فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
برندها
فیلتر محصولات

آیفون تصویری 4.3 اینچ

آیفون تصویری با نمایشگر 4.3 اینچ

درب بازکن تصویری 4.3 اینچ، دسته ای از انواع آیفون های تصویری با صفحه نمایش به اندازه 4.3 اینچ را در بر می گیرد. این ابعاد در واقع یکی از پرکاربردترین سایزها برای صفحه نمایش آیفون تصویری است. از آنجایی که در یک آیفون تصویری اصلی ترین المان می تواند تصویری باشد که شما از دم درب دریافت می کنید بنابراین باید به کیفیت این تصاویر توجه ویژه ای داشت. عوامل مختلفی می تواند کیفیت تصویر دریافتی از دربازکن را تحت تاثیر قرار دهد. یکی از این عوامل ابتدا، قدرت دوربین پنل زنگی است که دم درب ساختمان نصب می شود.

انواع آیفون تصویری 4.3 اینچی

در گام اول باید این دوربین با کیفیت باشد تا تصویری مناسب را به دستگاه داخل واحد ارسال کند.

در گام دوم کیفیت آیفون تصویری اهمیت دارد که تصویر مراجعه کننده را به درستی با رزولوشن مناسب آماده سازی کند.

در گام سوم کیفیت صفحه نمایش آیفون تصویری مورد اهمیت است که با سایز و نوع تکنولوژی آن ارتباط مستقیم دارد.

انواع آیفون تصویری 4.3 اینچ

آیفون تصویری های 4.3 اینچی بسته به برند سازنده شان دارای دو مدل با تکنولوژی LCD و LED هستند که نوع ال ای دی از کیفیت و وضوح تصویر بالاتری برخوردار است و نوع LCD به مراتب شاید وضوح تصویر کمی پایین تر را ارائه دهد ولی می تواند توقعات شما را از تصویر یک آیفون تصویری برطرف نماید.

مانیتورهایی با صفحه نمایش 4.3 اینچی همچنین به لحاظ کاربری یا می توانند لمسی باشند و یا غیر لمسی هستند و فقط تصاویر را نمایش می دهند.

آیفون تصویری های 4.3 اینچ در واقع می توانند هریک از قابلیت های دیگر انواع آیفون تصویری را داشته باشند به طور مثال  حافظه دار یا بدون حافظه، قابلیت اتصال یا عدم اتصال به دوربین مدار بسته، برقراری ارتباط داخلی با واحد نگهبانی یا واحدهای دیگر و غیره . وجود این ویژگی ها در یک دربازکن تصویری در واقع به برند سازنده، قیمت و عوامل دیگر بستگی دارد.

کیفیت تصویر آیفون تصویری 4.3 اینچی

معرفی چند نمونه آیفون تصویری 4.3 اینچ

برندهای تولید کننده درب بازکن تصویری ایرانی و خارجی مختلفی هستند که آیفون تصویری با صفحه نمایش 4.3 اینچ تولید می کنند. برای مثال آیفون تصویری 4.3 اینچ سیماران در مدل های مختلف، تابا، اف اف، تکنما، کالیوز، سوزوکی، فونیکس، تامر، فربیکو و برند کوماکس دارای مدل های مختلفی آیفون تصویری با صفحه نمایش 4.3 اینچ هستند.

در برخی از برندهای ایرانی دربازکن تصویری،  داخل کد یا مدل محصول عدد 43 دیده می شود که نشان دهنده سایز صفحه نمایش آنها می باشد. در زیر به نمونه هایی از آیفون تصویری 4.3 اینچ اشاره می کنیم.

  • آیفون تصویری 43-5 تابا
  • آیفون تصویری HS-43 سیماران
  • آیفون تصویری 413 سوزوکی
  • آیفون تصویری 431 کالیوز
  • آیفون تصویری 1043 تابا
  • آیفون تصویری 1096 الکتروپیک

قیمت و گارانتی درب بازکن 4.3 اینچی

قیمت این سری از محصولات بسته به امکانات دیگری که دارد قابل تغییر می باشد همچنین در برندهای مختلف قیمت ها می تواند از اقتصادی تا لوکس باشد. گارانتی این محصولات نیز به شرکت سازنده بستگی دارد. در دی سی ای کالا شما می توانید تمامی مدل های آیفون تصویری 4.3 اینچی را مشاهده کرده، با یکدیگر مقایسه نمایید و خرید خود را با مشاوره ی کارشناسان دی سی ای کالا انجام دهید.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری