نوع فیلتر

قیمت
قیمت
ولتاژ جک یا موتور
ولتاژ جک یا موتور
قدرت هر لنگه یا موتور
قدرت هر لنگه یا موتور
قابلیت دو زمانه
قابلیت دو زمانه
اندازه هر لنگه درب
اندازه هر لنگه درب
برق اضطراری UPS
برق اضطراری UPS
نوع جکها
نوع جکها
کاربری جک ها
کاربری جک ها

مقایسه محصولات

 • هیچ آیتمی برای مقایسه وجود ندارد.

جک درب اتوماتیک بی اف تی BFT

جک برقی بی اف تی ایتالیا یکی از بهترین جک برقی پارکینگی به شمار می رود که به واسطه ساخت بی نظیر و کیفیت بالای قطعات آن، یکی از ویژه ترین محصولات در این دسته به شمار می رود. بی اف تی تولید کننده بسیار قدرتمندی در زمینه انواع محصولات کنترل تردد به شمار می رود و شما می توانید با خرید جک درب برقی بی اف تی یکی از بهترین انتخاب ها را داشته باشید. شما می توانید انواع درب اتوماتیک این برند ایتالیایی را با گارانتی 2 ساله خریداری کنید. در ادامه این مطلب به معرفی انواع جک پارکینگی بی اف تی می پردازیم:

جک بازویی بی اف تی BFT

جک بازویی یا لولایی بی اف تی یکی از بهترین انواع جک های درب پارکینگی به شمار می رود. شما می توانید برای ساختمان خود با ورودی های مختلف انواع جک های بی اف تی را انتخاب کنید. اگر عرض درب ورودی ساختمان شما 4-1 متر و یا بیش از 7 متر باشد، بهترین انتخاب جک لولایی بی اف تی می باشد. این نوع جک برقی پارکینگی می تواند درب هایی تا وزن 800 کیلوگرم (هر لنگه) را جابجا کند. جک درب پارکینگی بازویی بی اف تی با قدرت بالا را برای ورودی هایی به کار برید که فضای کافی برای حرکت درب وجود داشته باشد.

موتور جک ریلی پارکینگی بی اف تی

جک درب اتوماتیک ریلی قابل استفاده برای ساختمان هایی است که به اندازه کافی فضا برای حرکت درب ها به داخل یا بیرون ندارد، شما می توانید موتور جک ریلی را برای ساختمان هایی استفاده کنید که فضای جانبی زیادی دارند. این موتور درب را به سمت راست یا چپ درست در کنار دیوار حرکت می دهد تا ورودی کاملا باز گردد. از آن جا که این موتور اصولا برای تک درب (یا درب یک لنگه) به کار می رود، باید قدرت نسبتا بالاتری داشته باشد. موتور درب اتوماتیک ریلی بی اف تی BFT می تواند قدرت بسیار بالایی داشته باشد، برای مثال موتور درب اتوماتیک ریلی بی اف تی BFT SP3500 موتوری سه فاز است و قابلیت به حرکت در آوردن درب هایی تا وزن 3500 کیلوگرم را نیز دارد.

اتصال سیستم کنترل تردد خودرویی به جک برقی پارکینگی بی اف تی

سیستم کنترل تردد خودرویی برای کنترل خودکار عبور و مرور به کار می رود. شما می توانید بر روی اتومبیل خود تگ برچسب شیشه ای قرار دهید تا سیستم تگ خوان، با تشخیص آن، درب را به طور خودکار باز کند. همچنین می توانید برای این منظور از سیستم پلاک خوان نیز استفاده کنید. این مجموعه می تواند به طور خودکار درب اتوماتیک بی اف تی BFT را برای تردد باز کند.
شما می توانید برای اطلاع از شرایط خرید جک بی اف تی و قیمت جک BFT با همکاران ما در بخش تماس با ما دی سی ای کالا تماس حاصل نمایید.

قیمت درب اتوماتیک بی اف تی خرید جک بی اف تی ایتالیا
اطلاعات بیشتر
سوالات متداول
آخرین خبرها
برندها

درب اتوماتیک بی اف تی BFT

19 کالا وجود دارد

نمایش 1 تا 19 از 19 مورد
فیلتر های فعال
درب اتوماتیک بی اف تی BFT
درب اتوماتیک BFT PHOBOS
 • اندازه صفحه نمایش: 4 اینچ
 • قدرت هر لنگه یا موتور: زیر 250 کیلوگرم
 • اندازه هر لنگه درب: زیر دو متر
2٬250٬000 ‎تومان
درب اتوماتیک بی اف تی BFT
جک درب اتوماتیک پارکینگی BFT مدل A25
 • قدرت هر لنگه یا موتور: 400 کیلوگرم
 • اندازه هر لنگه درب: 2.5 متر
 • ولتاژ جک یا موتور: 24 ولت
2٬370٬000 ‎تومان
درب اتوماتیک بی اف تی BFT
جک درب اتوماتیک پارکینگی BFT مدل A40
 • قدرت هر لنگه یا موتور: 500 کیلوگرم
 • اندازه هر لنگه درب: 4 متر
 • ولتاژ جک یا موتور: 24 ولت
2٬420٬000 ‎تومان
درب اتوماتیک بی اف تی BFT
موتور درب اتوماتیک ریلی BFT – مدل DEIMOS BT A600
 • قدرت هر لنگه یا موتور: 600 کیلوگرم
 • اندازه هر لنگه درب: 6 متر
 • ولتاژ جک یا موتور: 24 ولت
1٬768٬000 ‎تومان