نوع فیلتر

قیمت
قیمت
بیشتر

مقایسه محصولات

  • هیچ آیتمی برای مقایسه وجود ندارد.

درب اتوماتیک تابا

شرکت تابا که پیش از این به خاطر انواع آیفون تصویری تابا معروف بود، تولید انواع درب اتوماتیک پارکینگ را نیز آغاز نموده است. رقابت با دیگر برند های تولید کننده آیفون و جک در کنار تکمیل خط تولید محصولات، از اهداف اصلی تولید جک درب اتوماتیک تابا بوده است. جک برقی پارکینگی تابا با تغییرات مثبتی که در تابلو فرمان خود به وجود آورده است، می تواند به نوعی یکی از بهترین گزینه ها برای خرید جک برقی ایرانی باشد مدار فرمانی فلزی (که حتی در جک های خارجی هم به چشم نمی خورد) می تواند نکته ای مثبت و در عین حال منفی باشد؛ چرا که با وجود مقاومت بالاتر، به خاطر رسانا بودن می تواند خطر برق گرفتگی را به همراه داشته باشد.
شما می توانید این جک برقی تمام فلزی را در سمت چپ و یا راست درب استفاده کنید و از این بابت محدودیتی نخواهید داشت. همچنین به خاطر استاندارد مناسب آن و ساختار ماردونی جک، در برابر نفوذ گرد و غبار و همین طور آب کاملا مقاوم است، همین مورد باعث افزایش عمر این جک نسبت به جک تلسکوپی است. تغییر ولتاژ 24 به 220 ولت برای این جک پارکینگی نیز امکان تنظیمات راحت تر در مدار فرمان را فراهم می آورد. قابلیت به حرکت در آوردن جک هایی تا وزن 400 کیلوگرم و عرض 2.5 متر این جک را به یکی از نمونه های عالی در مجموعه جک ها پارکینگی ایرانی قرار می دهد. شما می توانید این جک اتوماتیک پارکینگی را با گارانتی 18 ماهه تهیه کنید.

خرید جک درب اتوماتیک تابا؟

جک درب اتوماتیک تابا دقت زمان باز شویی به اندازه 1 ثانیه دارد که همین موضوع آن را تبدیل به یک جک قابل اعتماد می کند، همچنین بلافاصله بعد از عبور از مقابل چشمی بلافاصله درب بسته می شود که به معنای Fast close بودن آن است. شما می توانید در صورت مفقود شدن یک ریموت، به سادگی آن را از مجموعه حذف کنید. قدرت بالا، مدار فرمان مقاوم و قیمت مناسب از عوامل تاثیر گذار بر کاربری است که قصد خرید جک ایرانی را دارد.
شما می توانید با مراجعه به بخش تماس با ما در سایت دی سی ای کالا با کارشناسان ما تماس گرفته و در مورد این جک اطلاعات بیشتری کسب کنید.

قیمت جک پارکینگی تابا خرید جک درب اتوماتیک تابا خرید جک برقی تابا
اطلاعات بیشتر
سوالات متداول
آخرین خبرها
برندها

درب اتوماتیک تابا

فیلتر های فعال
درب اتوماتیک تابا
درب اتوماتیک تابا TSG-9011
  • قدرت هر لنگه یا موتور: 400 کیلوگرم
  • اندازه هر لنگه درب: 2.5 متر
  • ولتاژ جک یا موتور: 220 ولت
موجود
star_border star_border star_border star_border star_border
1 دیدگاه 
2٬699٬000 ‎تومان