فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
جک درب پارکینگ
لیست قیمت
قدرت هرلنگه
عرض لنگه درب
ولتاژ جک یا موتور
نیاز به قفل برقی
برق اضطراری UPS
نوع جکها
کاربری جک ها
قابلیت ضد آب
کشور سازنده
نوع محصول
مقدار گارانتی
فیلتر محصولات

درب اتوماتیک ویرا Vira

ویرا را می توان به عنوان یک بازار صادرات در حال رشد معرفی کرد که دارای ویژگی های عمده زیر است:

  • قابلیت دسترسی به سیستم های کنترلی برای امنیت بیش تر
  • عملی کردن شعار: کار سخت، برترین در کیفیت و طراحی
  • گارانتی 12+18 ماهه

فهرست:

معرفی کمپانی ویرا

ویرا بر اساس ایده تولید نسل جدید از لوازم الکتریکی با هدف ایجاد نوآوری و خلاقیت در این صنعت تاسیس شد. این شرکت با هدف تولید محصولاتی که در طراحی و همچنین کیفیت در سطح بالایی قرار دارند با انجام آزمایش های متعدد رویکرد نوآورانه خود را حفظ کرده است. مهمترین مساله برای کمپانی ویرا رضایت خاطر مشتریان و کاربران این شرکت است که تمام سعی خود را با تولید به روز و با کیفیت برای دستیابی به آن دارد. این شرکت همواره سعی بر آن داشته درب اتوماتیک با کیفیت بالا برای انواع اماکن از قبیل مسکونی، اداری، تجاری، بیمارستان ها، هتل ها و ....ارائه دهد. سیستم هایی که این شرکت تولید می کند حتی در زمینه صنعتی از جمله پله های تاشو، تخت بیمارستان ها، درب های کشتی و ....کاربرد دارد. 

درب اتوماتیک کسری kasra

تنوع در محصولات جک درب پارکینگ ویرا

کمپانی ویرا سعی کرده که با هماهنگی کالا خود با بازار روز و توجه به نیاز های فردا رضایت مشتری خود را فراهم کند. شعار این شرکت ساده است: ما به سختی کار میکنیم تا در زمینه خلاقیت طراحی و کیفیت برترین باشیم. طرح آینده این شرکت ثبت رکورد فروش جهانی با تکیه بر حمایت مشتریان و با حفظ شعار خود است. این شرکت رضایت مشتریان خود را تنها ابزار تبلیغاتی کیفیت محصول خود می داند که همواره برای آن تلاش کرده است. کاربران مصرف کننده جک پارکینگی ویرا بخشی از تیم بزرگ این کمپانی هستند. برای موفقیت یک تیم باید تمامی اعضای تیم بی نظیر تلاش کنند. ویرا از آنچه انجام می دهد مطمئن است و رضایت و ایمنی را به مشتری خود می دهد و برایش هیچ چیزی باعث افتخار تر از شنیدن نظرات و پیشنهادهای سازنده مشتریان در مورد محصولات نیست. امروزه با استفاده از روش های نوآورانه در طراحی درب اتوماتیک و ابزار های الکترونیک که نقش مهمی در صنعت تمامی شرکت های فعال در این زمینه ایفا می کند، ویرا اطمینان دارد که می تواند راه حل هایی برای طیف گسترده ای از نیاز های جک پارکینگی ارایه دهد. این اطمینان کمپانی ویرا در کنار روش های نوآورانه به مرور زمان می تواند بستر تنوع محصول را هم نیز فراهم کند.

قیمت جک درب پارکینگ ویرا

جک درب پارکینگ ویرا که به تازگی وارد بازار شده، سعی کرده است که با ارایه یک بازه منطقی در مقابل کیفیت ارایه دهنده خود رضایت مشتریان خود را هم از دست ندهد. البته که اشاره به این نکته هم خالی از لطف نیست که قیمت جک درب پارکینگ ویرا نسبت به یک جک درب پارکینگ ایرانی موجود در بازار نسبتا بالا تعریف شده است و این بازه ی قیمتی را می توان بین جک درب پارکینگ خارجی و جک درب پارکینگ ایرانی تعریف نمود. به هر حال با این بازه قیمت جک درب پارکینگ ویرا سعی کرده است که کیفیتی در سطح بالا را به کاربران خود ارایه دهد تا از این روز از بازار رقابتی امروز جا نماند.

گارانتی و خدمات پس از فروش جک پارکینگی ویرا

مدت زمانی که برای تضمین کیفیت قطعات به کار رفته یک محصول تعریف می کنند را گارانتی نام گذاری کرده اند که این مهم از سویی برای اعتبار کمپانی های ارایه دهنده مفید می باشد و هم می تواند موجب رضایت خاطر کاربران مصرف کننده می باشد. گارانتی و خدمات پس از فروش این محصول به صورت 12+18 ماه تعریف شده است که می تواند مدت قابل قبولی برای تضمین کیفیت کارکرد یک محصول قلمداد شود. البته ناگفته نماند که گارانتی ارایه شده این محصول جزو گارانتی های طلایی تلقی می شود که خود ارزشمند است.

فروش جک پارکینگی ویرا

با توجه به این که ویرا به تازگی جک پارکینگی خود را روانه بازار کرده است اما باز هم می توان به این نکته اذعان داشت که با توجه به کیفیت ارایه شده سطح بالای این محصول شاهد بازار فروش خوبی برای این جک پارکینگی ایرانی هستیم. در واقع ویرا با مطالعه بر فاکتور های فروش یک محصول که به تفصیل در این متن به بعضی از آن ها اشاره شد توانست تا پر قدرت وارد بازار فروش جک پارکینگی شود و اکنون نیز توانسته است تا نتیجه آن را ببیند. به طور کلی در این بحث می توان گفت که این کمپانی ایرانی نمی تواند از بازار فروش خود ناراضی باشد.

نصب جک درب پارکینگ ویرا

ویرا به دلیل ویژگی های مختلفی که ارایه می کند کمی نصب متفاوت تری را نسبت به سایر جک های موجود در بازار رقم می زند. در واقع قابلیت نصب قفل برقی برای امنیت بیشتر، دارا بودن سیستم خلاص کن دستی در زمان قطع برق ، ضریب ایمنی بالا در برخورد با موانع به وسیله چشم الکترونیک یا فتوسل ، بی صدا باز و بسته شدن درب ها همگی نیازمند یک نصب دقیق برای این جک پارکینگی است. در واقع به طور کلی گفتنی است که نصب جک پارکینگی ویرا کمی متفاوت تر از سایر جک های پارکینگی رقم می خورد.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری