صفحه اصلی درب اتوماتیک روش ست کردن ریموت بلوتوثی به همراه فیلم

روش ست کردن ریموت بلوتوثی به همراه فیلم

توسط zamani
روش ست کردن ریموت بلوتوثی

بسیاری از افراد برای اینکه بتوانند به راحتی و بی دردسر از ریموت جک پارکینگی یا کرکره برقی خود تکثیر کنند از ریموتهای بلوتوثی استفاده می کنند. البته افرادی هم هستند که از انواع ریموت نا آگاه هستند و صرفا می خواهند یک ریموت جدید برای کار خودشان تهیه کنند. همین ابتدای کار پیشنهاد می کنیم مقاله “چرا نباید از ریموت بلوتوثی برای جک پارکینگی استفاده کرد؟” را بخوانید.

ویدیو روش ست کردن ریموت بلوتوثی

در این ویدیو آموزش کپی کردن ریموت به وسیله ریموت بلوتوثی آموزش داده شده است. این ویدیو در استدیو فنی دی سی ای کالا تهیه شده و چند نمونه از ریموتهای بلوتوثی به روش های گوناگون خام و ست می شوند.

چرا ریموت بلوتوثی؟

خیلی ساده و سریع و نیاز به هزینه فرستادن نصاب جهت مچ کردن بر روی مدار کنترل ندارد. علت اصلی انتخاب ریموت بلوتوثی نباید بیش از این باشد. با نزدیک کردن و فشردن چند دکمه ریموت جدید آماده است و می توانید آن را تحویل بگیرید. هر چقدر این سهولت می تواند خوشحال کننده باشد اما از جهت امنیت ساختمان می تواند اتفاقی وحشتناک نیز تلقی شود که به این راحتی ریموتی قابل تکثیر است.

انواع ریموت بلوتوثی و روش تشخیص آن

این ریموتها در دو فرکانس 433 و 315 موجود می باشد که مدل 433 بسیار فراگیر تر از 315 می باشد. ظاهر این دو می تواند مثل هم و یا در تنوع گوناگونی باشد پس نمی توان به صورت قطع از روی ظاهر به فرکانس ریموت پی برد و حتما باید به مشخصات فنی ریموت رجوع کرد و در صورتی که آن موجود نبود از فرکانس یاب استفاده کرد. دستگاه فرکانس یاب ریموت را بسیاری از کلید سازی ها موجود دارند.

سوال دیگر این است که برای ست کردن ریموت بلوتوثی چند روش وجود دارد. عموما برای کپی کردن یک روش بیشتر وجود ندارد اما آن چیزی که می تواند متفاوت باشد روش خام کردن ریموتهاست که هر ریموت بلوتوثی روش خاصی برای خام کردنش وجود دارد تا بتواند آماده دریافت فرکانس جدید باشد.

به صورت کلی روش کپی کردن ریموت بلوتوثی برای جک درب پارکینگ

1-دکمه A و B را هم زمان بفشارید تا سه بار LED ریموت روشن و خاموش شود.

ست کردن ریموت بلوتوثی

2- در حالی که دستتان روی دکمه B فشرده است، دست دیگرتان را از روی دکمه A برداشته و سه بار آن را بفشارید و رها کنید تا LED روی ریموت تا رها کردن دستتان از روی دکمه B روشن و خاموش شود.(در برخی از ریموتهای بلوتوثی مورد دو که در اینجا توضیح داده نیاز نیست و تنها با فشردن کلید A وBبا زمانی کمی طولانی تر ریموت خام می شود)

3- اکنون ریموت بلوتوثی شما خام شده و آماده کد گرفتن می باشد.

روش ست کردن ریموت بلوتوثی:

1-ریموت اصلی که بر روی دستگاه مچ می باشد را گرفته و دکمه ای که می خواهید روی ریموت بلوتوثی ست کنید را نگه دارید. حال یکی از دکمه های ریموت بلوتوثی را فشرده و ریموتها را از قسمت بالا یا پشت به پشت به هم بچسبانید.

2- وقتی که LED ریموت بلوتوثی روشن شد و شروع به چشمک زدن کرد، این بدان معنی است که کد کپی شده و دکمه مورد نظر ست شده است. در ادامه می توانید دکمه های دیگر را به همین ترتیب ست کنید.

ریموت بلوتوثی را از کجا بخریم؟

همانطور که گفته شد ریموت های بلوتوثی در ظاهر های مختلفی وجود دارند که بنا به سلیقه می شود آنها را تهیه کرد در ادامه چند مدل ریموت بلوتوثی را جهت خرید معرفی میکنیم.

مقالات مرتبط

5 1 رای دهید
Article Rating
اشتراک
به من اطلاع بده
0 Comments
بازخورد داخلی
نمایش تمام دیدگاه ها
0
ما دیدگاه شما را می پسندیم، لطفا نظر خود را بنویسیدx
()
x