کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات

موتور ساید کرکره برقی 

موتور ساید کرکره برقی

موتور ساید کرکره برقی

موتور ساید کرکره برقی موتوری است که برای درب هایی با وزن بالا که میزان تردد از آن بالاست، مورد استفاده قرار می گیرد. این کرکره اتوماتیک مخصوص ورودی هایی با مساحت بالا می باشد. موتور های ساید قدرتمند ترین نوع موتور های کرکره برقی هستند و قابلیت کارکرد در شرایط نبود برق را نیز دارند. البته سرعت این موتور ها بالا نیست.موتورهای ساید بیشتر در مکان های پرتردد یا با ابعاد زیاد و یا محل هایی که بر دارا بودن برق اضطراری تاکید دارند استفاده می گردد؛ چون این موتور دارای دو نوع با ولتاژ های 24 و 220 ولت می باشد که مدل 24 ولت آن دارای باطری (منبع تغذیه یو پی اس) برای استفاده در شرایط قطعی برق است.

 

موتور کرکره برقی

کرکره های برقی از اجزای متفاوتی ساخته شده اند. موتور کرکره برقی که جز اصلی هر کرکره برقی به شمار می آید، با نیروی گشتاور دینامیک، باعث به حرکت در آمدن تیغه ها و نهایتا باز و بسته کردن کرکره می گردد. برخی از کرکره های اتوماتیک به وسیله یک ریموت کنترل و برخی دیگر با استفاده از برد فرمان که در نزدیکی کرکره قرار دارد قابل کنترل و بالا و پایین بردن هستند. موتور ساید کرکره برقی این قابلیت را دارد که در اماکنی که حتما نیاز به «یو پی اس» هست، مورد استفاده قرار گیرد، چرا که امکان استفاده از این منبع تغذیه را دارد؛ این مورد، یکی از ویژگی های مهم و قابل توجه موتور های ساید است، زیرا اگر موتور کرکره برقی دارای «منبع تغذیه بدون وقفه» (ups) باشد، حتما می توان بدون استفاده از ریموت درب اتوماتیک کرکره ای را باز و بسته نمود.

 مجموعه موتور کرکره برقی مانند دیگر درب های اتوماتیک، مجهز به فتوسل یا چشمی (برای تشخیص حرکت و توقف پایین آمدن کرکره) می باشند. همچنین امکان کنترل برخی از انواع کرکره های برقی به صورت وایرلس (بدون سیم) نیز وجود دارد، این سیستم برای ساختمان های بازسازی شده که شرایط سیم کشی مجدد در آن ها فراهم نیست، می تواند بسیار مناسب باشد.

به علاوه امکان استفاده از سنسور های آفتابی، تایمر ها و حسگر های دیگر برای موتور کرکره برقی وجود دارد که این امکان را فراهم می کند که کرکره (بر اساس تشخیص صدا، دما یا ...) به طور اتوماتیک حرکت کند. می توان کرکره برقی منزل را در یک لوکیشن کنترل مرکزی، کنترل نمود.

 

موتور های کرکره برقی به سه دسته کلی تقسیم می شوند:

موتور های توبولار (برای به حرکت در آوردن کرکره هایی با وزن و میزان تردد پایین)، موتورهای سنترال (برای درب های کرکره ای اتوماتیک با وزن متوسط) و موتور کرکره برقی ساید (که قدرتمند ترین موتور کرکره برقی به شمار می روند).

تفاوت عمده موتورهای ساید و موتورهای توبلار در قطعات جانبی آن ها می باشد. قطعاتی مانند برد، پایه، اندکپ و بلبرینگ که درموتور های توبلار به صورت جدا ازهم تهیه می شوند، درموتورهای ساید به صورت یک پکیج واحد به خریدار ارائه می گردد.

لازم به ذکر است موتور های ساید همانطور که از نامشان پیداست، درون شفت قرار ندارند و در کنار این اهرم و تیغه ها قرار می گیرد. نیروی موتور کرکره برقی توسط چرخ دنده و زنجیر به شفت و در نهایت به تیغه ها انتقال می یابد.

      

     

مبنع: گروه پژوهش و توسعه دی سی ای کالا

( کرکره برقی موتور کرکره برقی کرکره اتوماتیک درب کرکره ای اتوماتیک )

info@dcakala.com

 

 • اطلاعات بیشتر
 • آخرین اخبار
 • سوالات متداول
 • زیرشاخه ها
نمایش سریع
637,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور ساید Automat با قدرت هایمختلف با و بدون UPS - برای انتخاب کلیک کنید
637,000 تومان
ناموجود
(0 رای)
  موتور ساید Barzante با قدرت 150 کیلوگرم با سرعت بالا و در مدلهای با و بدون UPS-برای انتخاب کلیک کنید
اتمام موجودی
ناموجود
(0 رای)
  موتور ساید Lift Turbo با قدرت 300 و 500 کیلوگرم مجهز به یو پی اس و با قدرت 300 و 500 کیلوگرم بدون یو پی اس
اتمام موجودی
نمایش سریع
598,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور ساید SDC با قدرت مختلف بدون و با UPS - با بدنه ی مسی - برای انتخاب مدلهای مختلف موتور SDC کلیک کنید
598,000 تومان
نمایش سریع
599,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور ساید Sevil با قدرت مختلف و در نوع بدون UPS و با UPS-برای انتخاب کلیک کنید
599,000 تومان
نمایش سریع
519,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور ساید Sigma با قدرت 300 و 500 کیلوگرم با یو پی اس و استفاده از برق DC - موتور ساید Sigma با قدرت 300 و 500 کیلوگرم بدون یو پی اس و استفاده از برق AC
519,000 تومان
ناموجود
(0 رای)
  موتور ساید Smart با قدرت 300 و 500 کیلوگرم با یو پی اس و با قدرت 300 کیلوگرم بدون یو پی اس-برای انتخاب کلیک کنید
اتمام موجودی
نمایش سریع
572,000 تومان موجود
موجود
موجود
(1 رای)
  موتور ساید Tiunyبرای کرکره برقی- برای انتخاب قدرت و مدل بدون UPS وبا UPS کلیک کنید
572,000 تومان
نمایش 1 - 8 از 8 مورد