312816272
  • موتور ساید سیگما - مدل بلک - زمانی
0

موتور ساید سیگما مدل بلک

star_border star_border star_border star_border star_border
0
0 دیدگاه 

موتور ساید Sigma با قدرت 300 و 500 کیلوگرم با یو پی اس و استفاده از برق DC - موتور ساید Sigma با قدرت 300 و 500 کیلوگرم بدون یو پی اس و استفاده از برق AC

موتور کرکره برقی را انتخاب کنید
قابلیت نصب UPS
تعداد

star_border star_border star_border star_border star_border
(0)

این محصول شامل ارسال رایگان نمی شود!

بازگشت کالا تا 7 روز

فقط در تهران

موتور ساید سیگما Sigma مدل بلک Black

موتور ساید سیگما در دسته موتور های ساید با قدرت بالا قرار دارد. طراحی این موتور ها برای ورودی هایی با میزان تردد بالا و همچنین کرکره هایی با وزن و ابعاد بالا انجام گرفته است. به همین دلیل استفاده از موتور های ساید سیگما مناسب برای ورودی های صنعتی است. همچنین این موتور های این قابلیت را دارند که در دو نوع 24 و 220 ولت عرضه گردند، می توان نوع 24 ولت این موتور را به ups مجهز نمود. یو پی اس ها منبع تغذیه ای هستند که در هنگام قطعی برق و یا افت شدید جریان برق، به عنوان منبع تغذیه جایگزین استفاده می گردند.

موتور ساید کرکره برقی سیگما مدل بلک Black در انواع زیر و برای مصارف مشخصی در دسترس هستند:

موتور ساید سیگما با قدرت 300 کیلوگرم مجهز به یو پی اس و موتور ساید سیگما با قدرت 500 کیلوگرم مجهز به یو پی اس که هردو از جریان برق مستقیم یا دی سی استفاده می کنند. موتور ساید سیگما با قدرت 300 کیلو گرم بدون یو پی اس و موتور ساید سیگما با قدرت 500 کیلو گرم بدون یو پی اس که هردو از جریان برق متناوب یا ای سی اسفتاده می کنند.

   

موتور کرکره برقی

درب کرکره ای اتوماتیک برای محافظت و کنترل تردد در ورودی هایی مانند مراکز خرید، بانک ها و... استفاده می گردند. عملکرد ساده این کرکره ها و سهولت در عملکرد آن ها، باعث شده که تبدیل به محصولاتی محبوب گردند. کرکره های برقی از تیغه هایی تشکیل شده اند که از لبه طولی خود دارای برش های تا خورده هستند که این برش ها همانند لولا به یکدیگر قلاب می شوند. به این ترتیب کرکره ها نهایتا یک سطح یکنواخت را ایجاد می کنند. با آغاز به کار موتور کرکره و چرخش شفت یا مغزی به دور خود، تیغه های کرکره به دور آن جمع شده و باعث باز شدن ورودی می گردد.

موتور کرکره برقی بر اساس وزن و مساحت کرکره ای که می توانند جا به جا کنند و همچنین میزان تردد، به چند دسته تقسیم می شوند:

موتور توبولار کرکره برقی: مناسب برای استفاده در اماکنی با وزن و تعداد تردد پایین. این موتور ها اندازه ای ظریف دارند و جای کمی را اشغال می نمایند. واحد اندازه گیری قدرت این موتور ها، نیوتون متر است.

موتور سانترال کرکره برقی: موتور های سانترال یا سنترال (central) برای جا به جا نمودن کرکره هایی با وزن متوسط و میزان تردد معمولی استفاده می گردد.

موتور ساید کرکره برقی: عملکرد این موتور ها، بر اساس انتقال نیرو توسط زنجیر و چرخ دنده انجام می گیرد که این مورد، یکی از وجوه اصلی تمایز این موتور نسبت به دیگر موتور های درب کرکره ای اتوماتیک است.

   

   

مبنع: گروه پژوهش و توسعه دی سی ای کالا

( کرکره برقی موتور کرکره برقی کرکره اتوماتیک درب کرکره ای اتوماتیک موتور ساید سیگما )

[email protected]

 

مشخصات

ولتاژ جک یا موتور 24 و 220 ولت
برق اضطراری UPS بدون UPS و با UPS
نوع موتور ساید
قدرت موتور بر اساس کیلو 300 و 500 کیلویی
کشور سازنده چین
نوع محصول موتور کرکره برقی
برند سازنده سیگما Sigma
مدل Black
محصول جدید

محصولات مرتبط

نظر کاربران درباره این محصول تمام دیدگاه ها

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 دیدگاه)

دیدگاه خود را بنویسید

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال میکند !

دیدگاه خود را بنویسید

موتور ساید سیگما  مدل بلک

موتور ساید سیگما مدل بلک

موتور ساید Sigma با قدرت 300 و 500 کیلوگرم با یو پی اس و استفاده از برق DC - موتور ساید Sigma با قدرت 300 و 500 کیلوگرم بدون یو پی اس و استفاده از برق AC

thumb_up بله thumb_down خیر
ارسال رایگان

سفارش های بالای یک میلیون تومان

ضمانت بازگشت

بازگشت کالا تا 7 روز

هدیه

لیست کالا های دارای هدیه

روش های پرداخت

آنلاین - کارت به کارت - واریز به حساب

مشاوره و پشتیبانی

شنبه تا چهارشنبه 9 تا 19 - پنج شنبه 9 تا 15