فیلتر محصولات

برند یا فضای نصب
نوع محصول
more... less
براساس قیمت
تومان تومان
کشور سازنده
نوع دستگاه تلفن کننده
نوع سیستم دزدگیر
فیلتر محصولات

دزدگیر اماکن پارادوکس Paradox

دزدگیر پارادوکس یکی از بهترین انواع محصولات حفاظت ساختمانی است که با کیفیت و تنوع بالا جای خود را در میان سبد خرید کاربران پیدا کرده است. در میان تنوع بالا و سری های مختلف دزدگیر پارادوکس حتما می توانید مناسب ترین گزینه را با توجه به شرایط ساختمان خود انتخاب کنید.

فهرست:

معرفی دزدگیر پارادوکس

شرکت پارادوکس تولید کننده محصولات حفاظت و ایمنی از جمله انواع دزدگیر پارادوکس می باشد که در فضاهایی مانند بانک ها، مراکز نظامی و دولتی، منازل و همینطور اماکنی که نیاز بالایی به امنیت دارند، مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت پارادوکس خدمت رسانی و ساخت محصولاتی با کیفیت بالا و خلاقانه برای مشتریان خود در سر تا سر دنیا را هدف اصلی خود به شمار می آورد. این شرکت با در نظر داشتن گروه مشتریان، کارمندان و طراحان خود، هدف را بر تجمیع این گروه ها و ساخت یک تیم متحد گذاشته است. Paradox به عنوان یک شرکت خصوصی، چشم انداز خود را تنها در کسب سود های کوتاه مدت نمی بیند، بلکه مفتخر است که در راستای نیل به اهدافی سنتی تر، نیروی محرکه خود را «میل زیاد به طراحی و ساخت محصولاتی نوآورانه تر» می بیند؛ این مهم تنها با درک نیاز های مشتریان و دریافت بازخورد نظرات آنان ممکن می گردد.

تنوع در خرید دزدگیر پارادوکس

این شرکت به تاریخچه خود می بالد و آن را با معرفی مجدد سنسور های حرکتی ظریف و زیبا که آن را 20 سال پیش برای اولین بار معرفی کرده، نمایش داده است. با تکنولوژی نوآورانه و خدمت رسانی شخصی از سال 1989 تا به امروز، گروه پارادوکس با همکاری مشتریان و عرضه کنندگان خود، برای تحقق اهداف خود تلاش می کند. محصولات امنیتی این شرکت شامل دزدگیر پارادوکس می گردد که در ادامه این مطلب به معرفی انواع سری های این محصول می پردازیم:

دزدگیر پارادوکس سری اسپکترا Spectra

دزدگیر پارادوکس سری اسپکترا ترکیبی از ویژگی های نو و حرفه ای را برای یک سیستم امنیتی خاص، با قابلیت به روز رسانی ارائه می دهد. در این ارتباط اسپکترا می تواند با ماژول های توسعه و انواع ماژول های دسترسی، به صورت بی سیم و یا با سیمِ سخت، گسترش یافته و با تکنولوژی ارتباطی قابل اطمینان خود، یک سیستم امنیتی ایده آل برای نصب در اماکن مسکونی یا تجاری به شمار رود که قادر است تا 32 منطقه را تحت پوشش خود قرار دهد. با معرفی سری SP پارادوکس در دسترس بودن پنل اسپکترا با ویژگی های بیشتر برای عرضه به مشتریان گسترش یافته است. مانند StayD که زون های بیشتری ارائه می دهد (قابل گسترش تا 32 زون)، PGM های بیشتر (قابل گسترش تا 16)، و پشتیبانی برای ماژول جدید GMS (سری PSC)، شماره گیر صوتی (VDMP3) و ماژول اینترنت (IP100). با این ظرفیت به روز رسانی، دزدگیر پارادوکس سری Spectra SP این اجازه را به نصاب ها می دهد بدون سختی سیستم های خود را به سرعت، به سادگی و در محل، به روز رسانی کنند، به علاوه برای سهولت بیشتر در نصب، هر پنل Spectra SP می تواند از منوی easy to follow در برنامه های خود استفاده کند. StayD باعث سهولت زندگی است و آن را با محافظت از کاربران در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته، بدون توقف در فرایند دستگاه، ایمن تر می سازد. StayD در تمام مدت با شما زندگی می کند و از شما محافظت می نماید.

این سری از دزدگیر اماکن پارادوکس قابلیت استفاده از چندین شماره تماس را دارد:

  • 3 شماره تماس برای مرکز مانیتورینگ
  • 5 شماره تماس شخصی
  • 1 شماره برای پیج کردن

همچنین این سری دزدگیر پارادوکس قابلیت پشتیبانی از فرمت های گزارش دهی CID & SIA را دارد. روش جدید زندگی را با StayD که توسط دزدگیر پارادوکس سری Spectra SP پیشنهاد شده است، تجربه کنید!

کی پد لمسی دزدگیر اماکن پارادوکس اسپکترا

دزدگیر پارادوکس سری ماژلان Magellan

دزدگیر پارادوکس سری ماژلان Magellan روش جدیدی برای زندگی را معرفی می نماید. StayD سادگی و امنیت در زندگی را بدون خاموشی سیستم و کارکرد آن در تمام 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته، افزایش می دهد. این سیستم با قابلیت کارکرد همیشگی، از کاربر محافظت می کند! سیستم دزدگیر بی سیم ماژلان ترکیبی از امنیت، ارتباط بی سیم، نصب آسان و ویژگی های جذاب برای مشتریان است که قابلیت استفاده در تمامی اماکن مسکونی و تجاری کوچک را دارد. دزدگیر پارادوکس سری ماژلان دارای ظرفیت به روز رسانی است و این اجازه را به نصاب می دهد که سیستم خود را بدون هیچ مشکلی، به سرعت، به سادگی و در محل، به روز رسانی کنند. برای نصب و برنامه ریزی دزدگیر پارادوکس ماژلان می توان از منوی easy-to-follow بهره گرفت. کنسول های ماژلان (MG6130/ MG6160/ MG6250) سیستم امنیتی بی سیم است که ویژگی های خاصی مثل مرکز پیام خانوادگی و رادیو FM با کیفیت بالای صدا را با امنیت بالا، استفاده آسان و ظاهری زیبا، ترکیب می کند.

دزدگیر پارادوکس سری ماژلان

دزدگیر پارادوکس سری ماژلان دارای کی پد هایی بی سیم با ویژگی حالت زنده LIVE MODE هستند و می توان با استفاده از آن ها تصاویر زون ها و موقعیت سیستم را به صورت زنده دریافت کرد. گفتنی است این سیستم قابلیت پشتیبانی از 32 زون را دارد. این دزدگیر پارادوکس دارای 3 شماره تماس برای مرکز مانیتورینگ، 5 شماره تماس شخصی و یک شماره پیج است. به علاوه قابلیت پشتیبانی از فرمت های گزارش دهی SIA & CID را نیز دارد و می تواند تا 256 واقعه را در حافظه خود ذخیره کند.

دزدگیر پارادوکس سری ای وی او دیجیپلکس EVO Digiplex

دزدگیر پارادوکس سری دیجیپلکس و دیجیپلکس ای وی او، بالاترین میزان امنیت را در بانک ها، مراکز نظامی و دولتی، منازل مسکونی لوکس و هر مکانی که در آن بالاترین حد امنیت ضروری است، ایجاد می کند. این سیستم ها برای استفاده ساده تر طراحی شده اند و غالب ماژولی این سیستم ها باعث نصب ساده تر و سریع تر این سیستم ها می گردد.

این مقاله را هم بخوانید:

راهنمای خرید دزدگیر اماکن

دزدگیر پارادوکس سری دیجیپلکس

می توانید سیستم خود را با اضافه کردن ماژول توسعه plug-and-play در هر مکانی و با هر ترکیبی، گسترش دهید. ماژول ها در راحت ترین موقعیت مکانی، به combus مرتبط شده اند و سپس ورودی زون آن ها به منطقه مورد نظر انتقال داده می شود. به علاوه تنها ورودی استفاده شده یک ماژول به زون ها در یک سیستم منتقل می گردند. کلید های سوییچ، ریموت کنترل ها و ورودی های بلااستفاده ماژول، در زون ها استفاده نمی گردند. پس از نصب، تمام ماژول های combus شامل سنسور های حرکتی، می توانند برنامه ریز شوند.

دزدگیر پاردوکس سری دیجیپلکس و دیجیپلکس ای وی او راه حل های کنترل دسترسی را وحدت می بخشند. این سیستم اعلام خطر می تواند تا 32 درب را مدیریت کند و نظارت بر این درب ها می تواند شامل هر بخشی شود. همچنین می توانید از Winload و ENware برای مدیریت کاربران و کنترل دسترسی ها استفاده کنید. با ادغام امنیت و کنترل دسترسی، دیجیپلکس و دیجیپلکس ای وی او، سطح امنیت را بسیار بالاتر می برد. دزدگیر پارادوکس سری دیجیپلکس EVO سیستم امنیتی است که قابلیت پشتیبانی از افزونه تلفن کننده VDMP3 و ماژول ارتباط با اینترنت IP150 را دارد. همچنین قابلیت ارتقا سیستم عامل چند ماژول یکسان به طور همزمان و از طریق خط کام باس، امکان پذیر می باشد.

سنسور دزدگیر پارادوکس Paradox Detectors

محصولات سری تشخیص حرکت پارادوکس ویژگی های حرفه ای و تکنولوژی های انحصاری پارادوکس را با یکدیگر ترکیب نموده است تا تشخیص حرکتی صحیح ارائه دهد و از بروز خطا در هنگام هشدار، جلوگیری به عمل آید. این دتکتور ها شامل طیف وسیعی از سنسور های تشخیص حرکت آنالوگ تا سنسور های تشخیص حرکت دیجیتال (بدون ایجاد خطر برای حیوانات خانگی) می گردد. سنسور تشخیص حرکت پارادوکس را می توان در هر موقعیتی استفاده کرد.

این ابزار که برای ایجاد بالاترین حد امنیت طراحی و تولید شده اند، از سیستم های آنالوگ تا دیجیتال، با استفاده از IC دیجیتال که بر اساس ریزپردازنده ای پرقدرت و پر سرعت عمل می کند، به کار می روند. با اجرای یک فرایندِ نرم افزار محور، سیگنال های ضعیف را تقویت و تبدیل می کند. این فن آوری خاص، باعث افزایش صحت و دقت زنگ هشدار می گردد. این فرایند انحصاری سیگنال با پالس خودکار، انرژی سیگنال را به یک پالس خروجی تبدیل می کند تا توالی حرکت تشخیصی را با هشدار تطبیق دهد. انرژی سیگنال ها اندازه گیری شده و در یک حافظه ذخیره می شود تا پایین ترین سطح انرژی دریافت گردد. سپس پردازشگر برای ایجاد هشدار، سیگنال هایی را که با مشخصات درخواستی مطابقت ندارد رد می کند.
در نهایت در نظر داشته باشید که شما می توانید برای دریافت لیست قیمت دزدگیر اماکن پارادوکس و همینطور خرید دزدگیر پارادوکس با همکاران ما در بخش فروش دی سی ای کالا از بخش تماس با ما مشورت کنید.

دزدگیر اماکن پارادوکس

قیمت دزدگیر پارادوکس

از سال 1989 این اهداف، باعث توسعه محصولات انقلابی شده اند. آغاز فعالیت این شرکت با خط تولید بسیار تاثیر گذار سنسور های حرکتی بوده است که همچنان حق انحصاری استفاده از آن برای ساخت دیگر انواع دزدگیر پارادوکس مورد بهره برداری قرار می گیرد. در سال 1996، دزدگیر اماکن پارادوکس سری دیجیپلکس Digiplex از سری محصولات امنیتی خود را معرفی نمود. در سال 2001 این شرکت گستره وسیعی از محصولات بی سیم خود را به بازار عرضه کرد که شامل کنسول all-in-one ماژلان Magellan (که برنده جایزه طراحی شده) نیز می گردد. در طول سال های گذشته به تدریج تمرکز این شرکت معطوف به تولید محصولات نرم افزاری شده است. این شرکت در سال 2007 شروع به بازطراحی و تغییر محصولات قبلی خود شامل سری MG, SP و EVO به پلتفرم جدید نمود. همچنین این شرکت ماژول های حرفه ای ارتباطی خود را با استفاده از GMS, IP و سخت افزار هایی با قابلیت به روز رسانی معرفی کرده است. به این ترتیب قیمت دزدگیر پارادوکس با توجه به مشخصه های آن، معقول به نظر می رسد.

گارانتی دزدگیر پارادوکس

محصولات پارادوکس کانادا تنها به وسیله نمایندگی های معتبر در بیش از 100 کشور دنیا عرضه می گردد و بیشتر این نمایندگی ها تنها محصولات پارادوکس را عرضه می کنند؛ این، موضوعی اطمینان بخش برای دریافت توجهات خاص پارادوکس در اقصی نقاط دنیاست. حرکت رو به جلوی این شرکت تنها از طریق فروش دزدگیر اماکن انجام نمی گیرد، بلکه برقراری ارتباط و حمایت از توزیع کنندگان باعث این رخداد شده است. پارادوکس با افتخار اعلام می دارد که بیش از 90% توزیع کنندگانی که از دهه 1980 همکاری خود را با این شرکت شروع کرده اند، همچنان وفادارانه به فعالیت خود ادامه می دهند. هرساله بخش عظیمی از سرمایه شرکت پارادوکس در بخش تحقیق و توسعه مورد استفاده قرار می گیرد. تمرکز این شرکت بر «آینده» است و هدف آن بهبود محصولات گذشته و سازگاری با فن آوری های در حال تغییر و استاندارد های جدید زندگی مدرن می باشد. چالش اصلی تیم رو به گسترش R&D پارادوکس، تولید محصولاتی نوآورانه با استفاده ای آسان است که هر دو جنبه تکنولوژیِ به روز و البته زیبایی را در بر بگیرد.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری