175619978
 • ارزان شده
 • درب اتوماتیک یال مدل X2
 • درب اتوماتیک یال مدل X2
 • جک پارکینگی یال مدل X2 - قدرت 350 کیلوگرم
 • ریموت چشمی درب اتوماتیک پارکینگ یال مدل X2
 • فلاشر چشمی درب اتوماتیک پارکینگ یال مدل X2
 • درب اتوماتیک یال مدل X2 مدار فرمان بسیار کارا
 • جعبه درب اتوماتیک پارکینگ یال مدل X2
0

جک پارکینگی یال مدل X2

star star star star_border star_border
3
3 دیدگاه 
محصول آماده سفارش
4٬500٬000 ‎تومان
نمایش قمیت 4٬350٬000 ‎تومان 150٬000 ‎تومان تخفیف شما
بدون مالیات

جک پارکینگی یال مدل X2 برای درب هایی تا وزن، 350 کیلوگرم مناسب است. این جک دارای نقاط قوتی همچون: طول شفت 30 سانتیمتر مناسب دربهای دو لنگه، قدرت مناسب تا 350 کیلو گرم، ظاهر زیبا و مدار فرمان بسیار کارا و قیمت مناسب و رقابتی و معایبی همچون: ساپورت نکردن از برق اضطراری و ظاهر به کلی کپی شده از یک نمونه خارجی، می باشد.

وضعیت نصب سیستم
تعداد

star star star star_border star_border
(3)

سفارش های بالای یک میلیون تومان

بازگشت کالا تا 7 روز

فقط در تهران

تاریخچه جک پارکینگی یال

کمپانی یال یک برند ایرانی است که پس از تست جکهایش و کسب تاییدها و استانداردهای لازم در سال 1393 توانست محصولاتش را روانه بازار نمود.با ورود محصولات جک پارکینگی یال در دو مدل به بازار ، تستهای اولیه مشتریان این را نشان داد که محصولات ارائه شده از کمپانی یال ، محصولات بدون نقص و ارزنده ای است.

قیمت گذاری این جکهای پارکینگی نیز به گونه ای بود که بازار ارزان و میان قیمت را هدف قرار داده بود و از این رو رقیب محصولات شرکت الکتروپیک ،تابا و تکنما که هر سه ایرانی هستند می شد.

برگ برنده جکهای اتوماتیک یال در این بود که تستهای نهایی و کنترل کیفیت جکهایش را برخلاف بسیاری از جکهای درب اتوماتیک ایرانی در بازار کسب نکرد و همه اینها را در کارخانه خود و در قسمتهای مربوطه تست و کنترل نمود.

از این رو رفته رفته اعتماد فروشندگان و مصرف کنندگان به محصولات یال بالا رفت و خود را به عنوان جک اتوماتیک قابل اطمینان در بازار معرفی نمود.

جک برقی یال x2

متعلقات جک پارکینیگی یال X2

 • مدار کنترل به همراه ترانس و باکس
 • یک عدد فلاشر چشمک زن
 • یک جفت چشمی یا فتوسل
 • دو عدد ریموت
 • پلیت سر جک وته جک
 • کارت گارانتی به همراه راهنمای نصب

مشخصات جک اتوماتیک یال

درب اتوماتیک یال در دو مدل x1 و x2 تولید و عرضه شده است. تفاوت این دو مدل در کورس شفت جکها می باشد که در مدل x1 کورس جک 30 سانتیمتر می باشد که مناسب دربهایی با عرض هر لنگه3 متر می باشد.این مدل جک به نسبت برادر بزرگتر خود بسیار پر کاربردتر می باشد و به دلیل قیمت مناسب و اندازه استاندارد کارایی بیشتری دارد. البته می توان این انتقاد را از محصولات یال داشت که چرا از شفت 40 سانتیمتری در جک برقی X2 و شفت 50 سانتیمتری در جک X1 استفاده نکرد. اندازه 40 و 50 سانتیمتر در بیشتر جکهای کنترلی مرسوم بوده و در درهای بلند تر اندازه 50سانتیمتر بسیار بهتر می باشد.

قدرت موتور جک x1 و x2 هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند و هر دو به موتور 300 واتی مجهز شده اند.

اندازه جک پارکینگی یال

جک یال مدل x2 با اندازه شفت 30 سانتیمتر مناسب دربهای دولنگه با عرض هر لنگه حداکثر 3 متر می باشد و قادر است تا 120 درجه درب را ظرف 25 ثانیه باز و یا بسته نماید. جک پارکینگی x2 مدلی مناسب برای استفاده در ساختمانهای مسکونی و اداری با تردد 10 بار در ساعت می باشد .

اما ظاهر جکهای یال یک نمونه برداری کاملا مشابه جک اتوماتیک Ace پروتکو می باشد ، اما یال بر خلاف برخی کمپانی های داخلی و چینی ،نام جک خود را مشابه و یا شبیه به ای سی ای پروتکو نگذاشته تا با نمونه اصلی اشتباه گرفته شود. پس از این رو می توان سیاست کمپانی یال را ستایش کرد.

جک پارکینگی یال یکی از معدود جکهایی است که در ابتدا عرضه با خرابی یا برگشتی کمی روبرو شد. این نشان از qc خوب شرکت یال بود که در اولویت تولید قرار گرفت.  

محل کلید خلاص کن در جک برقی یال بر روی جک و با فاصله نسبت به انهای جک قرار گرفته تا خلاص کردن جک به راحتی امکان پذیر باشد. با باز نمودن درپوش محل خلاص کن می توان کلید سوئیچی هر جک را جهت آزاد کردن جک استفاده نمود.

مدارکنترل جک پارکینگی یال

مدار فرمانی که در جک های یال استفاده شده از لحاظ برنامه دهی بسیار مشابه جک پروتکو ace میباشد ، اما یال سعی کرده نواقص و کمبودهای مدار پروتکو را برطرف نماید و تابلو فرمانی کامل را به بازار نماید.جک درب اتوماتیک یال دارای یک مدار کنترل کاملا هوشمند می باشد که بسیار شبیه به برد ایرانی MS1 می باشد. این مدار کنترل 220 ولت دارای امکانات پیشرفته ای است تا امکان تنظیم دقیق را فراهم سازد. از جمله امکانات مدار کنترل جک یال

یکی از قابلیتهای جالب مدار جک یال این است که در مواقعی که چشمی درپارکینگی به مشکل می خورد میتوان برای مدت کوتاهی با ریموت چشمی را از مدار خارج کرد.

 • تنظیم هر لنگه جک به برای باز یا بسته شدن درب به صورت هر نیم ثانیه
 • قابلیت تنظیم سرعت دوم برای هر لنگه برای باز و بسته شدن درب
 • تنظیم اتوماتیک بسته شدن درب از یک تا 99 ثانیه
 • فست کلوز (بسته شدن درب پس از عبور خودرو از جلو چشمی)
 • بسته شدن اضطراری درب در صورت خرابی چشمی ها
 • خروجی مجزا برای قفل برقی درب

بستن اضطراری درب پارکینگ در هنگام خطای چشمی

برای بستن درب در مواقعی که درب باز شده و به علت نقص چشمی درب بسته نمی شود می توان یکی از دکمه های ریموت را 3ثانیه نگه داشته و سپس دکمه بسته شدن درب را فشار داده تا مدار به مدت 30 ثانیه نقص چشمی را نادیده گرفته و درب بسته شود.

وضعیت اسباب کشی 

برای فعال شدن این حالت بلافاصله بعد از باز شدن دربها پنج ثانیه فرصت دارید که جلوی چشمی ها باستید و دکمه ریموت را فشار دهید تا بسته شدن اتوماتیک غیر فعال شود.

محاسن درب اتوماتیک یال X2 :

 • قدرت مناسب تا 350 کیلو گرم
 • ظاهر زیبا و مدار فرمان بسیار کارا
 • قیمت مناسب و رقابتی
 • محل خلاص کن عالی

معایب درب اتوماتیک یال X2:

 • ساپورت نکردن از برق اضطراری
 • ظاهر به کلی کپی شده از یک نمونه خارجی
 • شفت کوتاه به نسبت رقبا

مشخصات جک یال

فیلم کارکرد جک یال

جک یال در مقابل رقبا

تمامی رقبا جک پارکینگی یال مدل X2 را می توان ایرانی دانست. جک سوزوکی SZ400 یا  فراز S4 و همچنین جک یوتاب و تابا 9011 رقیبهای وطنی شرکت یال میباشند. مهمترین رقیب یال، جک سوزوکی SZ400 می باشد. علت این موضوع رنج قیمتی تقریبا یکسان این دو محصول بوده که جزو ارزانترین جکهای کنترلی بازار ایران بوده اند.  اما به طور کلی سوزوکی بجز شفت 40 سانتیمتری برتری خاصی به نسبت یال ندارد و کیفیت یال در حال حاضر بهتر از رقیب سنتی خود میباشد.

اما اگر بحث کیفیت محصول باشد، مهمترین رقیب بال جک فراز S4 است که توسط شرکت سیماران تولید می شود. این جک درب پارکینگ کیفیت بسیار بالایی دارد و با گارانتی 30 ماهه توانسته نظر بسیاری را به خود جلب نماید. جکها بایکیفیت بالا، مدار کنترل سری جدید، کارکرد روان و بی نقص و متعلقات با کیفیت خوب از خصوصیات محصول سیماران می باشد. مهمترین تفاوت یال و فراز قیمت محصول می باشد که X2 یال قیمت مناسبتری به نسبت فراز دارا می باشد.

راهنمای نصب

دانلود کاتالوگ فارسی جک پارکینگی یال

jl

مشخصات

نیاز به قفل برقی ندارد - برای ایمنی بیشتر مانعی ندارد
قدرت هر لنگه یا موتور 350 کیلوگرم
اندازه هر لنگه درب زیر سه متر
ولتاژ جک یا موتور 220 ولت
قابلیت دو زمانه دارد
برق اضطراری UPS ندارد
نوع جکها الکترومکانیک
کاربری جک ها بازویی
کشور سازنده ایران
نوع محصول جک درب اتوماتیک
برند سازنده یال yaal
مدل X2
مقدار گارانتی 2 ساله
محصول جدید

دانلود

راهنمای نصب جک برقی یال

راهنمای فارسی نصب و راه اندازی و برنامه دهی جک پارکینگی یال

دانلود (1.63M)

محصولات مرتبط

نظر کاربران درباره این محصول تمام دیدگاه ها

star star star star star_border
امتیاز 
1399/8/21--11:19:21

ظاهر مناسب

بعد کلی تحقیق این جک رو خریدم. تو ایرانی ها جزو جکهای پارکینگی خوبه. تو این سه ماهی که استفاده کردم مشکلی ندیدم.
اما چیز جالبی که داره اگه فتوسل رو بشکونن یا بدوزن، جک حالت بسته شدن اضطراری داره که با چند ثانیه نگه داشتن دکمه a فعال میشه. واقعا بدرد بخوره
فکر نکنم تو مدل دیگه ای وجود داشته باشه

star star star star star
امتیاز 
1398/2/29--20:08:13

خیلی عالی

بسیار جکهای عالی، تنظیمش خیلی راحته بردش هوشمنده ،من که خیلی راضیم ،هیچ کمی از سیماران نداره

star_border star_border star_border star_border star_border
امتیاز 
1396/8/25--13:34:20

عالی بود

دیدگاه خود را بنویسید

جک پارکینگی یال مدل X2

جک پارکینگی یال مدل X2

جک پارکینگی یال مدل X2 برای درب هایی تا وزن، 350 کیلوگرم مناسب است. این جک دارای نقاط قوتی همچون: طول شفت 30 سانتیمتر مناسب دربهای دو لنگه، قدرت مناسب تا 350 کیلو گرم، ظاهر زیبا و مدار فرمان بسیار کارا و قیمت مناسب و رقابتی و معایبی همچون: ساپورت نکردن از برق اضطراری و ظاهر به کلی کپی شده از یک نمونه خارجی، می باشد.

thumb_up بله thumb_down خیر
ارسال رایگان

سفارش های بالای یک میلیون تومان

ضمانت بازگشت

بازگشت کالا تا 7 روز

هدیه

لیست کالا های دارای هدیه

روش های پرداخت

آنلاین - کارت به کارت - واریز به حساب

مشاوره و پشتیبانی

شنبه تا چهارشنبه 9 تا 19 - پنج شنبه 9 تا 15