فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
برندها
فیلتر محصولات

جک پارکینگ کامفورت

شرکت گلدن گیت- کامفورتسری جک های پارکینگی کامفورت یکی از زیر برند های شرکت گلدن گیت است که محصولات گرانتر و خاص تر خود را با این نام به بازار عرضه می کند. جک کامفورت کاملا ایرانی است و تولید اکثر قطعات در ایران انجام می شود. البته این شرکت برای ارتقاء ظاهری محصولات خود مجبور است یک سری لوازم جانبی نظیر ریموت یا فلاشر را وارد نماید تا جک پارکینگی این شرکت به نسبت سایر مدل ها متمایز جلو نماید.

محصولات جک پارکینگی کامفورت

اگر ظاهر جک های کامفورت را دیده باشید با ما هم نظر می شوید که این سری محصولات گلدن گیت واقعا خاص طراحی شده اند و کمتر جکی در بازار دیده شده که ظاهری حتی شبیه کامفورت داشته باشند. این شرکت محصولات خود را از رده اکونومی تا خیلی گران عرضه کرده که حتی مدل های اکونومی نیز به نسبت جک های ایرانی خیلی ارزان نیستند.

جک پارکینگ کامفورت

جک کامفورت در مدل های 400-500 و 600 عرضه شده که با ماردون 20 میلیمتری و شفت هایی که از 400 تا 600 میلیمتر است نشان دهد قادر است از پس درب های سنگین و البته عریض بر آید. البته مدیران گلدن گیت به این مورد نیز قانع نبوده و دو مدل کامفورت 1000 و 2000 را به بازار دادند تا داستان درب های پارکینگ خیلی سنگین را با این محصولات برای همیشه ببندند. این دو محصول با قدرت حداکثر 2000 کیلو گرم برای هر درب طراحی شده تا دربی نباشد که کامفورت نتواند از پس اش بر آید.

قیمت جک کامفورت

همانطور که در پاراگراف قبلی به آن اشاره کردیم کامفورت محصول اقتصادی نیست و رقبایش جک های پارکینگی خارجی هستند. اما خب کامفورت ادعا می کند کیفیت ساخت جک هایش حتی از مدل های ایتالیایی بالاتر است و از طرفی خدمات قوی ای در سراسر ایران دارد که خارجی ها اصلا یارای رقابت با کامفورت نیستند. از طرفی جک های پر قدرت کامفورت به طور کل بی رقیب است و نزدیکترین سیستم هایی که قادراند درب های 1000 تا 2000 کیلو گرم را حرکت دهند مدل های هیدرولیکی ایتالیایی هستند که قیمتی خیلی بالاتر از کامفورت دارند. اما شما برای مشاهده لیست قیمت جک پارکینگی می توانید وارد صفحه لینک شده شوید و قیمت ها را با هم مقایسه کنید.

گارانتی جک کامفورت

شرکت کامفورت به خاطر اینکه خیال مصرف کننده را از بابت با کیفیت بودن محصولات خود مطمئن کند لیست کاملی از وارانتی، گارانتی و خدمات به خریداران محصولاتش ارائه می کند که در کمتر محصولی چنین مواردی وجود دارد. اولین مورد که بسیار جذاب است و ما در هیچ جک دیگری ندیده بودیم 6 ماه گارانتی بازوها به هر علتی حتی تصادف خودرو با درب است و این می تواند بیمه جک محسوب شود. 2 سال گارانتی تعویض و 3 سال گارانتی عودت محصول وارانتی های آن هستند و خدمات 10 ساله آخرین موردی است که گلدن گیت به مشتریانش تقدیم می کند.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری