فیلتر محصولات

اعلام حریق قیمت، فروش و نصب سیستم
لیست قیمت
حافظه
قابلیت تشخیص رمز عبور
سازگاری با
کشور سازنده
نوع محصول
زون
برند سازنده
دیگر امکانات
مدل
فیلتر محصولات

اعلام حریق ماویلی Mavili

اعلام حریق ماویلی (Maxlogic)

Mavili که از سیستم های پیشرو در صنعت اعلان حریق به شمار می رود، در سال 1987 آغاز به کار نموده و محصولات خود را بر اساس نیاز کاربران طراحی کرد. هدف این شرکت تولید محصولاتی با کیفیت بالا است که ایمنی استفاده را برای کاربران خود تضمین کند. مجموعه اعلام حریق ماویلی که محصولات خود را به بیش از 50 کشور در دنیا صادر می کند، دارای استاندارد IS0O 901:2008 می باشد. سیستم های اعلام حریق ماویلی در دو دسته آدرس پذیر و متعارف عرضه می شوند که هر یک دارای دتکتور ها، کنترل پنل ها و محصولات مختص به خود هستند.

اعلام حریق ماویلی
به طور کلی محصولات اعلان حریق ماویلی شامل دسته های کلی زیر می گردد:

  • سیستم اعلام حریق متعارف
  • سیستم اعلام حریق آدرس پذیر
  • سیستم اعلام نشت گاز
  • سیستم های اعلام حریق مناسب محیط دریایی
  • سیستم های اطفای حریق
  • سیستم های اطفای گازی
  • سیستم های مکنده دودی
  • ماژول های ارتباطی
  • دتکتور ها و تجهیزات جانبی (شامل دتکتور دود، حرارت، گاز و...)
  • کنترل پنل های اعلام حریق

کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر هوشمند ماویلی سری Maxlogic با عملکرد قابل توجه خود امکان استفاده از ماژول های لوپ اضافی، افزایش ظرفیت لوپ و افزایش ظرفیت آدرس پذیری تا 2032 تجهیز آدرس پذیر را نیز دارد. در این کنترل پنل از ریز پردازنده پیشرفته برای افزایش سطح امنیت استفاده شده است و منوی کنترل آن می تواند به زبان های انگلیسی، ترکی و روسی باشد. این مرکز کنترل بسیار پیشرفته با استاندارد EN 54-2 و EN 54-4 ساخته شده است و در کمتر از 7 ثانیه کار بررسی لوپ یا Loop Poling را انجام می دهد.

سیستم اعلام حریق

انواع سیستم های اعلام حریق برای برقراری امنیت بیشتر در محیط ساخته شده اند. این سیستم وظیفه تشخیص و اعلام همگانی شرایط خطر در محیط را دارد. در صورتی که در یک ساختمان حریقی صورت بگیرد، دود و حرارت بالای آن ممکن است از دید افراد پنهان بماند. سنسور های اعلام حریق که به نام دتکتور شناخته می شوند، می توانند دود، حرارت یا گاز را تشخیص دهند و با انتقال آن به کنترل پنل ها، بروز خطر را به طور عمومی اعلام می کنند، این اعلام می تواند به شکل آژیر، فلاشر و یا آژیر و فلاشر توامان باشد. آژیر فلاشر ها برای اماکنی مورد استفاده قرار می گیرد که افراد ناشنوا در آن حضور دارند و یا اینکه سر و صدای بالای محیط امکان شنیده شدن صدای آژیر را از بین می برد، پس می توان به جای تنها استفاده از آلارم شنیداری، آلارم دیداری را هم به مجموعه اضافه کرد.

شما می توانید برای اطلاع از شرایط خرید و قیمت اعلام حریق ماویلی با همکاران ما در واحد فروش اعلام حریق دی سی ای کالا تماس بگیرید.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری