فیلتر محصولات

شاخه‌ها
صفحه نمایش
صفحه نمایش رنگی
نوع صفحه نمایش
استاندارد مقاومتی
more... less
کشور سازنده
more... less
ولتاژ ورودی
جنس بدنه
نوع نصب
نوع محصول
more... less
ولتاژ اسمي ورودي
فرکانس اسمي ورودي
برند سازنده
مدل
more... less
اندازه بدنه
وزن
دمای کارکرد
more... less
فیلتر محصولات

خانه هوشمند (هوشمند سازی ساختمان)

نمایش 1 تا 40 از 67 مورد

فهرست:

معرفی خانه هوشمند

وقتی واژه خانه هوشمند را می‌شنویم ناخودآگاه به یاد تلفن هوشمند و روشن و خاموش کردن تجهیزات و سیستم‌های برقی ساختمان از راه دور می افتیم؛ در نتیجه این جریان را اضافی و لوکس حس می کنیم که ممکن است کارایی و استفاده‌ی آن چنانی از آن نکنیم. اما تصویر روشن و خاموش کردن چراغ‌ها از راه دور برای هوشمند سازی ساختمان را می توان با امکانات یک خودرو لوکس مقایسه کرد که تنها باز شدن اتوماتیک سقفش را متصور هستیم.

سیستم خانه هوشمند

در ادامه مطلب توضیحات کاملی در مورد ساختمان هوشمند ارائه می کنیم.

خانه هوشمند یا اسمارت هوم چیست؟

اولین موردی که می‌بایست بدانید این است که هوشمند‌سازی ساختمان چیز جدیدی نیست و اولین نمونه‌های تجهیزات خانه هوشمند در دهه 70 میلادی روانه بازار شد و با پیشرفت تکنولوژی رنگ و بوی جدیدی گرفت. این سیستم هم اکنون در دهه سوم قرن بیستم به گونه ای رشد یافته که هیچ قطعه ای در خانه وجود ندارد که امکان کنترل آن وجود نداشته باشد.

کنترل روشنایی به معنی روشن و خاموش کردن و حتی کم و زیاد کردن میزان آن، کنترل دمای خانه به وسیله در اختیار داشتن سیستم سرمایشی و گرمایشی، کنترل سیستم‌های مولتی مدیا اعم از تلویزیون و سیستم صوتی خانه و در اختیار داشتن سیستم اعلام سرقت ساختمان، تنها بخشی از یک خانه هوشمند است که نه تنها می توان آن‌ها را از راه دور کنترل کرد، بلکه خود سیستم نیز بر اساس عادات است