صفحه اصلی آیفون تصویری طرح تعویض آیفون تصویری قدیمی با آیفون جدید سوزوکی

طرح تعویض آیفون تصویری قدیمی با آیفون جدید سوزوکی

توسط bakhtiary

فروشگاه دی سی ای کالا همواره کوشیده است تا رضایت مشتریان خود را برآورده کند و در این راستا تصمیم گرفته است که اکنون طرح تعویض آیفون تصویری قدیمی شما با هر برندی را با درب باز کن تصویری جدید سوزوکی به اجرا بگذارد. برای تحقق بخشیدن به این طرح، دی سی ای کالا بر آن است که پنل درب منزل و مانیتور آیفون تصویری شما را با ارزشی معین از شما خریداری کند و به جای آن آیفون تصویری جدید سوزوکی را با تخفیف به شما عرضه کند. در واقع این تخفیف به اندازه مبلغ خرید پنل درب منزل و مانیتور درب بازکن تصویری خریداری شده از شما لحاظ می شود. لازم به ذکر است که این مبلغ خرید از شما برای آیفون تصویری با هر برندی به ترتیب برای پنل درب منزل و مانیتور رنگی آیفون تصویری مبالغ 30 و 50 هزار تومان در نظر گرفته شده است. در نظر داشته باشید که این طرح تا پایان تابستان 98 به اجرا در خواهد آمد. در ادامه مطلب به بررسی جزییات این طرح و برند سوزوکی خواهیم پرداخت.

برند سوزوکی

شرکت سوزوکی بیش از 30 سال است که فعالیت خود را در زمینه جک درب پارکینگ، آیفون تصویری سوزوکی، سیستم ارتباط داخلی و ….شروع کرده است و با تلاش مستمر و تیم تحقیق و توسعه گسترده خود توانسته تا کیفیت را برای کاربران خود به اثبات برساند. در زمینه تولید آیفون تصویری برند سوزوکی توانسته تا محصولی مطابق با استاندارد های جهانی را روانه بازار کند و نیاز مشتریان خود را برآورده کند. علاوه بر این مهم، قیمت آیفون تصویری سوزوکی نیز یکی از فاکتور های قابل اشاره است که با توجه به کیفیتی که ارایه می کند نسبت به نمونه های خارجی منطقی در نظر گرفته شده است. در واقع شما با خرید آیفون تصویری سوزوکی از یک محصول با مشخصات فنی زیر بهره خواهید برد:

  • تنوع در تولید دستگاه با کارایی های مختلف
  • دارای مدل حافظه دار و بی حافظه
  • وجود مدل های لمسی و غیر لمسی در محصولات
  • دارای بدنه مقاوم
  • بالا بودن کیفیت تصویر مانیتور
  • قیمت مناسب

تنوع پنل و مانیتور آیفون تصویری در طرح ویژه دی سی ای کالا

همانطور که می دانید به دلیل سیم کشی یکسان برند های سیماران، کوماکس و سوزوکی در آیفون تصویری می توان از پنل و مانیتور آنها به صورت مشترک استفاده کرد. به طور مثال شما می توانید پنل درب منزل خود را کوماکس در نظر بگیرید و از مانیتور سوزوکی برای آیفون تصویری خود استفاده کنید. در واقع در طرح ذکر شده اگر از پنل یا مانیتور یکی از سه برند ذکر شده بهره مند هستید می توانید به سادگی آیفون تصویری جدید سوزوکی را با آن ها سازگار کنید. ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که برخی از محصولات سوزوکی در سایت دی سی ای کالا دارای تخفیف می باشد و قیمت نهایی آن ها در این جشنواره با کسر از قیمت اصلی محاسبه می شود.

مقالات مرتبط

1 نظر

رضا کاویانی تبار شهریور ۲۳, ۱۳۹۸ - ۹:۴۲ ب٫ظ

جناب مهندس آیفون ما مارک یورمیت urmet هستش آیا باز هم همین قابلیت تعویض را دارد یا نه ؟؟
ممنون از شما

پاسخ

نظر خود را بنویسید