فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
جک درب پارکینگ
لیست قیمت
قدرت هرلنگه
عرض لنگه درب
ولتاژ جک یا موتور
نیاز به قفل برقی
قابلیت دو زمانه
برق اضطراری UPS
نوع جکها
کاربری جک ها
کشور سازنده
نوع محصول
برند سازنده
مدل
مقدار گارانتی
فیلتر محصولات

درب اتوماتیک تابا

شرکت ایرانی تابا که در زمینه تولید آیفون تصویری فعالیت داشت توانسته که با تولید جک درب پارکینگ کیفیت بی نظیری به مانند آیفون تصویری ایرانی خود ارایه کند. از ویژگی های مهم این محصول عبارت است از:

  • مدار فرمان فلزی (مقاومت بی نظیر)
  • زمان پاسخ گویی مناسب در عملکرد
  • گارانتی 18 ماهه

جک تابا را می توان متفاوت ترین جک پارکینگی ایرانی دانست که اگر همه در مورد کیفیت این دربازکن پارکینگی می دانستند شاید اکنون پرفروش ترین محصولی بود که ایرانی ها روی درب پارکینگ آن را نصب میکردند. اما به هر حال مهندسین تابا آن چیزی که در توان را به بهترین گونه ارائه کرده و باقی مسیر که معرفی و تبلیغ محصول است می بایست توسط دیگر گروه ها انجام می شد که به نظر ما این کار انجام نشد و جک تابا به آن چیزی که مستحقش بود نرسید. می خواهیم در ادامه علت هایی که ما جک تابا را یکی از بهترین جک های پارکینگی ایرانی میدانیم بازگو کنیم.

جک پارکینگ تابا

ویژگی های کلیدی جک پارکینگی تابا

اگر بخواهیم مشخصات ویژه جک تابا را شرح دهیم به موارد زیر خواهیم رسید که محصولات این برند را به طور کل به نسبت دیگر برند ها متفاوت می سازد.

تفاوت ساختاری و طراحی بروز جک تابا

وقتی واژه جک پارکینگی را می شنویم یا جک های تلسکوپی ساده می افتیم که خرج کمی در تولید دارند. اما تابا کار سختی را رفته و ظاهری شبیه لایف ایتالیا دارد. این جک تلسکوپی نیست و مکانیزم ماردونی دارد. این مکانیزم در عین بهره وری از قدرت بالا، ظاهر شکیل تر و کارکردی دقیق دارد. این بازوها دارای محدود کننده مکانیکی نیز هستند تا هنگام باز شدن درب بتوان بجز محدود کردن کارکرد به وسیله برنامه، بتوان با این میکروسوئیچ باز کردن درب را محدود کرد.

بازو جکهای تابا

تنوع کم اما مفید

تابا با اینکه تنوعی در تولید جک پارکینگی ندارد اما با معرفی دو مدل 220 ولت و 24 ولت سعی کرده سلایق مختلف را داشته باشد. سیستم های 220 ولت راه اندازی ساده تری دارند و تنظیم نمودن مدار فرمانشان خیلی دردسر ندارد اما مدل های 24 ولت به دلیل استفاده از موتور های 24 ولتی محاسن بیشتری دارند چرا که تردد باعث فشار آمدن روی موتور و داغ شدن آن نمی شود و می توان آن را روی درب های پارکینگ تردد بالا نصب نمود و از طرف دیگر مجهز نمودن این سیستم به برق اضطراری ساده و کم خرج است تا جایی که با خرید دو باتری 4.5 آمپری این کار تحقق می یابد.

بسته بندی درست و اصولی

یکی از مشکلاتی که خیلی از جک های پارکینگی دارند بسته بندی غیر اصولی است که باعث می شود حمل نقل آنها با خطراتی از جمله شکستگی با گم شدن محصول همراه باشد. اما تابا از ابتدا با بسته بندی اصولی و صحیح تفاوت خود با دیگر محصولات را نشان داد. این شرکت در ابتدا بسته بندای از جنس چوب برای محصولش داشت و به تازگی از ورق های پلیمری و تسمه های فلزی استفاده کرده که به لحاظ کیفیت چیزی از آن بسته بندی های چوبی ندارد و فقط کمی سبک تر شده است. با باز کردن جعبه اصلی وقتی به طبقه بندی شدن محصولات با جعبه های کوچکتر میرسیم متوجه حرفه ای بودن آن خواهیم شد.

بسته بندی صحیح تابا

کیفیت و امنیت بالای بازوها

به قول یکی از تولید کنندگان جک های پارکینگی وزن جک می تواند نشان دهد که آن محصول چقدر کیفیت دارد. منظور این تولید کننده این بود که وقتی جک پارکینگ وزن بالایی دارد قطعا از فولاد بیشتری استفاده کرده و این فولاد برای او هزینه بر است. چیزی که محصولات ارزان قیمت از آن فراری هستند و سعی می کنن جنس را هر چقدر که می توانند سبک بسازند تا در نهایت قیمت کالا را پایین بیاورند. پک کامل جک تابا حدود 30 کیلوگرم وزن دارند و این در حالی است که جک های پارکینگی مشابه حدود 20 کیلوگرم هستند که اختلاف زیادی با تابا است.

بازو جک تابا

تنوع در محصولات جک پارکینگی تابا

شرکت تابا که پیش از این به خاطر انواع آیفون تصویری تابا معروف بود، تولید انواع درب اتوماتیک پارکینگ را نیز آغاز نموده است. رقابت با دیگر برند های تولید کننده آیفون و جک در کنار تکمیل خط تولید محصولات، از اهداف اصلی تولید جک درب اتوماتیک تابا بوده است. جک برقی پارکینگی تابا با تغییرات مثبتی که در تابلو فرمان خود به وجود آورده است، می تواند به نوعی یکی از بهترین گزینه ها برای خرید جک برقی ایرانی باشد مدار فرمانی فلزی (که حتی در جک های خارجی هم به چشم نمی خورد) می تواند نکته ای مثبت و در عین حال منفی باشد؛ چرا که با وجود مقاومت بالاتر، به خاطر رسانا بودن می تواند خطر برق گرفتگی را به همراه داشته باشد.
شما می توانید این جک برقی تمام فلزی را در سمت چپ و یا راست درب استفاده کنید و از این بابت محدودیتی نخواهید داشت. همچنین به خاطر استاندارد مناسب آن و ساختار ماردونی جک، در برابر نفوذ گرد و غبار و همین طور آب کاملا مقاوم است، همین مورد باعث افزایش عمر این جک نسبت به جک تلسکوپی است. تغییر ولتاژ 24 به 220 ولت برای این جک پارکینگی نیز امکان تنظیمات راحت تر در مدار فرمان را فراهم می آورد. قابلیت به حرکت در آوردن جک هایی تا وزن 400 کیلوگرم و عرض 2.5 متر این جک را به یکی از نمونه های عالی در مجموعه جک ها پارکینگی ایرانی قرار می دهد. شما می توانید این جک اتوماتیک پارکینگی را با گارانتی 18 ماهه تهیه کنید.

جک پارکینگی ایرانی تابا الکترونیک

قیمت جک پارکینگی تابا

جک درب اتوماتیک تابا دقت زمان باز شویی به اندازه 1 ثانیه دارد که همین موضوع آن را تبدیل به یک جک قابل اعتماد می کند، همچنین بلافاصله بعد از عبور از مقابل چشمی بلافاصله درب بسته می شود که به معنای Fast close بودن آن است. شما می توانید در صورت مفقود شدن یک ریموت، به سادگی آن را از مجموعه حذف کنید. قدرت بالا، مدار فرمان مقاوم و قیمت مناسب از عوامل تاثیر گذار بر کاربری است که قصد خرید جک ایرانی را دارد. در واقع قیمت جک درب پارکینگ تابا نسبت به ویژگی هایی که ارایه می کند مقرون به صرفه بنظر می رسد.

خرید جک پارکینگ تابا

روان بودن و حرکت راحت درب، در میزان فشاری که به آن وارد می آید تاثیر گذار است، پس این نکته را هم در نظر بگیرید. شمالی یا جنوبی بودن ساختمان شما نیز تاثیر مستقیم بر انتخاب جک دارد، چون ممکن است میزان حرکت درب و جهت آن را با محدودیت مواجه کند. به علاوه اینکه نو ساز یا قدیمی بودن ساختمان شما نیز بسیار موثر است، چرا که ممکن است برای حرکت جک و قرار گیری در کنار دیوار ایجاد محدودیت کند. در نظر داشته باشید فضای ساختمان شما می تواند باعث شود که انتخاب شما بین جک ریلی یا جک بازویی تغییر کند، اگر از موتور جک ریلی استفاده می کنید باید به فضای جانبی مورد نیاز آن نیز توجه کنید، به علاوه ممکن است فضای داخل پارکینگ شما امکان استفاده از جک بازویی را ندهد. این موارد جزو فاکتور های قابل تامل برای خرید جک پارکینگی می باشد و جک پارکینگی تابا نیز از این قضیه مستثنی نیست.

خدمات پس از فروش و گارانتی کمپانی تابا

گارانتی جک های تابا

از مهم ترین فاکتور های فروش هر محصول بعد از قیمت و کیفیت، گارانتی و خدمات پس از فروش آن به حساب می آید. این مهم برای تضمین کیفیت قطعات بکار رفته و البته آسودگی خاطر مشتریان مصرف کننده برای هر محصول تدارک دیده می شود که کمپانی تابا نیز از این قاعده مستثنی نیست. حال خوب است که بدانیم این مدت گارانتی برای محصولات ارایه شده تابا الکترونیک در زمینه جک درب پارکینگی 1.5 ساله در نظر گرفته می شود که البته زمان کافی و قابل قبولی به حساب می آید. از لحاظ خدمات پس از فروش نیز کمپانی تابا الکترونیک همواره توانسته تا رضایت مشتریان مصرف کننده را دربر بگیرد.

فروش جک پارکینگی تابا

حال باید گفت که امروزه فروش محصولات تابا الکترونیک به میزان قابل توجهی رسیده است و با توجه به رضایت کاربران مصرف کننده پیش بینی می شود که حداقل این بازار ادامه پیدا کند. جک درب پارکینگی تابا به عنوان یک محصول ایرانی که قابلیت رقابت با جک درب پارکینگ خارجی را دارد توانسته تا در بازار رقابتی امروز نامی برای خود دست و پا کند و در این راستا نیز از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است. در واقع بدیهی است که کیفیت سطح بالا در کنار قیمت مناسب و البته گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب برای هر کمپانی می تواند بازار فروش مناسبی به ارمغان آورد که کمپانی تابا نیز از این قضیه مستثنی نیست.

نصب جک پارکینگی تابا

نصب جک درب پارکینگ یکی از فاکتور های اصلی این محصول در ابتدا بنظر می رسد. حال باید دانست که این مهم هرچه سهل تر و ساده تر صورت بگیرد می تواند هم موجب راحتی کار کاربران مصرف کننده و مشتریان باشد و هم برای کمپانی به عنوان یک امتیاز تلقی شود. نصب جک پارکینگی تابا الکترونیک نیز این ویژگی ها را دربر می گیرد و به طور کلی می توان آن را به عنوان یک محصولی که دارای نصب ساده می باشد در نظر گرفت. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر با نمایندگان فروش ما در دی سی ای کالا تماس حاصل کنید.

معرفی کمپانی تابا

شرکت تابا الکترونیک بیش از 35 سال است که در زمینه صنعت الکترونیک کشور گام برداشته است. این شرکت در طی این سال ها توانسته تا با به کارگیری نیروهای متخصص و البته نظارت بر واحد کنترل کیفیت، از طریق بازار خارجی و داخلی نام خود را جای بیاندازد. ناگفته نماند که معروف ترین و محبوب ترین محصول این شرکت آیفون تصویری از دیدگاه کاربران می باشد ولی جک درب پارکینگ تابا هم در نوع خود توانسته تا نامی برای خود دست و پا کند. امکانات مناسب، تنوع محصولات و قیمت متعادل از ویژگی های اصلی محصولات کمپانی تابا می باشد که امروزه با کیفیتی بهتر از گذشته به بازار عرضه می شود.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری