نوع فیلتر

براساس موجودی
براساس موجودی
قیمت
قیمت
نوع راهبند
نوع راهبند
اندازه بوم
اندازه بوم

مقایسه محصولات

  • هیچ آیتمی برای مقایسه وجود ندارد.

شرکت اسپانیایی ارکا با کیفیت قطعات بالا و طراحی بی نظیر، در زمینه تولید راهبند نیز محصولی با ویژگی های کلی زیر ارایه کرده است:

  • دارای قیمت مناسب نسبت به نمونه های خارجی
  • مناسب اماکن پر تردد
  • گارانتی یک ساله
قیمت راهبند ارکا Erreka خرید راهبند ارکا اسپانیا
سوالات متداول
آخرین خبرها
برندها

راهبند ارکا Erreka

فیلتر های فعال

راهبند ارکا Erreka

راهبند ارکا مانند دیگر محصولات ساخت این شرکت اسپانیایی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. پیشتر با جک درب اتوماتیک ارکا آشنا شدیم که از کیفیت ساخت و طراحی بسیار بالایی برخوردار است. این شرکت در سال 1961 آغاز به کار کرده و با توجه به تجربه بالا در زمینه طراحی و تولید سیستم های گیت اتوماتیک در زمره بهترین انتخاب ها به شمار می رود. Erreka نیز با در نظر گرفتن نیاز های کاربران خود راهبند با کیفیت قابل توجه ارائه می دهد که شما می توانید از میان آن ها بهترین گزینه را برای ساختمان خود انتخاب کنید. راهبند های ارکا با بوم های 6 و 8 متری عرضه می شود و می توانید آن را برای ورودی هایی با عرض های گوناگون به کار برید.
ارکا راهبند NET با 24 ولت نیز ارائه می کند، این راهبند که دارای بوم 4 تا 6 متر می باشد، تا 200 مرتبه در ساعت امکان استفاده دارد که آن را مناسب استفاده برای اماکن پر تردد می سازد. همچنین سرعت بالا یا پایین آمدن تیرک این راهبند 4 ثانیه می باشد. 24 ولت بودن آن امکان استفاده از برق اضطراری را نیز فراهم می کند که به این ترتیب می توانید حتی در شرایط قطع شدن برق نیز از آن استفاده کنید.

اتصال راهبند ارکا به سیستم کنترل تردد خودرویی

شما می توانید برای سهولت در تردد و همین طور کنترل رفت و آمد از ساختمان خود، راهبند ارکا را به سیستم کنترل تردد خودرویی متصل کنید. این مجموعه کارکرد بسیار ساده ای دارد و عملکرد آن تضمین کننده امنیت بالا در ساختمان خواهد بود. کارکرد ساده آن نیز سیستم کنترل تردد خودکار خودرویی را بسیار محبوب کرده است، به این شکل که شما سیستم تگ خوان یا پلاک خوان را برای مجموعه تعریف می کنید. برای مجموعه تگ خوان، یک تگ بر چسبی کوچک بر روی شیشه خودرو قرار می گیرد، با نزدیک شدن آن به ورودی و خوانده شدنِ کدِ از پیش تعریف شده برای ریدر دستگاه، راهبند ارکا فرما حرکت را دریافت می کند و ورودی را برای حرکت باز می کند. همین کارکرد برای سیستم پلاک خوان نیز وجود دارد، با این تفاوت که به جای تگ، پلاک خودرو خوانده می شود.