فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
برندها
فیلتر محصولات

پایه آیفون تصویری

زیبایی ورودی درب ساختمان یکی از مواردی است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. استفاده از درب چوبی، بکار بردن سنگ های گران قیمت و نورپردازی ورودی مواردی است که می توان در این زمینه به آن اشاره کرد. یکی دیگر از کارهایی که باعث شکلیل شدن و حس مدرن بودن به ورودی ساختمان می دهد، استفاده از پایه آیفون تصویری است. پایه ای به شکل یک پیشخوان که مراجعه کننده با نزدیک شدن به آن قادر است به راحتی و با آرامش شماره واحد خود را انتخاب کرده و پس از فشردن زنگ با صاحب خانه صحبت کند.

مزایای استفاده از پایه پنل آیفون تصویری

انواع پایه آیفون تصویری و مزایای آن

استفاده از پایه آیفون تصویری قاعدتا مزایای دارد که ما در ادامه به ذکر این مزایا می پردازیم.

ظاهر مدرن یا کلاسیک به ورودی

استفاده از پایه دربازکن تصویری فلزی می تواند ظاهری مدرن به ساختمان ببخشد و در مقابل استفاده از سنگ های کار شده می تواند به  ورودی یک ساختمان حسی کلاسیک ببخشد. تنوع در پایه های پنل به طراح این دسترسی را خواهد داد بتواند مطابق نیازش یکی از مدل های پایه آیفون تصویری را تهیه نماید.

پیشخوان حرفه ای

همیشه استفاده عمود به زمین با  لوازم دیجیتال که از فاصله نزدیک با آن سروکار داریم ، برای انسانها خوشایند نبود ومطلوب آن است که محصول کمی زاویه به سمت بالا داشته باشد تا کاربر پسند تر گردد. به طور مثال مانیتورهای تصویری خودرو یا اکسس کنترل های جدید نوعی طراحی شده اند که کاربر به راحتی به همه ی امکانات آن دسترسی داشته باشد. پایه آیفون تصویری دقیقا همین کار را می کند و پنل را در زاویه خوشایندی از مراجعه کننده قرار می دهد تا بتواند به راحتی واحد خود را انتخاب کند.

ویدئوی مدل های پایه آیفون تصویری 

زاویه دید مناسب

وقتی پنل بر روی دیوار با زاویه 90 درجه نصب می شود یکی از مشکلات رایج این است که ارتفاع مناسب برای نصب کجاست. چرا که همیشه باید یک گروه را اولویت قرار داد و معمولا تصویر افراد بلند قد یا کودکان کاملا در مانیتور قرار نمی گیرد. اما با نصب پنل بر روی پایه آیفون تصویری این مشکل تا حدود زیادی برطرف می شود چرا که هم دوربین در حالت مناسبی قرار گرفته و هم به علت نوع ساختار مراجعه کننده با پنل یک فاصله معقولی دارد و تصویر بیشتری از او گرفته می شود.

جنس سازه پایه آیفون تصویری

جنس فلزی و سنگی پایه آیفون تصویری

به طور کلی چون قرار است پایه آیفون تصویری ورودی ساختمان را زیباتر کند پس سازندگان از بهترین لوازم برای ساخت این استند استفاده میکنند. اما به طور کلی پایه دربازکن تصویری می تواند از فلز یا از سنگ کار شده ساختمانی باشد. هر کدام از این دو مزایایی دارند که در ادامه به آنها می پردازیم.

پایه سنگی آیفون تصویری

این نوع پایه می تواند به سبک مدرن یا کلاسیک ساخته شود و دست سازنده بابت شخصی سازی بسیار باز است. چگونگی طراحی، توع سنگ، رنگ سنگ، اضافه کردن نور مخفی از جمله مواردی است که خریدار می تواند آن را سفارشی سازی کند.

همچنین سبک سازه می تواند کلاسیک باشد و حس ورودی های تجملی باستانی را به مراجعه کننده بدهد و یا به گونه ای باشد که لوکس و مدرن به نظر برسد در هر صورت این کارفرماست که یکی را انتخاب نماید.

مزایای پایه سنگی آیفون تصویری

  • دارای تنوع بسیار بالا برای هر سلیقه ای
  • امکان شخصی سازی با توجه به نمای ساختمان
  • قیمت به مراتب پایین تر به نسبت مدل های دیگر
  • اضافه کردن نور مخفی یا نور کمکی برای مشاهده مراجعه کننده
  • دارای تنوع مدل کلاسیک و مدرن

پایه فلزی آیفون تصویری

این نمونه نیز بعد از نمونه سنگی جزو مواردی است که برای پایه آیفون تصویری بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. پایه فلزی می تواند از جنس آلومینیوم باشد یا از جنس استیل و هر کدام بر اساس قیمت ذاتی فلز و نوع طرحی که دارند با برچسب قیمتی گوناگونی قابل عرضه هستند.

پایه استیل آیفون تصویری قیمتی در حدود دو تا چهار برابر مدل های سنگی داراست و معمولا از این پایه ها برای ورودی های ساختمان های طرح مدرن استفاده می گردد. تنوع پایه های فلزی پنل تصویری به مانند مدل های سنگی زیاد نیست و معمولا هر شرکت چند طرح محدود برای ارائه معرفی می نماید.

مزایای پایه سنگی آیفون تصویری

  • ظاهر غیر پیچیده و حس ورودی ساختمان لوکس
  • جنس بسیار با کیفیت مناسب همه نوع آب و هوا
  • قابلیت هک کردن الگو یا نام ساختمان روی پایه

قیمت استند آیفون تصویری

قیمت انواع پایه دربازکن تصویری

همانطور که در بالا اشاره کردیم قیمت پایه های سنگی آیفون تصویری به مراتب پایین تر از مدل های فلزی است چرا که در مدل های فلزی، خود فلز، قالب ها و خم دادن به فلز هزینه ی بالاتری به نسبت مدل های سنگی دارد. اما بحث قیمت به همین دو محدود نمی شود و شما می توانید مدل سنگی ای تهیه کنید که قیمتش نزدیک به مدل های فلزی است. علت اش استفاده از متریال بهتر و بکار بردن امکانات بیشتر از جمله نورپردازی داخل پایه می باشد.

چگونگی سفارش

پایه های آیفون تصویری در دو نوع قابل سفارش هستند. یک سری از مدل ها به صورت آماده و ساخته شده و با امکان ارسال سریع وجود دارد که معمولا از جنس سنگ می باشند و نوع دوم از مدل سفارشی می باشد که معمولا ساخت پایه بعد از سفارش انجام می شود و زمانی در حدود دو هفته می بایست برای ساخت پایه آیفون تصویری در نظر گرفت. شما می توانید در سایت دی سی ای کالا اکثر این محصولات را با حداکثر تخفیف خریداری نمایید.

نصب پایه پنل دربازکن تصویری

نصب و اصول اجرای  پایه آیفون تصویری

در مدل های سنگی نصب پایه کار مشکلی نیست و معمولا بنا یا سنگ کار ساختمان می تواند آن را انجام دهد. محل قرار گیری پنل آیفون نیز با یک سنگ یک تکه پوشانده شده و سنگ کار می تواند محل مورد نظر را با توجه به اندازه پنل برش دهد. البته در صورتی که هنگام سفارش این اندازه مشخص باشد، برش می تواند در کارخانه نیز انجام پذیرد. 

در مدل های فلزی حتما باید قبل از خرید اندازه پنل مشخص شود تا کار برش را در کارخانه و به صورت کاملا استاندارد انجام داد. نصب این نوع پایه نیز می تواند توسط خریدار یا سازنده انجام پذیرد.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری