فیلتر محصولات

برند یا فضای نصب
نوع محصول
براساس قیمت
تومان تومان
کشور سازنده
نوع دستگاه تلفن کننده
نوع سیستم دزدگیر
فیلتر محصولات

پک کامل دزدگیر اماکن، منزل و مغازه

پکیج دزدگیر منزل چیست؟ 

یکی از کارهایی که افراد برای محافظت از منزل یا محل کار خود در برابر سرقت انجام میدهند، استفاده از سیستم اعلام سرقت است. اما بهترین راهکار برای افراد غیر آشنا به این سیستم، استفاده از پکیج دزدگیر منزل است که شامل پنل مرکزی، سیستم تلفن کننده، سنسورها، باتری و آژیر می شود. در این حالت کاربر صرفا مکان خود و برند تولید کننده را انتخاب کرده و دیگر نیاز به انتخاب قطعه به قطعه محصولات ندارد.

چرا خرید پکیج دزدگیر به صرفه است؟

خرید با ارزش پک دزدگیر منزل

خیلی از فروشندگان اصرار دارند که خریدار به جای قطعه قطعه انتخاب کردن لوازم دزدگیر از پک های آماده ای که فروشنده آن را فراهم دیده استفاده کند حالا در ادامه به علت این موضوع می پردازیم.

لوازم دزدگیر کامل و سازگارند

وقتی مصرف کننده مخصوصا در فروشگاه های اینترنتی خودش می خواهد لوازم دزدگیر را جدا جدا خرید کند ممکن است قطعه را تهیه نکند و یا بدتر از آن قطعه ای تهیه کند که با دیگر لوازم همخوانی ندارد. به طور مثال چشمی های وایرلس در فرکانس های مختلف هستند که حتما باید با پنل دزدگیر همخوانی داشته باشند.

پک کامل دزدگیر تخفیف بیشتری دارد

فروشگاه های اینترنتی و حتی فروشگاه های حقیقی از طرف تولیدکنندگان تحت فشارند که قیمت تک محصول را دقیقا طبق لیست به مصرف کننده بدهند و از این رو خریدار ممکن است از تخفیف بهره مند نشوند. اما در مورد پکیج ها این قاعده صدق نمی کند و فروشنده می تواند تخفیف مورد نظر خودش را روی پکیج دزدگیر اعمال نماید. از این رو خرید پک دزدگیر صرفه بیشتری برای او خواهد داشت.

تخفیف بیشتر دزدگیر منزل

مسئولیت کیفیت پک با فروشنده است

وقتی دزدگیر منزل یا اماکن به صورت پکیجی خریداری می شود، مسئولیت بیشتری بر دوش فروشنده می افتد و اگر جنسی کم و کسر یا ناسازگار باشد او باید این مشکل را حل کند. خیلی از مشتریان آگاهی کاملی از دزدگیر و لوازم های آن ندارند و از این رو است که باید به سمت پکیج ها بروند.

پکیج دزدگیر اماکن شامل چه لوازمی می شود؟

اگر بخواهیم به صورت کلی لوازمی که داخل پک دزدگیر هست را معرفی کنیم به یک سری قطعه اصلی میرسیم که می بایست ثابت باشند. اما پک ها ممکن است با هم متفاوت هم باشند و سنسورها و لوازمی در یک پک دزدگیر باشد و در دیگری نباشد. پس می بایست با توجه به مکان خود خرید را صورت داد.

تجهیزاتی که در پکیج دزدگیر وجود دارند:

  • مرکز دزدگیر که پنل مرکزی دزدگیر هم نامیده می شود.
  • تلفن کننده سیم کارتی یا ساده
  • به تعداد نیاز سنسور که می تواند چشمی یا مگنت باشد.
  • آژیر و کاور آژیر که می تواند فلاشر دار باشد.
  • باطری 4.5 آمپری برای زمان نبود برق
  • حداقل دو عدد ریموت که به پنل مرکزی ست است.

پک دزدگیر برای چه اماکنی مناسب است؟

فروشندگان پکیج های دزدگیر را برای کسانی تهیه می کنند که عمده خریدار دزدگیر هستند و قصد دارند با این کار روند خرید این گروه بزرگ را تسریع کنند. این گروه ها شامل افراد زیر می شوند.

پک دزدگیر برای منزل

دزدگیر منزل

خیلی از افراد برای آپارتمان خود نیاز به یک دزدگیر ساده دارند که بیش از چند سنسور هم نیاز ندارد. عموم پکیج ها این گروه را هدف قرار داده و با تنوع روی برند سازنده و نوع، تعداد سنسورها تنوع خوبی برای آنها فراهم دیده است. این افراد کافیست که فقط نسبت به یک برند اطمینان کسب کنند و پس از آن می توانند با توجه به نیاز خود پیکج مورد نظر خود را پیدا کنند.

پک دزدگیر برای مغازه یا فروشگاه

این گروه تفاوت کمی با گروه اول دارند. اما شاید کمی سنسورهای مورد نیازشان متفاوت تر باشد. برخی فروشگاه ها نیاز به پدال دارند که در صورت زورگیری یا حمله مسلحانه در طول فعالیت روزانه از آن استفاده کنند و حتی زمانی که دزدگیر فعال نیست، صدای آژیر آن را در بیاورند. برای این گروه نیز پک دزدگیر مغازه وجود دارد.

پک دزدگیر فضای باز یا منزل با حیوان خانگی

هر چند یافتن پک دزدگیر برای این اماکن محدود است اما باز هم می توان آن را یافت. کسانی که حیوان خانگی در منزل دارند و یا برای فضای باز می خواهند دزدگیر نصب کنند، این مشکل را دارند که دزدگیر نباید اجسام کوچکی مثل سگ و گربه و پرندگان را به عنوان تهدید حساب کند. در این شرایط نیاز به پک هایی است که از چشمی وزنی استفاده می شود.

پک دزدگیر سیم کارتی یا خط ثابت؟

این کاملا به محیط شما بستگی دارد. اگز آنتن دهی موبایل در محل شما خوب نیست می توانید از پک های دزدگیر با خط ثابت استفاده کنید. اما اگر مشکل آنتن دهی موبایل ندارید، دزدگیر های سیم کارتی اولویت بالاتری دارند چرا که برنامه دهی و تغییر در تنظیمات این دزدگیرها از طریق تلفن همراه فراهم است و این مورد بزرگ در دزدگیرهای خط ثابت وجود ندارد.

چشمی ثابت و یا وایرلس

چشمی با سیم یا بدون سیم در دزدگیر

پیشنهاد ما و کمپانی های سازنده این است که بهتر است از چشمی ها و سنسورهای سیم دار استفاده شود تا احتمال هرگونه خطایی نزدیک به صفر شود. با این حال ممکن است فضایی مد نظر باشد که امکان سیم کشی ندارد. در این شرایط باید از سنسورهای وایرلس استفاده نمود و آن منطقه را پوشش دارد.

قیمت پکیج دزدگیر منزل یا مغازه

همانطور که بالاتر گفتیم به دلیل تعدد قطعات در پکیج دزدگیر، فروشنده می تواند اینها را با تخفیف بیشتری به مشتری پیشنهاد دهد. فروشنده با این کار هم تعداد لوازم بیشتری می فروشد و از طرف دیگر در وقت خود صرفه جویی می کند و طیف مصرف کنندگان این پکیج ها را بزرگتر می کند. پس میتوان نتیجه گرفت قیمت پک دزدگیر از خرید قطعات به صورت تکی بسیار به صرفه تر و ارزانتر است.

گارانتی دزدگیر به صورت پکی

این مورد است که باید بیشتر به آن توجه شود. اگر پکیج دزدگیر از یک برند باشد پس موضوع ساده می شود. شرکت ها برای محصولاتشان گارانتی مشخصی دارند مثلا 2 سال یا 5 سال. اما مشکل از اینجا شروع می شود که برخی فروشندگان همه ی یک پکیج  را از یک برند خاص تهیه نمی کنند. این موضوع می تواند به علت ارزانتر درآمدن آن پک یا تولید نشدن یک قطعه توسط آن برند باشد. در این صورت باید توجه کنید که قطعات شامل چه مقدار گارانتی هستند و ممکن است گارانتی هر قطعه با هم متفاوت باشد.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری