شماره تلفن 02177247145 - 02177186056
02177132831 - 02177132832
راهبند

براساس تردد

تردد بالا

تردد نامحدود

نوع راهبند 

بوم ساده

بوم تلسکوپی

بوم زنجیری

ستونی

اندازه بوم

3 متر

5 متر

6 متر

بالای 6 متر

راهبند

دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن 46 محصول وجود دارد

دوربین مداربسته هایک ویژن

هایک ویژن یکی از برندهای معتبر و مجهز به تکنولوژی روز در زمینه دوربین های مداربسته AHD می باشد. این برند فعالیت خود را از سال 2001 شروع کرده و تا کنون با تکیه بر کیفیت و خدمات طلوب موفق گردیده برند خود را جهانی سازد.  این شرکت در زمینه تجهیزات امنیتی و حفاظتی به صورت انحصاری بر روی دوربین مداربسته، دی وی آرها و نرم افزار مربوطه جهت مدیریت تصاویر کپچر شده کار می کند. پشتیبانی این شرکت کاملا رضایت بخش و با توجه به تعداد 16 نمایندگی فعال در سراسر جهان توانسته است با تکیه بر این موضوع تجارت خود را گسترش دهد. 

 

انواع دوربین های مداربسته هایک ویژن

هایک ویژن نیز مانند بقیه برندهای معتبر تولید کننده در زمینه دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی تمامی مدل های مورد نیاز را در دسته تولیدات خود قرار داده است. بر این اساس انواع دوربین مداربسته دام، بولت، باکس و ... در سبد تولید این شرکت دیده می شود.

دوربین های مداربسته بولت هایک ویژن

دوربین های بولت هایک ویژن به لحاظ شکل ظاهری مانند بقیه برندها شبیه به گلوله بوده و بر آن اساس نام گذاری شده اند. همانطور که می دانید زاویه دید این نوع از دوربین های مدار بسته به صورت دستی تنظیم می گردد. پس از نصب بر اساس زاویه تنظیم شده شما می توانید محدوده ای را که در دید دوربین است کنترل نمایید. 

دوربین مداربسته دام

دوربین های مداربسته دام هایک ویژن

دوربین های دام معمولا کاربردی غیر صنعتی و ویژه فضای داخلی می باشد. البته در برخی از موارد مدل هایی از این نوع دوربین برای نصب خارجی نیز طراحی و ساخته شده است. برد دید در شب این دوربین ها تقریبا متوسط می باشد. جهت و میدان دید دوربین های دام برای بیننده مشخص نمی باشد. علاوه بر اینکه در برخی از انواع این دوربین ها تکنولوژی دید در شب نیز تعبیه شده است باید به این نکته هم اشاره کرد که امکان بزرگنمایی و چرخش نیز می تواند از امکانات آنها قرار گیرد. 

دوربین مداربسته دام

 

دوربین های مداربسته اسپید دام هایک ویژن

اگر به دنبال این موضوع هستید که توانایی چرخش افقی، عمودی و حتی بزرگنمایی ( زوم ) را به وسیله کنترلر و یا کیبورد در یک دوربین داشته باشید قطعا دوربین های اسپید دام می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. معمولا سرعت بالا در چرخش یکی از ویژگی های اصلی این دوربین هاست ( 360 درجه در یک ثانیه ).
طراحی دوربین های اسپید دام ویژه نصب در مکان های صنعتی است. در این راستا شاید جالب باشه که بدونیم این دوربین ها می تونن دمای بین 35- تا 50+ رو به راحتی تحمل کنن.

دوربین های مداربسته اسپید دام هایک ویژن

این نوع از دوربین ها، رایج ترین نوع مورد استفاده می باشند. نام دیگر آنها «باکس» بوده و برعکس دوربین های «دام»، جهت پوشش دهی و تصویربرداری دوربین مشخص است. با توجه به امکان استفاده از لنز خارجی برای دوربین های باکس و کیفیت تصویر مناسبتر آنها این دوربین ها معمولا در کابردهای تخصصی تر از دوربین مداربسته مورد استفاده قرار می گیرند. ولی عمومی ترین کاربرد این دوربین ها برای زمان هایی است که نیاز به گرفتن تصویر در زاویه خیلی بسته باشد. ویژگی مهم دوربین های باکس در توابع پردازش تصویری است که در طراحی آن‌ها لحاظ شده است. در مکان‌ها و شرایطی که نیاز به قابلیت‌های خاص از قبیل BLC, HLC, WDR, ATR, ATW و ... می‌باشد از دوربین های صنعتی استفاده می شود.

قابلیت دیگر این نوع دوربین انعطاف‌پذیری بالای آن است؛ برای شرایط نصب خاص می‌توان پایه‌های خاص، برای فواصل بسیار کم یا زیاد می‌توان از لنزهای خاص و یا برای شرایط آب و هوایی خاص کاورهای ضد آب، کاورهای دید در شب و یا کاورهای فن دار استفاده کرد.

دوربین های صنعتی یا باکس، تصاویر نسبتاً مناسبی در نور کم به دست می دهند.

دوربین های مداربسته نیمه صنعتی هایک ویژن

این نوع از دوربین ها با همان کیفیت دوربین های صنعتی عرضه می شوند، اما به دلیل ظریف تر بودن شان، بیشتر در محیط های اداری مورد استفاده قرار می گیرند. زاویه دید این دوربین ها بستگی به لنز آن ها دارد.

دوربین های مداربسته پین هول هایک ویژن

دوربین های پین هول که به دوربین های مخفی نیز معروف هستند، به خاطر اندازه کوچکشان قابلیت نصب و تصویربرداری در هر مکانی را دارند. لنز این دوربین ها ثابت است، اما شکل های دوربین پین هول متنوع می باشد. این دوربین ها مناسب دید در شب نیستند و برای تصویربرداری در شب باید از منبع نور مادون قرمز جداگانه ای استفاده نمود.

دوربین های مدار بسته حرارتی

این نوع از دوربین ها بسیار مشابه دوربین های عادی هستند با این تفاوت که به جای ثبت امواج نوری، امواج گرمایی را ثبت و ذخیره می کنند. کاربرد این دوربین ها در ردیابی و سیستم های امنیتی می باشد. از نقاط قوت این دوربین ها می توان به تشخیص زنده بودن موجودات، روشن یا خاموش بودن اتومبیل های  بی حرکت، تا برد بسیار بالا و در شرایط آب و هوایی بسیار بد، اشاره نمود. اما قابلیت تشخیص هویت افراد به خاطر قدرت تفکیک پایین وجود ندارد، همچنین این نوع دوربین ها نسبتاً پرهزینه هستند.

دوربین های مدار بسته مکعبی

این نوع از دوربین ها به خاطر ثابت بودن فاصله کانونی، و پشتیبانی کم از ثبت تصاویر درشب، هزینه بالایی ندارند و مناسب مناطق مسکونی و کسب و کار های کوچک هستند. این دوربین ها بیشتر مناسب محیط های داخلی هستند. دوربین های مکعبی رایجترین انواع دوربین ها برای سیستم های بی سیم هستند.

سیستم های حفاظتی

تولیدکنندگان