صفحه اصلی اخبار عمومی حراج جمعه سیاه دی سی ای کالا

حراج جمعه سیاه دی سی ای کالا

توسط zamani

حراج 1و2 آذر

دی سی ای کالا هر سال برنامه فروش ویژه ای برای روز جهانی جمعه سیاه در نظر دارد. این فروشگاه بزرگترین حراجی سال خود را در این روز برگزار می کند به نحوی که در این روز قیمت مصرف کننده و همکار یکسان شده و به این قیمت تخفیف های شگفت انگیزی خواهد خورد.

حراجی با شکوه، خالی از فشار و شلوغی

حراج جمعه سیاه دی سی ای کالا

مزیت خرید اینترنتی در انتخاب با دید باز و بدون هیچ هیجانی که باعث شود اجناس بی کیفیت خرید نشود.البته هیجان جمعه سیاه فشار را برای انتخاب سریع بالا می برد ولی بسیار بهتر از فروشگاههای حقیقی است که هم باید قیمت ها را بدون اطلاعات فنی چک کرد و هم فشار شلوغی تحمل کرد.

محدودیت موجودی کالاها

دی سی ای کالا سعی نموده موجودی کالای بالایی را برای این روز فراهم نماید. اما باید در نظر داشت به علت تخفیف بالای برخی محصولات، موجودی به سرعت پایان می یابد. پیشنهاد ما این است شما جز اولین نفراتی باشید که  وارد سایت دی سی ای کالا می شوید تا تخفیف های استثنایی ما را از دست ندهید.

تخفیف ها در ساعات مختلف

کالا ها در سایت دی سی ای کالا در ساعت های مختلف در ردیف تخفیف قرار میگیرند. صفحه دی سی ای کالا را باز نموده و تا پایان جمعه سیاه صفحه را نبندید  تا هیچ تخفیف شگفت انگیزی را از دست ندهید.

کالاهای تخفیفی دی سی ای کالا

هیچ گروه کالایی از تخفیف های خاص جمعه سیاه دی سی ای کالا در امان نخواهند ماند. اگر در فکر تهیه هر یکی از کالاهای حفاظتی و نظارتی مثل دوربین مداربسته، آیفون تصویری، جک پارکینگی، دزدگیر، چشمی دیجیتال و .. هستید. بسته اینترنت خود را چک کید تا درهنگام خرید از دی سی ای کالا فرصتی را از دست ندهید.

مقالات مرتبط

نظر خود را بنویسید