فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
عرض لنگه درب
عملکرد آرامبند ( 2 یا 3 زمانه)
برند سازنده
مقدار گارانتی
قدرت آرام بند
فیلتر محصولات

آرامبند فاتلس - Fateless

آرام بند فاتلس

یکی دیگر از برند های معتبر سازنده آرامبند ، فاتلس تایوان می باشد که محصولاتی با کیفیت بسیار بالا در اختیار کاربران قرار می دهند. ویژگی اصلی این آرامبند ها کیفیت بالای ساخت آن ها است که به خوبی در تصاویر مربوط به هر محصول هم قابل مشاهده است. به همین خاطر شما می توانید با خیال راحت آرامبند مورد نظر خود با توجه به شرایط ساختمان را خریداری کنید و وارانتی 10 ساله آن را هم در نظر داشته باشید. همانطور که می دانید در تمامی مدت زمانی که محصول شما در وارانتی قرار دارد، تمامی مسائل مربوط به کارکرد و یا تعویض قطعات آن، بدون دریافت هیچ هزینه ای بر عهده شرکت سازنده می باشد. بازه زمانی 10 ساله ای که توسط فاتلس ارائه می شود خیال کاربر را از دریافت یک محصول ویژه راحت می کند. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا با محصولات این برند آشنا شوید:

لوگوی آرامبند فاتلس

این مقاله را هم بخوانید:

آرام بند ویرو مشخصات و قیمت

آرامبند های 2 زمانه فاتلس

این آرامبند ها به طور کلی با بدنه های ظریف و باریکی ارائه می شود که ظاهر بسیار جالبی به درب ورودی می دهد. عملکرد آرامبند دو زمانه به این صورت است که بعد از رها شدن درب و حرکت آن به سمت چهارچوب، در میانه راه و قبل از پایانِ بسته شدنِ آن، سرعت آن کم می شود تا قرار گیریِ درب در چهارچوب آن با شدت صورت نگیرد. انواع این آرامبند ها قابل استفاده برای درب هایی با عرض 90-110 سانتی متر می باشد. بنابراین می توانید آن ها را برای ورودی هایی با اندازه های مختلف به کار برید. همچنین قابلیت حرکت درب هایی را که وزنی بین 60-80 کیلوگرم دارند، در میان این آرامبند ها به چشم می خورد. این آرامبند ها به طور اختصاصی برای درب های آهنی و یا درب های چوبی هم طراحی شده اند. همچنین شما می توانید از بین رنگ های نقره ای و طلایی یکی را متناسب با دکور داخلی ساختمان برای درب ورودی آن انتخاب کنید.

آرامبند فاتلس d53

آرامبند های 3 زمانه فاتلس

تفاوت آرامبند سه زمانه با نوع دو زمانه آن در این است که بعد از کم شدن سرعت و رسیدن درب به چهارچوب خود، یک فشار مضاعف هم به آن وارد می شود تا بسته شدنِ آن با اطمینان 100% صورت گیرد. آرامبند های سه زمانه با قدرت بالاتری عمل می کنند و برای درب هایی با وزن بالا و اندازه بزرگتر مناسب است. بهتر است برای درب ورودی ساختمان با توجه به وزن و ابعاد درب، آرامبند متناسب با آن را انتخاب کنید. می توانید مقاله راهنمای خرید آرامبند را هم بخوانید.

آرامبند سه زمانه فاتلس را می توانید برای درب های 80 و یا 120 کیلوگرم به کار برید که قابل استفاده برای ورودی هایی با اندازه 110 تا 140 سانتی متر می باشد.

آرامبند فاتلس d89

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری