تمامی سفارشات از تاریخ 28 اسفند 1399 به بعد، از 15 فروردین 1400 به بعد تحویل مشتریان عزیز می گردد.
فیلتر کن با
فیلتر قیمت
تومان تومان
Manufacturers
نوع چشمی یا سنسور
کشور سازنده
نوع محصول
برند سازنده
اعمال و بستن
مقایسه محصولات
 • هیچ آیتمی برای مقایسه وجود ندارد.
فیلتر محصولات
تماس با ما

در این بخش به معرفی پکیج های دزدگیر اماکن برای ساختمان هایی با مساحت های بزرگ می پردازیم. در این پکیج ها تعداد 5 تا 12 عدد سنسور تشخیص حرکت وجود دارد که برای پوشش دهی تمامی بخش های یک مجموعه مناسب است. شما می توانید از بخش ترکیب ها تعداد چشمی های مورد نظر خود و همین طور نوع دستگاه تلفن کننده خود را انتخاب کنید.

سوالات متداول
آخرین خبرها
برندها

3 کالا وجود دارد

نمایش 1 تا 3 از 3 مورد
 • پیشنهاد ویژه
پکیج دزدگیر بتا خط ثابت با5 تا 12 چشمی بی سیم یا ساده
 • محتویات پکیج: مرکز کنترل - چشمی - باتری - بلندگو و کاور - ریموت
 • نوع دستگاه تلفن کننده: بدون نیاز به تلفن کننده
 • نوع چشمی یا سنسور: ساده یا بی سیم
star star star star star
5
2 دیدگاه 
-5% 2٬610٬000 ‎تومان13050000 2٬479٬500 ‎تومان
 • پیشنهاد ویژه
پکیج دزدگیر کلاسیک با 12 چشمی و تلفن کننده
 • محتویات پکیج: مرکز کنترل - تلفن کننده - چشمی - باتری - بلندگو و کاور - ریموت
 • نوع دستگاه تلفن کننده: ثابت یا سیم کارتی
 • نوع چشمی یا سنسور: ساده یا بی سیم
star star star star star
5
1 دیدگاه 
-13% 5٬520٬000 ‎تومان71760000 4٬802٬400 ‎تومان
 • پیشنهاد ویژه
چشمی G105 دزدگیر گپ
 • نوع چشمی یا سنسور: ساده (با سیم)
 • کشور سازنده: ایران
 • جنس بدنه: پلاستیک فشرده
star star star star star
5
1 دیدگاه 
0 290٬000 ‎تومان

دزدگیر ویژه اماکن بزرگ

در این قسمت به معرفی پکیج دزدگیر اماکن برای ساختمان های بزرگ می پردازیم. بزرگ بودن ساختمان در این بخش به معنای آن است که توسط 5 تا 12 چشمی یا سنسور تشخیص حرکت، پوشش دهی شود. در غیر این صورت در مجموعه دزدگیر ویژه اماکن کوچک قرار می گیرد. خرید پکیج دزدگیر اماکن به معنای این است که یک مجموعه کامل از هر آنچه مورد نیاز شما است دریافت خواهید کرد. این مجموعه شامل مرکز کنترل، تلفن کننده، چشمی، فلاشر، بلندگو و باتری می گردد. در ادامه به معرفی این محتویات می پردازیم:

مرکز کنترل

مرکز کنترل که هسته اصلی سیستم دزدگیر به شمار می رود قابلیت کار با ریموت های برد بلند تا مسافت های گوناگون را دارد و با اتصال به دستگاه تلفن کننده، امکان کنترل از طریق اپلیکیشن را هم دارد و می تواند گزارش کاملی از عملکرد های دستگاه را در اختیار کاربر قرار دهد. شما می توانید این مرکز کنترل را به باتری بک آپ و سیستم های هشدار برق شهری یا بلندگوی خارجی هم متصل کنید.

مرکز کنترل دزدگیر اماکن

دستگاه تلفن کننده

کارکرد دستگاه تلفن کننده، مطلع کردن شما از بروز خطر در ساختمان و در شرایطی است که با فاصله قابل توجهی از آن حضور دارید. به این ترتیب که با تعریف یک شماره تلفن برای دستگاه، پس از دریافت هشدار خطر و تماس با آن شماره تلفن، به شما اطلاع می دهد. این اطلاع رسانی می تواند یک آژیر باشد و یا یک پیام صوتی که از قبل آن را برای دستگاه ضبط کرده اید. دستگاه تلفن کننده دزدگیر اماکن می تواند ثابت و یا سیم کارتی باشد. تلفن کننده ثابت همانطور که از نامش پیدا است به خط تلفن ثابت متصل می شود. اما تلفن کننده سیم کارتی را می توانید با اپراتور های گوناگون استفاده کنید و همچنین چند رله آزاد هم در اختیار داشته باشید تا از آن مانند سیستم خانه هوشمند هم استفاده کنید، برای مثال سیستم روشنایی، گرمایشی یا... را از راه دور خاموش یا روشن کنید.

چشمی (سنسور) حرکتی دزدگیر

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم تعداد چشمی ها تعیین کننده نوع پکیج برای اماکن بزرگ یا کوچک است. چشمی یا سنسور برای تشخیص حرکات مشکوک در اماکن غیر مجاز به کار می رود. حسگر ها با شناخت حرکات افراد و تشخیص آن ها از حرکت حیوانات کوچک در نقاط مشخصی از ساختمان، بروز خطر را گزارش می دهند. این تشخیص می تواند بر اساس وزن، ضربه وارد شده بر درب یا پنجره یا شکستن شیشه باشد.

چشمی دزدگیر اماکن

آژیر و کاور آژیر دزدگیر

آژیر دزدگیر اماکن برای اعلام عمومی خطر طراحی شده است. صدای بلند آن بروز خطر در تمامی بخش های ساختمان را پخش و اعلام می کند. از آنجا که آژیر در بخش بیرونی نصب می شود و در دسترس است، امکان آسیب به شکل فیزیکی به آن وجود دارد، به همین خاطر یک کاور هم بر روی آن قرار می گیرد تا پوششی برای آن باشد. آژیر دزدگیر می تواند به دتکتور های اعلام حریق هم متصل شود.

باتری 7 آمپر دزدگیر اماکن

همانطور که از نام باتری پیدا است، برای تامین برق مورد نیاز دزدگیر استفاده می شود. هرچه این آمپر بالاتر و تعداد سنسور ها کمتر باشد، مسلما مدت زمان بیشتری می تواند تامین انرژی کند. برای یک مجموعه دزدگیر برای اماکن بزرگ باتری 7 آمپر دزدگیر می تواند مناسب باشد. اگز پکیج دزدگیر اماکن کوچک خریداری می کنید، باتری 4.5 آمپر دزدگیر برای آن کافی خواهد بود.

ریموت دزدگیر

با خرید دزدگیر اماکن دو عدد ریموت فابریک همان برند را هم دریافت می کنید. ریموت ها وظیفه فعال یا غیر فعال کردن سیستم را دارند که به معنای خاموش یا روشن بودن آن است. غیر فعال کردن سیستم هشدار برای کنترل شرایط و صدای آژیر ضروری است؛ چرا که صدای بلند و قطع نشدن آن می تواند آزار دهنده باشد.
در مجموع می توان گفت که خرید پکیج دزدگیر اماکن بزرگ به واسطه کامل بودن جزییات و تخفیف ویژه ای که برای آن در نظر گرفته شده است، می تواند جزو بهترین گزینه ها برای انتخاب باشد.