فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
جک درب پارکینگ
ریموت و رسیور
لیست قیمت
ولتاژ جک یا موتور
کاربری جک ها
اتصال به گیت تردد
کشور سازنده
ولتاژ ورودی
جنس بدنه
اندازه بدنه خارجی
نوع محصول
فرکانس اسمي ورودي
مقدار گارانتی
فیلتر محصولات

جک درب پارکینگ کانه گیتس kone gates

جک درب پارکینگ کانه گیتس که تحت لیسانس کشور فنلاند ارایه می شود امروزه با هدف برطرف کردن نیاز کاربران خود با ویژگی های کلی زیر عرضه می شود:

  • کیفیت سطح بالا در کنار قیمت مناسب
  • نصب آسان
  • گارانتی 24 ماهه

فهرست:

معرفی کمپانی کانه

کمپانی کانه که تحت لیسانس کشور فنلاند کار خود را شروع کرده با هدف خدمت به شهروندان سراسر دنیا کار خود را آغاز کرده است. کانه همواره سعی داشته تا در راستای برطرف کردن نیاز های کاربران مصرف کننده همگام با تکنولوژی روز دنیا محصولات خود را تولید و ارایه کند. حال امروزه کمپانی کانه با فروش قابل توجهی که در بازار صنعتی به دست آورده است توانسته تا نام خود را در بین سایر رقیبان جهانی جای بیاندازد و این امر را مرهون به تیم تحقیق و توسعه گسترده و مجرب خود می داند. حال جک پارکینگی کانه نیز یکی از تولیدات این شرکت می باشد که در ادامه مطلب سعی بر بررسی آن از لحاظ فاکتور های اصلی فروش شده است.

ویدیوی جعبه گشایی و بررسی جک پارکینگ کانه گیتس

تنوع در محصولات جک پارکینگی کانه

بدیهی است که کمپانی کانه که به تازگی شروع به کار کرده است از لحاظ کمیت محصول زیاد چنگی به دل نزند. در واقع بیش تر سعی این کمپانی در طی این سال ها بر این بوده است که نقاط ضعف و قوت سایر رقبا را پیدا کرده و محصولی هر چه کامل تر را بر طبق آن ها روانه بازار کند. در واقع می توان گفت که جک پارکینگی کانه کیفیت قابل احترامی را در محصولات تولیدی خود ارایه می دهد و امید دارد تا این امر را در کنار تنوع محصولات خود هر چه کامل تر به پیش ببرد. در واقع جک پارکینگی کانه در حال حاضر در مدل های محدود بازویی وجود دارد که البته سعی بر آن دارد تا با تولید مدل های ریلی و هیدرولیکی نیز گام در جهت جهانی شدن بردارد.

مدل وین4 و وین 6 بازوهای کانه گیتس

در حال حاضر کانه گیتس را می توان در اندازه شفت 50 سانتیمتر و 60 سانتیمتر که به نامهای WIN4 و WIN6 عرضه شده اند تهیه نمود. وین 4 برای درب های معمولی تا حداکثر هر لنگه 2.5 متر و وین 6 برای دب های بلندتر و حتی تک لنگه تا 4 متر قابل استفاده خواهد بود. موتور، مدار کنترل و متعلقات هر دو یکسان است اما کانه در مدل وین 6 یک اشانتیون که معمولا ابزار است قرا می دهد.

اقلام موجود در کیت درب پارکینگ کانه گیتس

با خرید جک پارکینگی کانه گیتس بسته ای به شما تحویل داده می شود که در آن بازوها، دو عدد ریموت کنترل، مرکز فرمان، چشم الکترونیک، چراغ های هشدار دهنده و قطعات نصب موجود می باشد. این جک پس از نصب شدن بر روی درب از طریق بازوها و با تبدیل نیروی الکتریکی به مکانیکی  توانایی جابجا کردن درب را پیدا می کند و بوسیله ی ریموت می توان فرمان بازو بسته شدن درب را صادر نمود.

درواقع با فشردن هر یک از دکمه های موجود بر روی ریموت کنترل، دستوری به مرکز فرمان ارسال می شود و مرکز فرمان نیز دستور باز یا بسته شدن درب را اجرا می نماید. در این حالت چراغ های هشدار دهنده شروع به چشمک زدن می نمایند و در صورتی که در زمان بسته شدن درب مانعی مابین درب ها باشد چشم الکترونیک موجود بر روی درب، مانع را تشخیص می دهد و درب دوباره باز می شود.

مرکز فرمانی که در کانه گیتس استفاده می شود همان مدار کنترل معرف ایرانی یعنی راموناست که در بسیاری دیگر از دربهای اتوماتیک پارکینگی قبلا استفاده گردیده شده و به خوبی جواب خودش را پس داده است.

پک جک پارکینگی کانه گیتس kone gates

قیمت جک پارکینگی کانه

از لحاظ بازه ی قیمتی جک درب پارکینگی کانه را می توانیم نزدیک به یک جک درب پارکینگ ایرانی بدانیم. در واقع این کمپانی تحت لیسانس فنلاند سعی داشته است تا با رعایت حال مشتریان در زمینه قیمت برندی محبوب نزد آن ها بسازد که به نظر می رسد که موفق هم بوده است. به طور کلی قیمت جک پارکینگی کانه به شکلی در نظر گرفته شده است که نسبت به کیفیتی که ارایه می کند و البته مواد سازنده آن جک پارکینگی کاملا منطقی و مقرون به صرفه به نظر می رسد.

قیمت محصولات کانه گیت چقدر است؟

از سوی دیگر با مطرح بودن دوام محصولات این درب اتوماتیک می توانیم اطمینان حاصل کنیم که بهایی که برای این جک پارکینگی پرداخت می کنیم تا مدت معقولی کارایی خود را ارایه می دهد و کاربر مصرف کننده را پشیمان نخواهد کرد.

گارانتی و خدمات پس از فروش جک پارکینگی کانه

گارانتی و ضمانت پس از فروش یک محصول در واقع تعهدی است که از سمت کمپانی تولید کننده آن محصول برای کاربران مصرف کننده در مدتی خاص ارایه می شود تا این کاربران بتوانند در صورت بروز مشکلی فنی یا هر گونه نقصی که شامل این تعهد می شود با خیالی آسوده جهت رفع آن نقص به کمپانی تولید کننده مراجعه کنند.

گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات جک پارکینگ کانه گیتس

حال کمپانی کانه با واقف بودن بر این امر گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات خود را به مدت 2 سال در نظر گرفته است که البته مدت قابل قبولی به شمار می رود. ناگفته نماند که این گارانتی توسط نمایندگان رسمی این کمپانی در ایران ارایه می شود.

فروش جک درب پارکینگی کانه

همانطور که پیش تر گفته شد برای فروش یک محصول از قبیل جک پارکینگی فاکتور های متعددی برای مشتریان مصرف کننده وجود دارد. در واقع با بیان بهتر برای خرید جک پارکینگی کانه به فاکتور های زیر دقت می شود:

  • تنوع محصولات با توجه به نیاز مشتریان
  • قیمت جک پارکینگی
  • کیفیت ارایه دهنده کمپانی
  • گارانتی و خدمات پس از فروش
  • نصب آسان

حال امروزه کمپانی تولید کننده جک کانه که تحت لیسانس کشور فنلاند واقع شده سعی داشته است تا این موارد را کم و بیش در تولید محصولات خود رعایت کند و همواره یک جک پارکینگی مطابق با نیاز کاربران ارایه کند.

نصب جک پارکینگی کانه

همانطور که می دانید برای نصب هر جک پارکینگی به دو دسته نصب فیزیکی و مکانیکی نیازمندیم. در واقع برای نصب یک درب اتوماتیک فاکتور هایی از قبیل متناسب بودن جک پارکینگی با وزن و اندازه درب پارکینگ و البته رعایت نوع نیاز کاربران در مکان مورد نظر نصب مد نظر قرار داده می شود.

چگونگی نصب جک درب پارکینگ کانه گیتس

جک پارکینگی کانه نیز از این قضیه مستثنی نیست و سعی بر آن داشته است تا همواره محصولی با نصب آسان و اصولی را روانه بازار کند که به نظر می رسد تا به امروز نیز موفق عمل کرده و جک پارکینگی استانداردی را روانه بازار کرده است. در صورت نصب صحیح این جک پارکینگ می تواند سالهای سال به کارکرد درست و بی نقص خود ادامه داده و بهترین عملکرد را داشته باشد.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری