فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
جک درب پارکینگ
ریموت و رسیور
لیست قیمت
قدرت هرلنگه
عرض لنگه درب
ولتاژ جک یا موتور
نیاز به قفل برقی
نوع جکها
کاربری جک ها
کشور سازنده
نوع محصول
برند سازنده
مدل
مقدار گارانتی
فیلتر محصولات

درب اتوماتیک سامفی Somfy

سامفی را بدون شک می توان برترین تولید کننده کرکره برقی و جک درب پارکینگ دانست که درب اتوماتیک آن دارای ویژگی های کلی زیر است:

  • موتور بسیار قدرتمند
  • امکان تنظیم سرعت درب پارکینگ
  • گارانتی 5 ساله

فهرست:

معرفی جک درب پارکینگ سامفی

جک درب اتوماتیک سامفی یکی از خاص ترین مدل های جک پارکینگ به شمار می رود که توسط شرکت Somfy فرانسه طراحی و تولید شده است. سامفی که یکی از بهترین تولید کنندگان جک برقی و کرکره برقی اتوماتیک به شمار می رود، محصولاتی با ویژگی های خاص به بازار عرضه کرده است. البته این نکته نیز قابل اذعان است که کرکره برقی سامفی دارای تنوع بیش تری می باشد و تمرکز کمپانی سامفی نیز شاید بیش تر به این مهم معطوف شده باشد. با این حال در این مقاله سعی به بررسی جک پارکینگی سامفی داریم و می خواهیم با فاکتور های فروش این محصول بیش تر آشنا شویم.

تنوع در محصولات جک درب پارکینگ سامفی

همانطور که گفته شد در زمینه تنوع، جک پارکینگی سامفی چنگی به دل نمی زند ولی در واقع فاکتور کیفیت را بر کمیت ترجیح داده شده است و از نظر کیفی در سطح بالایی می توان جک درب پارکینگ سامفی را در نظر گرفت. در واقع این جک درب پارکینگی برای مصارف خانگی یا صنعتی بکار گرفته می شود و از قابلیت تنظیم سرعت و گشتاور بهره می برد. در واقع می توان گفت که با خرید جک پارکینگی سامفی از یک محصول با قابلیت های کلی زیر بهره خواهید برد:

  • موتور بسیار قدرتمند
  • امکان تنظیم سرعت درب پارکینگ
  • گارانتی بلند مدت

جک پارکینگی سامفی smfy auto gate

قیمت جک درب پارکینگ سامفی

از لحاظ قیمتی نیز می توان گفت که درب اتوماتیک سامفی دارای قیمت مناسبی نسبت به کیفیت می باشد و در رده جک های پارکینگی میان قیمت قرار دارد. در واقع اگر بخواهیم یک بازه ی قیمتی برای جک پارکینگی سامفی در نظر بگیریم، این درب اتوماتیک در بازه ی بین جک درب پارکینگ ایرانی و جک درب پارکینگ ایتالیایی قرار دارد. در واقع کمپانی سامفی سعی کرده است که با قیمت گذاری مناسب رعایت حال کاربران مصرف کننده را نیز کرده باشد و از این جهت می تواند با ارایه کیفیتی مناسب رضایت مشتریان مصرف کننده را نیز دربر گرفته باشد.

راهنمای خرید جک پارکینگی از نظر عملکرد

بدیهی است که بهترین جک درب پارکینگ از نظر عملکرد لقب محصولاتی است که با مکانیزم هیدرولیکی کار می کنند اما انتخاب نوع درب اتوماتیک از دیدگاه کاربران بر اساس نیاز آن ها و همچنین قیمت محصول صورت می پذیرد. قیمت جک درب پارکینگی که با روغن هیدرولیکی کار می کند به دلیل فراهم کردن تردد نامحدود و دوام بالای کارکرد، در سطح بالاتری از جک های الکترومکانیکی قرار دارد و این مهم می تواند عامل تاثیر گذاری برای انتخاب کاربران قلمداد شود. از منظر دیگر نیاز کاربران می تواند نوع جک پارکینگی قابل نصب برای آن ها تعیین کند. یعنی الکترومکانیکی یا هیدرولیکی بودن جک پارکینگی می تواند بسته به نیاز کاربران و متناسب با درب پارکینگ اماکن مورد نظر آن ها در نظر گرفته شود.

گارانتی و خدمات پس از فروش جک پارکینگی سامفی

گفتنی است برای فروش یک محصول اعتماد مشتری به آن محصول می تواند نقش مهمی را ایفا کند. برای شکل گیری این اعتماد یکی از راه ها در نظر گرفتن گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب و کافی می باشد. سامفی نیز با واقف بودن بر این مهم با در نظر گرفتن گارانتی بلند مدت و 5 ساله سعی بر جلب اعتماد کاربران مصرف کننده را دارد. در واقع این گارانتی هم می تواند تضمینی برای قطعات بکار رفته در محصول تولیدی کمپانی سامفی باشد و هم دو مزیت مهم برای این کمپانی به همراه داشته باشد:

  • اعتبار کمپانی سازنده
  • فروش بالاتر محصولات تولیدی

فروش جک پارکینگی سامفی

از جهت فروش در زمینه جک درب پارکینگ برای کمپانی سامفی می توان میزان مناسبی را در نظر گرفت، چرا که بیش تر فاکتور های فروش برای این جک درب پارکینگی رعایت شده است. از مهم ترین این فاکتور ها می توان به قیمت مناسب، گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب، کیفیت سطح بالا متناسب با قیمت و البته دوام بالا اشاره داشت. از نگاه کلی می توان گفت که فروش جک درب پارکینگ سامفی به اندازه ای بوده است که هم بتوان محبوبیت این کمپانی را حس کرد و هم این کمپانی از بازار فروش کنونی ایجاد شده ناراضی نباشد.

نصب جک پارکینگی سامفی

برای نصب یک جک پارکینگی بازویی دو نوع نصب را معمولا مد نظر قرار می دهند که از جمله آن ها می توان به نصب فیزیکی و مکانیکی اشاره داشت. بدیهی است که واضح ترین نکته در این بین انتخاب جک پارکینگی متناسب با وزن درب پارکینگ می باشد. ضمن آن که از محل قرار گیری درست جک درب پارکینگ هم نمی توان گذشت. در واقع بازو های درب اتوماتیک سامفی باید به گونه ای نصب شوند که کمترین فشار به موتور این جک و البته درب پارکینگ وارد شود. البته ناگفته نماند که نصب جک پارکینگی سامفی بسیار ساده در نظر گرفته شده و امکان دسترسی به قطعات انتهایی موتور آن نیز به سادگی میسر شده است و به واسطه دارا بودن براکت های بزرگ، امکان نصب در هر شرایطی را فراهم می بیند.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری