خدمات پس از فروش و گارانتی دراز مدت و مطمئن به تمامی کاربران و مشتریان خود ارائه کرده است.

فروش آیفون تصویری تامر الکتریک

با توجه به رضایت مشتریان از برند تامر از لحاظ کیفیت و همچنین کارایی این محصول توانسته تا سطح قابل قبولی از رضایت مشتریان را در بازار فروش بدست آورد. خلاقیت و نوآوری از سویی و بهره گیری از تیم تحقیق و توسعه مجرب از سوی دیگر توانسته تا آیفون تصویری تامر را به عنوان یکی از محصول های برتر در زمینه درب باز کن تصویری تامر معرفی کند. کیفیت مواد بکار رفته در ساخت این درب بازکن تصویری ایرانی توانسته تا از این تولید کننده ایرانی محصولی باب میل کاربران مصرف کننده فراهم کند. خدمات پس از فروش که پیش تر از این ذکر شد نیز جزو عوامل مهم تاثیر گذار در فروش آیفون تصویری تامر به شمار می آید.

راهنمای نصب آیفون تصویری تامر

باید گفت که آیفون تصویری تامر نیز به مانند اکثر آیفون های تصویری ایرانی از کلیات نصب یکسانی بهره می برد. در واقع این کلیات نصب که بین بیش تر آیفون های تصویری ایرانی مشترک است شامل موارد زیر می شود:

  • 4 رشته سیم
  • 2 رشته سیم برای تغذیه پنل بیرونی
  • 2 رشته سیم برای درب بازکن
  • سوییچر(در صورت لزوم)

لازم به ذکر است که شما با در اختیار داشتن موارد بالا می توانید به راحتی کار نصب آیفون تصویری خود را به صورت مستقل انجام دهید. به عنوان نکته آخر نیز خوب است بدانید که نصب برای تعداد بالاتر از 4 واحد از طریق سوییچر میسر می شود تا با استفاده از این وسیله هزینه ها و تعداد سیم ها کاهش پیدا کند.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری