فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
جک درب پارکینگ
ریموت و رسیور
حافظه
more... less
قابلیت نصب سیم کارت
محتویات پکیج
مسافت
قابلیت ضد آب
تعداد کانال
نوع کلید ها
نوع باطری
منوی فارسی
تقویم شمسی
سازگاری با
کشور سازنده
ولتاژ ورودی
جنس بدنه
اندازه بدنه داخلی
نوع محصول
ولتاژ اسمي ورودي
فرکانس اسمي ورودي
جريان ورودي
نوع باتري UPS
ولتاژ باتری
برند سازنده
مدل
دمای کارکرد
مقدار گارانتی
فیلتر محصولات

ریموت و رسیور بتا

برند بتا نام شناخته شده ای در عرضه انواع ریموت لرنیگ و هاپینگ با فرکانس 433 و 315 در ایران می باشد که به واسطه قیمت مناسب و کیفیت بالا توانست قسمت اعظمی از بازار ریموت جک درب ایران را مال خود کند و اکنون یک برند کاملا شناخته شده در ایران است.

انواع ریموت بتا از لحاظ ساختاری

بتا در هر برچسب قیمت و مطابق نیاز مصرف کننده برای هر سطح امنیتی ریموت با ظاهر های گوناگون دارد که می توان با توجه به فرکانس و نوع ریموت یکی از انواع آنها را تهیه کرد. در ادامه انواع ریموت بتا را معرفی میکنیم.

ریموت جک درب پارکینگ لرنینگ بتا 433

پر مصرف ترین نوع ریموتهای جک پارکینگی از نوع لرنینگ می باشد که بتا مدلهای متنوعی از ریموتهای لرنینگ عرضه نموده تا تنوعی در ظاهر محصولاتش ارایه نماید. مدلهای 2007، 2013، 2014، 2017 و 2018 از جمله ریموت درب پارکینگی این شرکت است. این ریموت ها می بایست از طریق مدار یا گیرنده ست شود و قابلیت مچ شدن از طریق ریموت به ریموت یا بلوتوثی وجود ندارد. همچنین برای از مدار خارج کردن ریموتها می بایست از طریق مدار کنترل یا گیرنده این کار انجام پذیرد.

ریموت بتا فرکانس 315 مگاهرتز

این نوع نیز پس از فرکانس 433 مگاهرتز بیشترین کاربرد را در سیستمهای حفاظتی خصوصا دزدگیر اماکن ایفا می کند. و البته برای اماکنی که جک پارکینگ یا کرکره برقی نصب گردیده و به دلیل نویز محیطی، آنتن دهی پایین است می توان از این نوع ریموت ها استفاده گردد. البته برای استفاده از این نوع ریموت 315 باید از رسیور مخصوص برای ست کردن ریموتها به جک درب پارکینگ یا کرکره استفاده کرد.

ریموتهای هاپینگ بتا 315 و 433

فرق ریموت بتا لرنیگ و هاپینگ

ریموتهای هاپینگ یا رولینگ کد از لحاظ کارکرد شباهت زیادی به مدلهای لرنینگ دارند اما کدهای ارسالی شان دائم در حال تغییر است به همین دلیل قابل کپی برداری نمی باشند و می بایست از کنترل باکس یا گیرنده ست شوند. اگر در محیط نوزی سکونت دارید و کسی به شما این مدل ریموتها را پیشنهاد کرده، باید بدانید که ریموت هاپینگ دردی را دوا نمی کند و آنتن دهی ریموت شما تغییری نخواهد کرد اما قابلیت ریموت هاپینگ بتا در جایی دیگر است.

همانطور که گفته شد کد های ریموت هاپینگ دائم در حال تغییراست این مورد باعث می شود تها راه اضافه کردن ریموت از طریق مدار کنتزل جک پارکینگ یا کرکره باشد و کسی از بیرون ساختمان به صرف اینکه ریموتی کد شده از داخل ساختمان را دارد نمی تواند آن را کپی کند. پس با استفاده از ریموت های هاپینگ بتا امنیت ریموت ها تضمین شده می باشد.

ریموت های بلوتوثی بتا

ریموت بلوتوثی محبوبترین و در عین حال خطرناکترین نوع از انواع ریموتها در بازار هستند. این کنترل جک پارکینگ به صرف سادگی در تکثیر یا کپی برداری از ریموتهای دیگر کاربرد فراوانی دارند. و می توان اینها را در فرکانس های 315 و 433 تهیه کرد. این ریموتها می توانند تمام کدهای صادره از کنترل های لرنینگ کد را ذخیره کرده و پس از ذخیره آن را ارسال کنند. برای ذخیره کردن ریموت اصلی بر روی بلوتوثی می بایست دو ریموت تقریبا به هم چسبیده باشند و این نگرانی که از راه دور بشود که فرکانس را کپی کرد وجود ندارد.اما ریموت بلوتوثی قادر نیست از ریموتهای هاپینگ کد درستی ذخیره کند، چرا که کدهای این نوع ریموتها در حال تغییراند و کد ثابتی ندارند.

از بلاگ:

روش ست کردن ریموت بلوتوثی به همراه فیلم

چرا نباید از ریموت بلوتوثی برای جک پارکینگ استفاده کرد؟

ست کردن ریموت جک درب پارکینگ

گیرنده یا رسیور بتا

رسیور قطعه ای کوچک به اندازه کف دست است که ریموتها بر روی آن ست شده و فرمانهای ریموت را اجزا می کند. معمولا این قطعه را داخل مدار کنترل جک پارکینگی نصب کرده تا بتوانند از ریموتهای ارزان قیمت بتا به نسبت ریموت فابریکی گران قیمت استفاده نمایند.

گیرنده یا رسیور بتا

همچنین می توان از این گیرنده ها برای فرمان باز شدن قفل برقی یا روشن کردن چراغ یا هر وسیله برقی دیگری استفاده نمود. اما قبل از خرید باید تکلیف مشخص شود که چه فرکانسی و با چه قابلیتی برای کار مورد نیاز است، چرا که پس از خرید این قطعه ریموتها باید مطابق فرکانس این گیرنده خریداری گردد.

پس با این حساب رسیور بتا را می توان در فرکانس های 433و 315 مگاهرتز در مدلهای هاپینگ کد و لرنینگ کد خریداری نمود.

تعداد رله در رسیور بتا

شرکت بتا گیرنده هایش را با تعداد رله های مختلف عرضه کرده است. تک رله، دو رله، سه رله و چهار رله مدلهایی است که بتا تا کنون در سبد خود قرار داده است. معمولا تعداد رله ها با توجه به نوع کار انتخاب می شود. به طور مثال اگر می خواهیم فقط یک لامپ را خاموش و روشن کنیم تنها به یک تک رله نیاز است. یا اگر می خواهیم یک درب پارکینگ را به صورت دو لنگه و تک لنگه باز و بسته کنیم به یک دو رله و در ادامه همراه با آن جک پارکینگی یک قفل برقی را باز کنیم به یک سه رله نیاز داریم.

گارانتی ریموت و رسیور بتا

محصولات بتا همگی دارای یک سال گارانتی می باشد. اما گارانتی ریموت چیز مرسومی نیست و شرکتها یک مهلت تست کوتاه می دهند چراکه ریموت وسیله ای است قابل حمل که خط سقوط، آب خوردگی یا هر اتفاق دیگری را دارد. اما گیرنده بتا از یکسال گارانتی بهره مند است، هر چند به اعتقاد بسیاری اجناس بتا آنقدر با کیفیت هست که حداقل در چند سال استفاده مشکلی برایش پیش نیاید.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری