صفحه اصلی آیفون تصویری دفترچه راهنمای آیفون تصویری الکتروپیک

دفترچه راهنمای آیفون تصویری الکتروپیک

توسط مسلم زمانی
دفترچه راهنمای آیفون تصویری الکتروپیک

آیفون الکتروپیک را می توان یکی از محبوبترین دربازکن های تصویری در ایران دانست. این شرکت از مانیتور ارزان گرفته تا مدل های بالا رده تنوع خوبی را برای مصرف کنندگانش در نظر گرفته است. بسیاری از خریداران این برند مخصوصا در مدل های حافظه دار و پر آپشن نیاز به دفترچه راهنمایی دارند تا بتوانند تنظیماتی نظیر، تنظیم تاریخ وزمان، تنظیمات ذخیره عکس و فیلم، ارتباط داخلی و اتصال به دوربین مدار بسته یا فراخوان آسانسور را انجام بدهند. اما اگر دفترچه راهنمای الکتروپیک را گم کرده باشید و یا اصلا به دستتان نرسیده باشد احتمالا به سختی آن را بیابید چرا که تا کنون الکتروپیک نسخه PDF را در سایت خودش بارگزاری نکرده و بالطبع در سایت های دیگر نیز موجود نیست.

برای اولین بار دی سی ای کالا دفترچه راهنمای محصولات آیفون تصویری الکتروپیک را به صورت پی دی اف تهیه کرده که به مرور این صفحه اضافه می شوند. خوشبختانه الکتروپیک در این دفترچه همه آن چیزی که خریدار نیاز دارد را گذاشته است. از قطعاتی که در دستگاه هست تا تنظیمات آیفون تصویری الکتروپیک، روش نصب آیفون الکتروپیک و سیم بندی مانیتور ها تا مشکلات رایج دربازکن تصویری پیک.

اگر محصول خود را در بالا نیافتید یا سوالی در مورد راه اندازی و یا تنظیمات دربازکن پیک داشتید می توانید در قسمت نظرات آن را مطرح کنید تا در سریعترین زمان کارشناسان ما پایخ سوال شما را دهند.

مقالات مرتبط

1 1 امتیاز
Article Rating
اشتراک گذاری
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
()
x
fa_IRPersian