فیلتر محصولات

برند یا فضای نصب
نوع محصول
براساس قیمت
تومان تومان
نوع دستگاه تلفن کننده
فیلتر محصولات

پک کامل دزدگیر اماکن

نمایش 1 تا 13 از 13 مورد

پکیج کامل دزدگیر اماکن

در این قسمت با پکیج های کامل دزدگیر اماکن آشنا می شوید. همان طور که می دانید دزدگیر اماکن مجموعه ای از ابزار ها است که فعالیت آن ها در کنار یکدیگر می تواند امنیت کاملی را برای خانه یا محل کار شما فراهم آورد. در فروشگاه دی سی ای کالا می توانید یک بسته کامل از تمام موارد مورد نیاز خود برای دزدگیر منزل خود را مشاهده کنید. در ادامه این مطلب پکیج های دزدگیر اماکن و محتویات آن ها را مشاهده می کنید:

پکیج بی سیم دزدگیر اماکن

پکیج بی سیم دزدگیر اماکن کامل شامل چشمی بی سیم، آژیر و کاور آژیر، باتری، مرکز کنترل، تلفن کننده (سیم کارتی یا معمولی به انتخاب کاربر) و دو عدد ریموت است. مرکز کنترل دزدگیر بی سیم برای حفاظت از منازل و شرکتها یکی از بهترین انتخاب ها است. بدون سیم بودن این دزدگیر، نصب و راه اندازی آن را بسیار ساده می کند و به لحاظ ظاهری نیز هیچ ایرادی در مجموعه ایجاد نمی کند. برای این دستگاه دزدگیر با 5 زون می توان چشمی دزدگیر با سیم یا بدون سیم را به کار برد. چشمی های بی سیم این پکیج که دو ورودی بزرگ را پوشش می دهد، بدون سیم و با باتری کار می کنند.
برای استفاده از تلفن کننده سیم کارتی، باید آن را مجهز به یک سیم کارت کنید تا به این ترتیب امکان استفاده از آن بر روی گوشی موبایل اندروید ممکن شود. دستگاه تلفن کننده در صورت تحریک یکی از سنسور ها مثلا سنسور حرکتی دزدگیر، با شماره تلفنی که از پیش برای آن تعریف شده تماس می گیرد و اعلام خطر می کند. همچنین شما می توانید فعال یا غیر فعال بودن مرکز کنترل را از راه دور تنظیم کنید. چهار رله خروجی آن نیز برای روشن و خاموش کردن وسایل برقی در خانه به کار می رود.

پکیج سیم دار دزدگیر اماکن

پکیج دزدگیر اماکن با سیم محتوی یک پنل دزدگیر (با قابلیت اتصال به سنسور های معمولی و بی سیم)، تلفن کننده با خط ثابت و یا سیم کارتی، دو عدد چشمی دزدگیر سیم دار، یک عدد باتری 12 ولت 7.5 آمپر، کاور فلزی و آژیر دزدگیر می باشد. اگر در این مجموعه از تلفن کننده سیم کارتی استفاده کنید می توانید از قابلیت فعال و غیر فعال کردن پنل دزدگیر از راه دور به وسیله SMS، نصب برنامه ویژه تلفن های همراه هوشمند برای سهولت کار با دزدگیر، امکان گزارشگیری به وسیله تلفن همراه و چهار رله جهت فرمان دادن به سایر وسایل برقی و همچنین درب ورودی نیز بهرمند شوید. پنل قرار گرفته در این مجموعه با تلفن کننده معمولی از نوع ITR و با تلفن کننده سیم کارتی از مدل ITR full می باشد. با استفاده از این دستگاه که دو زون معمولی سیم دار، یک زون 24 ساعته و یک زون سنسور های وایرلس دارد، می توانید این دزدگیر را به هر نوع سنسوری متصل نمود.
شما می توانید برای اطلاع از چگونگی خرید پکیج دزدگیر اماکن با همکاران ما در بخش تماس با ما فروشگاه دی سی ای کالا تماس بگیرید.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری