فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
راهبند اتوماتیک پارکینگ
لیست قیمت
اندازه بوم
اتصال به گیت تردد
نوع راهبند
نوع موتور راهبند
کشور سازنده
نوع محصول
مقدار گارانتی
فیلتر محصولات

راهبند اوژن ojan

راهبند اتوماتیک اوژن دور به عنوان یک راهبند ایرانی می باشد که در یک نگاه کلی دارای ویژگی های زیر می باشد:

  • گیربکس اختصاصی و کارکرد بدون صدا
  • مدار فرمان میکرو کنترلی و پیشرفته
  • گارانتی دو ساله(تعویض موتور، برد، گیربکس)
  • تردد نامحدود با موتور asautomatic بلژیک

معرفی کمپانی اوژن

اوژن دور به عنوان یکی از کمپانی های تعمیر کننده جک پارکینگی، راهبند، درب شیشه ای اتوماتیک وارد عمل شد. بعد از گذشت مدت ها این کمپانی با بررسی نقاط ضعف و قوت برند های مختلف در زمینه راهبند اتوماتیک و جمع کردن تیم تحقیق و توسعه قدرتمند به صورت مستقل در زمینه تولید راهبند ورود کرد. در واقع شرکت امنیت سازان اوژن دور برای تولید یک راهبند ایرانی با کیفیت وارد عمل شده و تا به امروز هم به نظر می رسد که در این امر نیز به توفیق خوبی رسیده است. لازم به ذکر است که کمپانی اوژن با هدف پیشرفت همراه با تکنولوژی روز دنیا و همگام سازی آن نسبت به نیاز مشتریان مصرف کننده وارد عمل شده است.

راهبند اتوماتیک اوژن دور ozhan door

خرید راهبند در ایران

امروزه بازار کشورمان تحت تاثیر برند های اروپایی، چینی و ایرانی در زمینه خرید راهبند می باشد. در این بین تجربه ثابت کرده است که نمونه های چینی قیمت کمتر و رقابتی تری دارند و در این مهم نزدیک به برند های ایرانی می باشند. ناگفته نماند که در بعضی مدل های یک راهبند ایرانی نسبت به قیمت کیفیت بالاتری را نسبت به یک نمونه ی اروپایی شاهد خواهیم بود. راهبند اتوماتیک اوژن نیز از این قضیه مستثنی نیست و نسبت به قیمتی که برای مصرف کننده تعیین می کند کیفیت بالایی را ارایه می کند و همین امر را یکی از عوامل موجب محبوبیت خود می بیند. نکته ی حایز اهمیت در انتخای راهبند در آخر به خود کاربر مصرف کننده بر می گردد. در واقع شما بسته به آن که قرار است در پارکینگ های عمومی، مجتمع ها، ساختمان های مسکونی و تجاری و همین طور فروشگاه ها یا هر نوع اماکن دیگری از این راهبند استفاده کنید، محصول مورد نظر خود را شناسایی و خریداری می کنید.

ویژگی های فنی راهبند اوژن

راهبند اوژن به عنوان یک راهبند الکترومکانیک به طور کلی در نظر گرفته می شود که تحت لیسانس بلژیک تولید می شود و در واقع این امکان را فراهم می بیند که راهبند با گیربکس اختصاصی به مانند سایر نمونه های اروپایی کار کند که البته پیامد این مهم کارکرد به صورت نرم و روان و بدون صدای اضافه می باشد. از سوی دیگر با تکنولوژی خاص بکار رفته درون موتور این راهبند شاهد تردد های بالا یا نامحدود هستیم که در نوع خود مزیت بزرگی تلقی می شود. بد نیست که وقتی در مورد ویژگی های فنی یک راهبند صحبت می کنیم نگاهی به مدار فرمان آن نیز داشته باشیم. در ادامه مطلب به صورت جداگانه این مهم را نیز بررسی کردیم.

انواع راهبند اتوماتیک اوژن دور

مدار فرمان راهبند اوژن

در ابتدا باید گفت هیچ کس نمی تواند منکر این قضیه شود که مدار فرمان هر راهبند قلب تپنده ی آن به حساب می آید. کمپانی اوژن نیز با علم به این موضوع مدار فرمان راهبند خود را از نوع میکرو کنترلی روانه بازار کرده است و برای نوسانات برق خود 3 لول حفاظتی را در نظر گرفته است. در برد این مدار فرمان تمامی خروجی های لازم در نظر گرفته شده است که از جمله ی آن ها می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • چراغ راهنمایی سبز و قرمز
  • فلاشر
  • چشمی ایمنی خطی
  • لوپ دتکتور
  • پنل کنترل دژبانی

ناگفته نماند که اتصال به سیستم های کنترل تردد و آژیر برای این راهبند دیده و تعبیه شده است.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری