کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات
قفل برقی تگ خوان و ریموتی TSA نمایش عکس در اندازه بزرگتر

قفل برقی کارت و تگ خوان و ریموتی TSA

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    9.3/10

محصول جدید

قفل برقی درب حیاطی با قابلیت بازنمودن درب به وسیله تگ و کارت یا ریموت کنترل

جزییات بیشتر

270,000 تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
خیر

اطلاعات بیشتر

مشخصات قفل برقی  TSA

در چند سال اخیر استفاده از آیفون تصویری با قابلیت کارت و تگ خوان بسیار فراگیر شده و سهولت باز نمودن درب با این وسیله بسیاری را جلب این موضوع نموده است. شرکت TSA این نیاز مشتریان را شناخته و قفل برقی با قابلیت باز نمودن درب از طریق کارت یا تگ معرفی نموده تا مکانهایی که قبلا آیفون تصویری نصب نموده اند و از این قابلیت بی بهره مانده اند نیز بتوانند از این قابلیت بسیار خوب بهرمند شوند. همچنین شرکت TSA قفل برقی خود را مجهز به یک گیرنده نموده تا این قفل از طریق ریموت کنترل نیز باز شود. این قفل برقی با دو نوع مغزی که یکی کلید های معمولی و دیگری کلیدهای کامپیوتری عرضه شده است که اختلاف قیمت کوچکی باهمدیگر دارند.

پک قفل برقی TSA شامل یک عدد قفل، 5 عدد کلید، یک عدد مستر کارت، یک عدد ریموت کنترل، پلیت و متعلقات نصب می باشد.

اگر مایل به خرید قفل برقی کارت و تگ خوان و ریموتی TSA هستید ما برای شما لیستی از ویژگی های این محصول را اماده کرده ایم تا بتوانید اطلاعات بیشتری راجع به این قفل برقی به دست اورید. این ویژگی ها عبارتند از :

• قفل درب حیاطی هوشمند که به سیستم آر.اف.آی.دی و ریموت کنترل مجهز می باشد
• کارت هوشمند و ریموت کنترل قابلیت باز کردن قفل را دارند و همچنین می توان آنها را برای هر قفل به تعداد زیاد و مکرر حذف یا صادر کرد
• قابلیت باز شدن قفل با استفاده از کلید مکانیکی و یا کلید الکترونیکی
• متمایز با همه قفل های برقی به دلیل حرکت زبانه شب بند آن در دوگام
• سایز بدنه استاندارد و متناسب با استانداردهای جهانی
• مجهز به مستر کارت برای حذف یا تعریف کارت ها و ریموت کنترل های جدید

 

قفل برقی

امروزه قفل برقی کاملا جایگزین قفل های معمولی ساختمانها شده که با زنجیر درب را باز می نمودند. این نوع قفل ها از امنیت بالایی برخودارند و کار سارقان برای باز نمودن دربهایی که از این نوع قفل ها استفاده می کنند بسیار سخت و گاهی ناممکن می باشد. قفل برقی TSA از دو قسمت مکانیکال و سیستم متصل به آن که فرمان مربوط به باز کردن درب را با ریموت و تگ خواهد داد تشکیل شده است. قسمت مکانیکال و بوبین آن ساخته شرکت سیزا ایتالیا است و قسمت فرمان آن را شرکت TSA ساخته است.

 

گارانتی و خرید قفل برقی کارت و تگ خوان و ریموتی TSA

گارانتی و خدمات پس از فروش یکی از مهم ترین نکته هایی است که هنگام خرید هر محصول باید به ان توجه کرد. قفل برقی TSA به مدت 2 سال گارانتی و خدمات پس از فروش دارد و شما می توانید پس از خرید قفل برقی ، از خدمات نصب ان نیز استفاده کنید. برای خرید قفل برقی کارت و تگ خوان و ریموتی TSA میتوانید به سایت www.dcakala.com مراجعه کرده و یا با واحد پشتیبانی و فروش دی سی ای کالا تماس حاصل نمایید.

نقاط قوت و ضعف

کالا های هم شاخه