فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
جک درب پارکینگ
قفل برقی قیمت خرید و نصب
لیست قیمت
قدرت هرلنگه
عرض لنگه درب
ولتاژ جک یا موتور
نیاز به قفل برقی
قابلیت دو زمانه
برق اضطراری UPS
نوع جکها
کاربری جک ها
نوع کلید ها
قدرت موتور بر اساس کیلو
کشور سازنده
نوع محصول
برند سازنده
مدل
مقدار گارانتی
فیلتر محصولات

درب اتوماتیک یال

جک درب پارکینگ ایرانی یال یکی از محبوب ترین برندهای سازنده درب اتوماتیک در ایران است که تنوع زیادی در محصولاتش به وجود آورده است. از مهمترین بارزه های این برند در کیفیت ساخت بالا و حداقل سه سال گارانتی محصولاتش می باشد تا خریدار با خیال راحت از جک یال استفاده نماید.

فهرست:

معرفی کمپانی یال

جک پارکینگی یال یکی دیگر از جک های پارکینگی ایرانی است که جزو جک هایی با قیمت مناسب قرار می گیرد. اگر برای خرید جک پارکینگی ساختمان خود با محدودیت بودجه ای مواجه اید، می توانید به جای پرداخت هزینه های بالا برای جک های اروپایی، با صرف هزینه ای کمتر، از یک جک خوب ایرانی استفاده کنید. قیمت جک یال با توجه به ویژگی های آن بسیار مناسب بوده و بازار هدف آن گروه ارزان قیمت و میان قیمت است که با این حساب رقیبی جدی برای دیگر جک های ایرانی به شمار می رود. تستهای اولیه نشان دهنده کیفیت بالای جک های پارکینگی یال بود که به این ترتیب به سادگی اعتماد کاربران را به خود جلب کرد.

تنوع محصولات جک درب پارکینگ یال

با توجه به قدرت و قابلیت های بالای جک یال شما می توانید آن را برای درب هایی با عرض زیاد و سنگین به کار ببرید. همچنین مدل x1 به خاطر داشتن شفت 40 سانتی متری برای درب های تک لنگه مناسب تر است و می تواند زاویه باز شوی 120 درجه ای را در طی 21 ثانیه انجام دهد. این مدل قابلیت استفاده در ساختمان های مسکونی و اداری با میزان تردد 10 بار در ساعت را دارد.
برنامه دهی مدار فرمان جک یال نمونه تکمیل شده ای از جک Ace پروتکو است که با رفع نواقص آن عرضه شده است، پس با مدار فرمان کامل تری روبرو هستیم.

پکیج جک درب پارکینگی یال yaal

ارتباط جک یال با سیستم کنترل تردد خودرویی

همانطور که در بخش مربوط به سیستم کنترل تردد خودرویی مشاهده کردید، شما می توانید به سادگی و با هماهنگ کردن جک درب اتوماتیک  با سیستم، مسیر ورودی را برای تردد باز کنید به علاوه این که امکان ذخیره اطلاعات رفت و آمد را نیز خواهید داشت. برای این منظور می بایستی در سیستم تگ خوان یک تگ بر چسبی ظریف را به روی شیشه اتومبیل خود نصب کنید، با نزدیک شدن به ورودی ساختمان و شناسایی تگ توسط ریدر، جک یال فرمان حرکت را دریافت کرده و درب ورودی را باز خواهد کرد. همچنین می توانید از این مجموعه برای سیستم کنترل تردد پلاک خوان استفاده کنید. تفاوت این دو سیستم در این است که سیستم پلاک خوان باید پلاک خودرو ها را شناسایی کند و به واسطه نیاز به کامپیوتر برای خواندن پلاک، از قیمت بالاتری برخوردار است، اما مکانیزم در این دو سیستم کاملا یکسان است. شما می توانید همین فرمان حرکت به جک یال را با سیستم پلاک خوان نیز اجرا کنید.

قیمت جک پارکینگ یال

فاکتور قیمت در مورد جک پارکینگی یال نسبت به نمونه های ایرانی و خارجی مشابه بسیار منطقی تر و مقرون به صرفه تر در نظر گرفته شده است. البته ناگفته نماند که این جک پارکینگی ایرانی همان کیفیتی را ارایه می کند که شاید بسیاری از جک های صاحب نام ایتالیایی ارایه کنند. بنابراین جک پارکینگی یال به عنوان یک برند تقریبا نو پا در زمینه درب اتوماتیک به خوبی توانسته تا با ارایه کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب نامی درخور برای خود در بازار فروش دست و پا کند و از این رو رضایت کاربران مصرف کننده را جلب کند.

گارانتی و خدمات پس از فروش جک پارکینگ یال

امروزه متعهد بودن به محصول تولید شده توسط یک کمپانی امری طبیعی و در عین حال اخلاقی است. حال این امر در مورد کمپانی یال برای ضمانت قطعات بکار رفته و البته رضایت خاطر مشتریان مصرف کننده بکار گرفته شده و به عنوان ضمانت و خدمات پس از فروش به مدت 5 سال ارایه می شود. لازم به ذکر است که این مدت بسیار قابل قبول و مورد رضایت کاربران می باشد واز سوی دیگر نشان دهنده تعهد کمپانی یال و البته اطمینان این شرکت به محصول تولید شده خود است. این امر گارانتی نیز در کنار فاکتور هایی که پیش تر مورد بررسی قرار گرفت که از جمله مهم ترین آن ها را می توان قیمت و کیفیت در نظر گرفت، توانسته تا رضایت مشتریان مصرف کننده را دربر بگیرد.

فروش جک پارکینگی یال

کاربران مصرف کننده جک درب اتوماتیک اکثرا به دو دسته کلی تقسیم می شوند، یعنی کسانی که فارغ از بحث قیمت به کیفیت محصول مراجعه می کنند و کسانی که فاکتور قیمت هم برایشان ارزش خاصی تلقی می شود. جک پارکینگ یال برای دسته اول شاید رقبای زیادی داشته باشد ولی باز هم به عنوان یک نمونه داخلی ارزشمند محسوب می شود. اما به جرات می توان گفت که این درب اتوماتیک برای دسته دوم یکی از انتخاب های اصلی به شمار می رود چون نسبت به کیفیت قیمت مناسبی هم داراست. به هر حال یال از بازار فروش ایجاد شده در مدت فعالیتش ناراضی به نظر نمی رسد و حتی اعتماد کاربران هم تا حدی جلب کرده است.

نصب جک پارکینگی یال

یال که امروزه یکی از بزرگترین کمپانی های تولید کننده جک پارکینگی در ایران همگام با استاندارد های جهانی به شمار می رود، دارای نصب آسان و البته راحت برای کاربران مصرف کننده می باشد. البته که نکات کلی برای نصب محصولات وجود دارد. به طور مثال از مهم ترین آن ها می توان به رعایت نصب درست استوپر ها اشاره داشت. وقتي درب ها بسته است ، جك باز مي شود و وقتي درب باز مي شود جك بسته مي شود. جهت جلوگيري از باز يا بسته شدن بيش از حد درب، بايد از استوپرهاي محكمي روی زمین یا چهارچوب استفاده کرد تا طول عمر جک و درب پارکینگ هر دو افزایش پیدا کند.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری