فیلتر محصولات

صفحه نمایش
براساس قیمت
تومان تومان
حافظه
ارتباط بین واحدها
بازکردن درب پارکینگ
ضبط تصاویر با سنسور حرکتی
قابلیت اتصال به دو پنل
قابلیت اتصال به یک دوربین دیگر
گوشی
نوع صفحه کلید
تعداد واحد پنل
more... less
قابلیت کارتخوان
اتصال مانیتور به تلفن
اتصال به گوشی قابل حمل
نوع محصول
فیلتر محصولات

آیفون تصویری سیماران (%تخفیف و ارسال رایگان)

نمایش 1 تا 32 از 91 مورد
اخبار مرتبط
<
>
سیماران سازنده باریکترین آیفون تصویری ایرانی
سیماران سازنده باریکترین آیفون تصویری ایرانی

بسیاری از ساختمان های در حال ساخت یکی از آخرین مراحل خریدشان تهیه آیفون تصویری می باشد. از این رو وقتی به نمای بیرونی میرسند نیاز به این دارند که ابعاد قوطی پنل زنگ را بدانند تا جای آن را تمیز در آورده تا در زمان نصب نیاز به کنده کاری نباشد. ما در پستی در بلاک ابعاد قوطی پنل آیفون سیماران را گذاشته ایم که می توانید آن را مشاهده کنید.

جدیدترین آیفون تصویری 4.3 اینچی  سیماران را می توان باریک ترین دربازکن تصویری ایرانی دانست. این محصول تنها با ضخامت 2 سانتیمتر حتی از محصول 897 الکتروپیک یک 3 سانتیمتر است نازکتر است. جالب اینجاست که قابلیت این محصول در حد محصولات بالا رده است که رقیب آن از آن کاملا بی بهره می باشد.

مشاهده بیشتر...
اندازه پنل زنگ سیماران برای واحدهای مختلف
اندازه پنل زنگ سیماران برای واحدهای مختلف

بسیاری از ساختمان های در حال ساخت یکی از آخرین مراحل خریدشان تهیه آیفون تصویری می باشد. از این رو وقتی به نمای بیرونی میرسند نیاز به این دارند که ابعاد قوطی پنل زنگ را بدانند تا جای آن را تمیز در آورده تا در زمان نصب نیاز به کنده کاری نباشد. ما در پستی در بلاک ابعاد قوطی پنل آیفون سیماران را گذاشته ایم که می توانید آن را مشاهده کنید.

مشاهده بیشتر...
چرا نمی توان با NFC تلفن همراه پنل کارتی سیماران را باز کرد؟
چرا نمی توان با NFC تلفن همراه پنل کارتی سیماران را باز کرد؟

سیستم پنل های زنگ کارتی سیماران از نوع RFID است و برای باز کردن درب به وسله موبایل هایی که NFC دارند باید پنل از تگ های مایفر پشتیبانی نماید. اما سیماران انتخاب کرده پنل های زنگ اش تنها روی RFID محدود شده و NFC را ساپورت نکنند و به همین دلیل قادر نیستیم از موبایل برای باز نمودن درب استفاده نماییم.

مشاهده بیشتر...
از پنل کدینگ جدید سیماران چه خبر
از پنل کدینگ جدید سیماران چه خبر

سیماران در نمایشگاه برق 1400 از پنل زیبایی رونمایی کرده بود که از قالب پنل های فرداد این شرکت استفاده می نمود. انتظار ما این بود که سیماران این پنل را خیلی زود روانه بازار کند ولی این اتفاق نیفتاد. ولی بالاخره این پنل در شهریور سال 1401 به طور گشترده روانه بازار شد و باید در ادامه ببینیم این پنل زیبا چه کیفیت و کارایی دارد.

مشاهده بیشتر...
آیا سویچر مرکزی برای نصب آیفون سیماران واجب است؟
آیا سویچر مرکزی برای نصب آیفون سیماران واجب است؟

سوئیچر در اصل تقسیم کننده و تقویت کننده تصویر و صداست. از سوی دیگر می تواند نظم دهنده سیم کشی ساختمان نیز باشد. اما اگر تعداد واحد برای نصب آیفون تصویری پایین بود بهتر است از سوئیچر پشت مانیتور استفاده شود و نیاز به استفاده از سوئیچر مرکزی نخواهد بود. منظور از تعداد واحد کم ساختمانهایی زیر 6 واحد است که مورد نظر ماست.

مشاهده بیشتر...
عدم نیاز سیماران به ترانس تقویتی برای قفل برقی
عدم نیاز سیماران به ترانس تقویتی برای قفل برقی

یکی از مزیت های دربازکن های تصویری سیماران عدم نیاز به ترانس اضافی برای قفل برقی کله گاوی است. این شرکت به واسطه استفاده از ترانس 730 که ولتاژ و آمپراژ مناسبی دارد می تواند همه نوع قفل از مدل زنجیری گرفته تا نمونه های برقی کله گاوی را به درستی تغذیه نماید.

مشاهده بیشتر...

مشتریان دربازکن تصویری موقع انتخاب محصول مورد نظرشان اصولا چهار مورد را در نظر دارند، شرکت سازنده، قیمت محصول، ظاهر و مشخصات و در نهایت قیمت. اگر ما این چهار دلیل را معیار خرید بدانیم دلیلی نمی بینیم که خریدار بتواند به راحتی از کنار برند سیماران بگذرد. پس در ادامه فیلم معرفی کوتاه دربازکن های تصویری سیماران را ببینید.

تنوع در خرید آیفون تصویری سیماران

شاید به جرات بتوان Simaran را نمونه یک تجارت موفق در ساخت آیفون تصویری دانست. این شرکت که ابتدا در ساخت محصولات خود از دربازکن تصویری کوماکس الگوبرداری می کرد، اکنون به مهندسین طراح خود میدان بیشتری داده و محصولات آیفون تصویری منحصر به خود را تولید می نماید. تنوع این آیفون ها به عدد قابل توجهی رسیده که می تواند به راحتی نیاز های تمامی مشتریان خود در هر زمینه را برطرف کند. در ادامه مطلب به معرفی پرفروش ترین آیفون تصویری سیماران و ویژگی های خاص آنها می پردازیم:

آیفون تصویری ساده و پر فروش سیماران

سه مدل آیفون تصویری ارزان قیمت شرکت سیماران با صفحه نمایش رنگی کمپانی های سازنده آیفون های تصویری در رده محصولات اقتصادیشان شمشیر را از رو بسته اند و هر کدام به روش هایی سعی در کشاندن مشتریان به سوی خود هستند. همان طور که از تیتر این پاراگراف در میابیم مهمترین عامل خرید در این رنج قیمت مناسب است و اگر شرکتی در اینجا در کنار قیمت قابلیت های بیشتری در محصولات خود بگنجاند پیروز میدان است.


مدل های آیفون های تصویری سیماران شامل Hs-43، Hs-43FL و Hs-35Fl می شوند و امکانات آنها در لیست زیر گنجانده شده است.سیماران با چند محصول در این بازه قیمتی حضور دارد که در اندازه صفحه نمایش 3.5 تا 4.3 اینچی عرضه شده اند. این محصولات بجز صفحه نمایش رنگی و امکان شخصی سازی نور، رنگ و کنتراست امکان بیشتری برای این محصولات پیش بینی نکرده اند و موارد گفته شده را جزو پایه ای ترین ویژگی های آیفون تصویری خود قرار داده اند.

پکیج های اقتصادی آیفون سیماران

 • صفحه نمایش رنگی 3.5 تا 4.3 اینچی تخت و رزولوشن مناسب
 • کلید خاموش روشن کردن دستگاه
 • کلیدهای مربوط به رنگ، نور و کنتراست

آیفون تصویری با حافظه میان قیمت

در سالهای اخیر تمایل برای استفاده از آیفون هایی با امکاناتی نظیر حافظه و ارتباط داخلی بالا رفته است. بسیاری از برندها قادراند این نوع دربازکن تصویری را در رده میان قیمت تولید کنند. میان قیمت برچسب قیمتی ای کمتر از مدل های رده بالا و گران تر از مدل های اقتصادی است.

شرکت سیماران در این رده چندین مدل نظیر Hs-43/m200، Hs43-m100T، hs-43FL-m100 و با ارفاق Hs-43-m100/Wifi تولید نموده که همه ی آنها دارای حافظه جهت عکسبرداری هستند ولی تعدادی از آنها به قابلیت اضافه کردن کارت حافظه جهت اضافه کردن فضای عکس و فیلمبردار و همچنین ارتباط داخلی و در نهایت وای فای مجهز شده اند. انواع این درب باز کن ها در دو فرم بدون حافظه و با حافظه نیز موجود می باشند. دربازکن های تصویری میان قیمت و لمسی سیماران باحافظه و رله دوم دربازکن

همه ی مدل های نامبرده شده دارای خروجی مستقل برای باز کردن درب پارکینگ هستند تا بدون نیاز به ریموت صاحب خانه بتواند درب پارکینگ را مجزا از درب ورودی باز نماید که در حال حاضر این قابلیت بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. در کنار این سیماران به مانند بسیاری دیگر از شرکت ها در رده میان قیمت تنها از محصولات کلید لمسی استفاده کرده که این مورد باعث شده ظاهر آیفون های تصویری سیماران ظاهری مدرن و زیبا داشته باشد.

آیفون تصویری Hs-43Tk/m100-WIFI سیماران که ما با ارفاق در این رده قرارش داده بودیم تنها محصولی با این قیمت است که به ماژول وای فای تجهیز شده تا صاحب خانه بتواند با تلفن همراهش همیشه زنگ های آیفون تصویری را پاسخ دهد و هر زمان بتواند تصاویر دم درب منزلش را مشاهده کند که این محصول را می توان برگ برنده سیماران در این رده قیمتی دانست. پس ویژگی های این رده را می توان مطابق لیست زیر دانست:

پکیج های میان قیمت ایفون سیماران

 • صفحه نمایش 4.3 اینچ رنگی
 • دارای حافظه داخلی و اضافه کردن کارت حافظه
 • مجهز شدن به کلید لمسی به جای کلید فیزیکی
 • رله دوم برای باز نمودن درب پارکینگ
 • دارای وای فای در مدل Hs-43tk/m100-Wifi
 • دارای ارتباط داخلی در برخی مدل ها

دربازکن تصویری گران قیمت سیماران

در اینجا نیز این شرکت محصولات متعددی را عرضه کرده تا بتواند خریدار را متقاعد کند با هر سلیقه ای که دارد می تواند یکی از محصولات سیماران را برای خانه اش بپسندد. محصولات گران قیمت سیماران همگی در اندازه 7 اینچی رنگی تولید شده اند که یکی از آنها کلید لمسی و بقیه دارای صفحه نمایش تمام لمسی می باشند.

آیفون های تصویری گران قیمت 7 اینچی سیماران که در 4 مدل با حافظه و لمسی عرضه شده است تنوع سیماران در این رده تنها جهت جلب نظر سلایق نبوده و این شرکت با زیرکی قابلیت ها را در بین محصولاتش به گونه ای اعطا کرده که مصرف کننده قادر باشد با بودجه خود یکی از محصولات گران سیماران را خریداری کند.مثلا مدل Hs-72tk/m100 که به کلید لمسی، قابلیت ذخیره عکس و فیلم، ارتباط بین واحد ها و رله باز کردن درب پارکینگ مجهز شده ارزان ترین مدل 7 اینچ سیماران است و دو مدل Hs-73/m200 و Hs-78/m100 که تنها تفاوت آنها بجز ظاهر صفحه نمایش تمام لمسی با مدل قبلی است، کمی قیمت بالاتری داشته و در نهایت آیفون سیماران Hs-78/m100-wifi  که دارای ماژول وای فای است به عنوان گرانقیمت ترین محصول سیماران شناخته می شود.

اگر سوال از ما شود در حالی که مدلهای میان قیمت همان مشخصات مدل های گرانقیمت را دارند و چه لزومی وجود دارد که هزینه بیشتری بکنیم در جواب باید بگوییم یک تلویزیون 24 اینچ همان کاری را انجام میدهد که یک تلویزیون 75 اینچ میکند اما در ابعاد بزرگتر. ساخت پنل های بزرگتر هزینه بر است و باعث میشود هزینه تمام شده محصول بالارود. این اندازه بزرگ در خانه های بزرگتر از 90 متر معقول و زیبا به نظر میرسد و این در حالی است که در صورت استفاده از مدلهای کوچکتر آن آیفون تصویری ممکن است اصلا به چشم نیاید. مشخصات این رده دربازکن تصویری سیماران به شرح زیر است:

پک های بالا رده سیماران آیفون تصویری

 • صفحه نمایش بزرگ 7 اینچی رنگی
 • دارای حافظه عکس و فیلمبرداری روی کارت حافظه
 • ارتباط تماس صوتی با همه ی واحدها
 • قابلیت اتصال به دوربین و فیلمبرداری در حالت تشخیص حرکت
 • دارای رله دوم برای اتصال به جک درب پارکینگ
 • دارای وای فای برای ارتباط با تلفن همراه در مدل Hs-78/m100-Wifi

آیفون تصویری هندزفری سیماران

محصول بدون گوشی نصب شده روی دیوار سیماران مدل Hf-75

یکی از زیباترین آیفون تصویری تولید شده توسط این مجموعه آیفون تصویری سیماران مدل HF-75 است. این مانیتور تمام لمسی بوده و بر روی آن کلیدی به چشم نمی خورد. برای باز کردن درب، گرفتن عکس و یا فیلم و دیگر کارکرد های آن، کافی است صفحه نمایش و یا کلید های لمسی قرار گرفته در سمت آن راست آن را لمس کنید. نکته مهم این که این آیفون هدست نیست و بدون گوشی می باشد. این ویژگی شما را قادر می سازد تا تنها با استفاده از یک کلید و بدون استفاده از گوشی با مراجعه کننده ارتباط برقرار کنید. میکروفون و اسپیکر به کار رفته در ساخت این آیفون تصویری بدون گوشی برقراری تماس صوتی را ممکن کرده است. آیفون تصویری سیماران hs75 تمام لمسی

پنل آیفون تصویری ساده و کدینگ سیماران

انواع پنل آیفون تصویری ساده، کارتخوان و کدینگ سیماران

شرکت سیماران برای تکمیل محصولات خود پنل آیفون تصویری و یا صفحه دم دری مخصوص به خود نیز تولید کرده است، شما می توانید برای مانیتور آیفون تصویری رنگی سیماران از پنل های ساخت این شرکت استفاده کنید. در نظر داشته باشید امکان استفاده از پنل دم دری سوزوکی و زنگ آیفون کوماکس نیز برای سیماران وجود دارد. سیماران دو مدل آیفون تصویری با دو نوع سیم کشی متفاوت تولید کرده است. یکی از آن ها که استفاده بالایی نیز دارد نوع ساده آیفون است که برای اجرای کار نیاز به سوئیچر دارد.

اما در سیستم های کدینگ دربازکن تصویری سیماران بجای استفاده از سوئیچر نیاز به دیکودر است که برای هر چهار واحد باید از یک قطعه دیکودر سیماران استفاده نمود. معروف ترین پنل دم دری سیماران مدل فوژان آن می باشد که در دو نوع ساده و کارت خوان موجود می باشد. شما می توانید آیفون تصویری خانه خود را به تعداد واحد های ساختمان انتخاب کنید و یا از بین پنل های مختلف مدل مورد نظر را انتخاب کنید. تنها تفاوت قیمت پنل کارتخوان و ساده فوژان در وجود قطعه ای است که امکان باز کردن درب تنها با استفاده از یک کارت را می دهد و شما می توانید با نزدیک کردن کارت به ماژول پنل، درب را باز کنید.

قیمت آیفون تصویری سیماران در مقابل رقبا

وقتی ما قیمت آیفون سیماران را با رقبایی مثل تابا و الکتروپیک مقایسه میکنیم به این نتیجه میرسیم که این شرکت سعی کرده قیمت گذاری محصولاتش را به گونه انجام دهد که همیشه رقابت قیمتی پایاپایی با آنها داشته باشد. ما دیده ایم مواقعی که شرکت های دیگر مخصوصا دو رقیب سنتی و قدرتمند سیماران وقتی قیمت محصولات را پایین می آوردند این شرکت نیز به سرعت عمل کرده و قیمت ایفون تصویری خود را کاهش میداد. البته این موضوع در افزایش قیمت هم وجود داشت که چندان به مذاق مشتریان خوش نمی آمد.

گارانتی آیفون تصویری سیماران

شرایط گارانتی محصولات سیماران از جمله دربازکن تصویری

کلیه محصولات دربازکن تصویری ساخت این مجموعه با سی ماه گارانتی روانه بازار شده اند. این گارانتی که در پشت محصولات درج شده، کلیه مشکلات به وجود آمده در طول مدت گارانتی را تحت پوشش قرار می دهد. بهتر است خرید آیفون تصویری سیماران از نمایندگی های مجاز این شرکت انجام پذیرد تا نصاب آیفون سیماران کار نصب آیفون تصویری را انجام دهند و در زمان گارانتی مشکلی پیش نیاید.

فروش اینترنتی آیفون تصویری سیماران

فروش اینترنتی آیفون تصویری سیماران در فروشگاه دی سی ای کالا

برای اطلاعات بیشتر در مورد محاسبه قیمت نصب آیفون سیماران می توانید با کارشناسان دی سی ای کالا تماس حاصل نمایید. تمامی محصولات این شرکت در فروشگاه ها و نمایندگی سراسر کشور در دسترس هستند. فروشگاه دی سی ای کالا نماینده رسمی آیفون تصویری سیماران در تهران است که اکنون به صورت رایگان این محصولات را به تمامی نقاط ایران ارسال می نماید. به علاوه می توانید به سادگی با انتخاب ویژگی مورد نظر خود از سمت راست کاتالوگ در همین صفحه، محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید تا خرید اینترنتی آیفون خود را انجام دهید.

راهنمای نصب آیفون سیماران

روش سیم کشی و نصب آیفون تصویری سیماران

سیستم سیم بندی و نصب درب باز کن تصویری سیماران مطابق بسیاری از سیستم های دیگر بنام می باشد. این شرکت دو گونه سیم بندی را برای محصولات خودش در نظر گرفته است. یکی به صورت مستقیم که از هر واحد چهار رشته سیم مستقیم به سوی سوئیچر مرکزی می رود و از آنجا به پنل متصل می گردد و دیگری سیستم پارالل یا موازی در نصب آیفون تصویری است که چهار رشته در تمام واحدها مشترک است و سیم پنجم برای زنگ واحد در نظر گرفته می شود. برای دریافت اطلاعات کامل به صفحه آموزش نصب آیفون تصویری سیماران رجوع کنید.

تاریخچه آیفون تصویری سیماران

آیفون تصویری سیماران یکی از نوآورانه ترین محصولات در زمینه ساخت و تولید آیفون تصویری در ایران می باشد. Simaran با ایجاد تنوع بالا در محصولات خود، موفق به کسب جایگاه بسیار مناسبی در میان رقبا شده است. دربازکن سیماران به عنوان بازوی پرقدرت این مجموعه در بازار سیستم های نظارتی و حفاظتی عمل کرده و مهندسین این شرکت را به خلاقیت هر چه بیشتر در محصولات دربازکن تصویری وا داشته است. این شرکت یکی از با سابقه ترین شرکت های ایرانی در زمینه تولید و توسعه سیستم های حفاظتی و نظارتی است.

تاریخچه شرکت سیماران در تولید دربازکن تصویری

Simaran که کار خود را از دهه پنجاه آغاز نموده یکی از موفق ترین شرکت های سازنده محصولات حفاظتی است که با توجه به دارا بودن کادری مجرب و بهره مندی از برترین و به روزترین تکنولوژی های روز دنیا، در تلاش برای رفع نیاز های کاربران خود می باشد. سیماران کار خود را با فعالیت در زمینه ساخت آنتن و آنتن مرکزی شروع کرد و در همین زمینه محصولات فراوانی تولید کرد. پس از آن کم کم با گرفتن نمایندگی آنتن مرکزی کاتراین آلمان نام خود را مطرح نمود. این مورد اولین بخش فعالیت شرکت سازنده درب بازن بوده است. به همین ترتیب با تبدیل شدن به نماینده زیمنس در زمینه تولید محصولات اعلام حریق، جک برقی پروتکو و آیفون یورمنت ایتالیا شد. آیفون های یورمنت الهام بخش این گروه برای تولید اولین آیفون تصویری سیماران بودند.

این تولیدات با آیفون صوتی آغاز شد و بعد از آن به تدریج به سمت تولید انواع آیفون تصویری پیش رفت. اولین انواع این دربازکن ها نوع سیاه و سفید آن بود که تصاویری با کیفیت بالا نمایش می داد، اما تصویر ایجاد شده بدون رنگ و به صورت سیاه و سفید دیده می شد. با پیشرفت روز افزون تکنولوژی انواع آیفون تصویری رنگی سیماران نیز به بازار عرضه شد.

ادامه مطلب
سوالات متداول
ارزان ترین دربازکن های تصویری سیماران کدامند و چه قابلیت هایی دارند؟ سیماران در رده آیفون های اقتصادی چند مدل محصول عرضه کرده که ارزان ترین مدل آن Hs-35Fl است. پس از آن مدل Hs-43fl و Hs-43 قرار دارند که به صفحه نمایش 4.3 اینچی تجهیز شده اند. اما اگر بخواهید ارزانترین مدل باحافظه را خریداری کنید باید به سراغ Hs-43tk-m200 بروید و اگر به دنبال مدل 7 اینچی هستید Hs-72/tk-m100 تنها انتخاب و البته ارزان ترین مدل در رده گران قیمت های سیماران است.
بهترین قابلیتی که سیماران را از سایر برند ها متفاوت می سازد چیست؟ سیماران در اعطا قابلیت به آیفون تصویری هایش دست و دل باز عمل کرده و اگر از مدل های ساده دل کنده شود با سیلی از قابلیت ها روبرو خواهیم شد. می توان قابلیت ذخیره سازی عکس و فیلم و همچنین ارتباط با تک تک واحد ها را جزء قابلیت های پر مصرف دانست، ولی آپشنی که سیماران را از دیگر برند ها متمایز می سازد قابلیت وای فای در برخی محصولات میان رده و رده بالاست که صاحب خانه را قادر می سازد از هر کجای دنیا به به دربازکن تصویری اش دسترسی داشته و همه قابلیت ها را در آن ببیند.
خرید آیفون سیماران از فروشگاه دی سی ای کالا چه مزیتی برای من دارد؟ فروشگاه دی سی ای کالا نماینده مستقیم شرکت سیماران است و این مورد باعث می شود که مصرف کننده در صورتی که محصولش در هنگام نصب با خرابی مواجه گردد بتواند درمدت یکماه پس از خرید آن را با یک محصول جدید تعویض نماید. این امکان بجز 7 روز ضمانت بازگشت محصولی است که در همه برند ها وجود دارد. البته اعزام نصاب، ارسال سریع اجناس و پوشش دهی در سراسر ایران از دیگر خدمات فروشگاه ما می باشد.
گارانتی شرکت سیماران چقدر معتبر است؟ سیماران برای همه ی محصولات دربازکن تصویری خود 30 ماه گارانتی در محل نصب قرار داده که با توجه به گستره پوشش دهی در همه ی استانها، آن را می توان به یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات گارانتی در ایران محسوب نمود.
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما