تمامی سفارشات از تاریخ 28 اسفند 1399 به بعد، از 15 فروردین 1400 به بعد تحویل مشتریان عزیز می گردد.
فیلتر کن با
فیلتر قیمت
تومان تومان
نوع موتور
قدرت موتور بر اساس کیلو
کشور سازنده
برند سازنده
اعمال و بستن
مقایسه محصولات
  • هیچ آیتمی برای مقایسه وجود ندارد.
فیلتر محصولات
تماس با ما
سوالات متداول
آخرین خبرها
برندها

3 کالا وجود دارد

نمایش 1 تا 3 از 3 مورد
موتور سانترال بارزانته
  • نوع موتور: سانترال
  • قدرت موتور بر اساس کیلو: 180 تا 430 کیلوگرم
  • کشور سازنده: ایتالیا
star_border star_border star_border star_border star_border
0
0 دیدگاه 
0 2٬585٬000 ‎تومان
موتور سانترال سیگما
  • ولتاژ جک یا موتور: 24 و 220 ولت
  • نوع موتور: سانترال
  • قدرت موتور بر اساس کیلو: 180 کیلو گرم
تماس بگیرید
star_border star_border star_border star_border star_border
0
0 دیدگاه 
موتور سنترال 180 کیلو اسمارت (MC)
  • نوع موتور: سانترال
  • قدرت موتور بر اساس کیلو: 180 کیلو گرم
  • کشور سازنده: چین
تماس بگیرید
star_border star_border star_border star_border star_border
0
0 دیدگاه 

موتور سانترال کرکره برقی

موتور سانترال کرکره برقی توانایی به حرکت درآوردن کرکره هایی را دارد که وزن سبکی دارند و میزان تردد از آن نیز متوسط است. می توان از موتور های سانترال کرکره برقی در شرایطی که نیاز است کرکره های قدیمی، تبدیل به کرکره اتوماتیک با تکنولوژی جدید گردند، استفاده نمود؛ چرا که این موتور ها دارای نصب ساده ای می باشند و به همین خاطر نیازی به تغییر کلی و اساسی در ساختار کلی کرکره وجود ندارند. البته استفاده از موتور های سانترال در سال های اخیر کمتر شده است. قیمت موتور کرکره برقی از نوع سانترال تفاوت زیادی با موتور های ساید ندارد، اما به مراتط کاربرد کمتری دارد.

موتور کرکره برقی

کرکره های برقی از اجزا و عناصر متفاوتی ساخته شده اند. جز اصلی کرکره های برقی، موتور آن ها است. موتور کرکره برقی با استفاده از نیروی گشتاور دینامیک، باعث به حرکت در آمدن تیغه کرکره و در نهایت جمع شدن تیغه ها به روی هم (باز شدن ورودی کرکره) و یا به پایین آمدن آن ها (بستن ورودی) می گردد. برخی از موتور های کرکره برقی که قابلیت کنترل با استفاده از ریموت رادیویی را دارند، نوع پیشرفته تری از درب کرکره ای اتوماتیک اند که می توان به راحتی و توسط یک ریموت کنترل، باز و بسته بودن آن را تنظیم نمود. موتور کرکره برقی مانند موتور های دیگر درب های اتوماتیک، مجهز به فتوسل (چشمی) می باشند، این فتوسل ها در هنگام بسته شدن کرکره، با تشخیص حرکت، پایین آمدن کرکره برقی را متوقف می کند. برخی از انواع کرکره های برقی را نیز می توان به صورت وایرلس (بدون سیم) کنترل نمود، استفاده از این سیستم برای ساختمان های بازسازی شده (که شرایط سیم کشی مجدد برای آن ها فراهم نیست)، بسیار مناسب به نظر می رسد.

همچنین این امکان وجود دارد که با استفاده از تایمر ها، سنسور های آفتابی و دیگر حسگر ها برای موتور کرکره برقی امکان حرکت اتوماتیک کرکره (بر اساس تشخیص صدا، دما یا ...) فراهم باشد. موتور های کرکره برقی به سه دسته کلی تقسیم می گردند: موتور توبولار کرکره برقی (یا موتور استوانه ای، برای جابجایی کرکره هایی با وزن و تردد متوسط و نیاز به دقت بیشتر در هنگام نصب)، موتور ساید کرکره برقی (قدرتمند ترین نوع موتور ها که توانایی به حرکت درآوردن کرکره هایی با وزن و میزان تردد بالا را دارند) و موتور سنترال کرکره برقی.

شما می توانید برای خرید کرکره برقی و همینطور اطلاع از به روز ترین قیمت کرکره برقی با همکاران ما در بخش فروش کرکره برقی دی سی ای کالا تماس بگیرید تا شما را به جدید ترین اطلاعات خود راهنمایی کنند.