نوع فیلتر

شاخه‌ها
شاخه‌ها
بیشتر
قیمت
قیمت
بیشتر
ضخامت لوله استیل
ضخامت لوله استیل
بیشتر
نوع موتور
نوع موتور
بیشتر
کشور سازنده
کشور سازنده
بیشتر
نوع محصول
نوع محصول
بیشتر
برند سازنده
برند سازنده
بیشتر
وزن تیغه کرکره برقی
وزن تیغه کرکره برقی
بیشتر
جنس کرکره برقی
جنس کرکره برقی
بیشتر

مقایسه محصولات

 • هیچ آیتمی برای مقایسه وجود ندارد.

کرکره اتوماتیک برقی

کرکره برقی یا کرکره برقی اتوماتیک را امروزه می توان یکی از ساخته هایی دانست که با وجود ساختار ساده اش توانسته در سهولت زندگی نقش مهمی ایفا کند. از دهه ها قبل افراد برای حفاظت و راحتی بیشتر محیط زندگی و محل کار خود، از کرکره استفاده می کردند؛ اما پیشرفت و حرکت انسان به سوی تکنولوژی باعث طراحی و ساخت دسته جدیدی از کرکره ها به نام درب برقی کرکره ای یا کرکره اتوماتیک گردید. درب کرکره ای در ایران تقریبا دارای سابقه ای حدود ربع قرن می باشد. در ابتدا کار با تبدیل کرکره های عادی به اتوماتیک شروع شد؛ بدون تغییر در ظاهر و نوع ساخت آن. اما بعد از مدتی استفاده از این روش در ساخت درب های ساختمانی نیز متداول شد و این آغازی بود بر ورود نوع جدیدی از تیغه کرکره به بازار. در این مقاله قصد داریم این نوع محصول و متعلقات مربوط به آن و عوامل موثر بر قیمت کرکره برقی را بررسی کنیم.

کرکره برقی و یا کرکره برقی اتوماتیک جدید نوع متفاوتی از درب های اتوماتیک هستند که برای سهولت در تردد و البته زیبایی و هماهنگی با محیط اطراف خود طراحی شده اند. این کرکره ها از تعدادی تیغه کرکره که توسط لولا کنار یکدیگر قرار گرفته اند، تشکیل شده است. با استفاده از یک ریموت کنترل، این تیغه ها (شبیه به کرکره های قدیمی و سنتی) به روی یک شفت می چرخند و پس از جمع شدن باعث باز شدن ورودی پارکینگ ها، فروشگاه ها و... می گردند. برخی از انواع کرکره برقی پارکینگ را که دارای ابعاد کوچکتری هستند، می توان برای پنجره ها استفاده نمود. این کرکره ها همان مکانیزم و عملکرد کرکره های پارکینگی و فروشگاهی را دارند.

تیغه های به کار رفته در ساخت کرکره برقی اتوماتیک می توانند ارتفاع هایی متفاوت، از 4 سانتی متر تا 12 سانتی متر داشته باشند که بنا به ضرورت، نوع مصرف و شرایط محیطی انتخاب می شوند. همین طور این تیغه ها از مواد اولیه متفاوتی شامل آلومینیوم (شمش 63*60 یا شمش DC و در بعضی موارد ضایعات آلومینیوم)، ورق گالوانیزه (ورق آهنی روغنی با روکش رنگ اپوکسین یا لمینت و در بعضی موارد ورق آهن سیاه با روکش قلع و روی به همراه رنگ) و پلی کربنات (با ظاهری شفاف و شیشه ای) تولید می شوند. مقاومت بالا، عایق بودن نسبی، امکان استفاده از نور محیط و از همه مهمتر زیبایی، باعث شده که این نوع درب کرکره ای بسیار سریع بتواند جای خود را در بازار پیدا کند. در بعضی اماکن مانند بانک ها، صرافی ها، فروشگاه ها، مراکز خرید و... نیاز است که در هنگام تعطیلی و بسته بودن نیز محیط داخلی آن ها دیده شود. به همین منظور می توان از کرکره برقی پارکینگی با تیغه های پلی کربنات استفاده نمود.

کرکره برقی

کرکره برقی شفاف (پلی کربنات) نیز خود به دو دسته متفاوت از نظر جنس یراق تقسیم می گردد: یراق آلات استیل که دارای زیبایی و استحکام بیشتر می باشند و یراق آلات آلومینیوم که از نظر قیمت مناسبتر هستند و برای مکان هایی با ابعاد کوچکتر مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین برخی از انواع درب اتوماتیک کرکره ای ، پانچ شده هستند و می توان از این طریق به فضای داخلی، دید داشت. برخی از تیغه های کرکره برقی اتوماتیک به واسطه داشتن لایه ی فوم از جنس پلی پورتان، می توانند به خوبی در کاهش و کنترل صوت و همین طور تلفات دمایی موثر باشند.

کرکره برقی

موتور کرکره برقی دارای قفل الکترو مکانیکی هستند و به همین دلیل از امنیت بالایی برخوردارند. همچنین می توان برای امنیت بیشتر از قفل پیستونی برای کرکره برقی استفاده نمود. به علاوه طراحی و اجرای درب کرکره ای اتوماتیک به گونه ای انجام شده است که حرکات آن کاملا بدون صدا انجام گیرد. این درب ها با داشتن واشر هایی مانع از ورود گرد و غبار به محیط داخل می گردند. در برخی از انواع کرکره اتوماتیک از سیستم کنترل مرکزی استفاده شده است و می توان به راحتی با استفاده از یک ریموت، کنترل درب ها را در اختیار داشت. درب اتوماتیک کرکره ای محدودیتی در طول ندارند و می توان درب هایی حتی تا مساحت 50 متر را پوشش داد. می توان موتور کرکره برقی را بنا به ضرورت و در شرایط مختلف به صورت Built on و Built in، در بخش خارجی و یا داخلی فضای ساختمانی نصب نمود. قیمت موتور کرکره برقی با توجه به عوامل مختلفی می تواند متغیر باشد.

کرکره برقی با اندازه کوچک برای پنجره ها

این کرکره ها تا حد زیادی در اتلاف دما صرفه جویی می نمایند و همچنین می توانند عایق صوتی نیز باشند. می توان از صفحاتی مانند توری برای جلوگیر از حشرات به داخل منازل استفاده کرد. به علاوه برخی از انواع کرکره برقی را می توان طوری تنظیم نمود که در هنگام خالی بودن منزل، با فواصل معین کرکره باز و بسته شود و این تصور را برای ناظران خارجی ایجاد کند که ساختمان خالی نیست. استفاده از کرکره برقی برای پنجره ها باعث می شود عایق دمایی مناسبی ایجاد گردد و می تواند باعث کاهش 10% مصرف انرژی و 45% اتلاف انرژی گردد، از طرفی با استفاده از درب و پنجره کرکره ای اتوماتیک می توان تا 10dc صدای محیط را کاهش داد. همچنین این درب ها باعث حفاظت در برابر گرما و اشعه UV خورشید می شوند.

کرکره برقی

اجزای سازنده کرکره برقی

برای نصب کرکره برقی مانند هر محصول دیگری نیاز به چند بخش اصلی به علاوه چند محصول از متعلقات آن دارید. در هنگام خرید کرکره برقی توجه داشته باشید که کرکره اتوماتیک شما باید دارای موارد زیر باشد:

به جز تیغه و موتور کرکره، بقیه این موارد را می توان در متعلقات کرکره برقی دسته بندی کرد که در ادامه این مطلب به معرفی تک تک آن ها میپردازیم:

موتور کرکره برقی

جز اصلی کرکره موتور کرکره برقی است که باعث به حرکت در آمدن تیغه ها می گردد. موتور درب کرکره ای به سه دسته کلی تقسیم می شوند:

 • موتور ساید کرکره برقی موتور هایی هستند که برای درب هایی با وزن و میزان تردد بالا، مورد استفاده قرار می گیرند. البته سرعت این موتور ها بالا نیست. موتور ساید کرکره اتوماتیک برای ورودی هایی با مساحت بالا مورد استفاده قرار می گیرند. موتور های ساید قدرتمند ترین نوع موتور ها هستند. همچنین این موتور ها را می توان برای اماکنی که وجود برق اضطراری در آن ها الزامی است، استفاده نمود؛ چرا که این موتور دارای دو نوع با ولتاژ های 24 و 220 ولت می باشد که مدل 24 ولت آن دارای باطری برای استفاده در شرایط قطعی برق است.
 • موتور سانترال کرکره برقی توانایی به حرکت درآوردن درب هایی با میزان تردد و وزن متوسط را دارند. موتور سانترال کرکره به دلیل نصب ساده و عدم نیاز به تغییرات اساسی در ساختار کرکره، بهترین گزینه برای تبدیل کرکره های قدیمی به کرکره های اتوماتیک می باشد. البته استفاده از موتور های سانترال در سال های اخیر، کمتر شده است.
 • موتور توبولار کرکره یا موتور استوانه ای، موتوری است که برای به حرکت درآوردن درب هایی با وزن و میزان تردد پایین به کار می روند، به علاوه نصب و راه اندازی آن ها نیاز به دقت بیشتری دارد. موتور های توبولار ساده قابلیت به حرکت در آوردن درب هایی تا وزن 140 نیوتن و موتور های توبولار صنعتی توانایی باز و بسته کردن کرکره برقی تا وزن 500 نیوتن را نیز داراست. موتورهای توبولار کرکره برقی با اندازه نسبتا کوچک خود، قیمتی مناسب دارند. همچنین این موتور ها به دلیل شکل ظاهری خود، فضای کمتری را اشغال می کند و در هنگام قطعی برق نیز می توان با استفاده از سیستم خلاص کن، از آن استفاده نمود.

تفاوت موتور ساید و موتور توبلار در قطعات جانبی آن می باشد. قطعاتی مانند برد، پایه، اندکپ و بلبرینگ که در موتور های توبلار به صورت جدا از هم تهیه می شوند، در موتورهای ساید به صورت یک پک واحد به خریدار ارائه می گردد. به طور کلی قیمت موتور کرکره برقی به میزان تردد در روز و وزن تیغه ها بستگی دارد.

تیغه کرکره برقی

انواع تیغه کرکره برقی می تواند یکی از جنس های زیر را داشته باشد:

 • تیغه آلومینیومی کرکره
 • تیغه آهن گالوانیزه کرکره
 • تیغه پلی کربنات کرکره

تیغه کرکره برقی آلومینیومی دارای مقاومت بالاتری هستند و برای پارکینگ ها، فروشگاه ها و... استفاده می شوند. درصد بسیار بالایی از تیغه کرکره های برقی استفاده شده در ایران از جنس آلومینیوم هستند. کرکره برقی آلومینیومی دارای شرایطی است که می توان به راحتی از آن در آب و هوای بسیار مرطوب و یا بسیار خشک استفاده نمود. کرکره های اتوماتیک گالوانیزه با قیمتی مناسب تر در دسترس هستند. تیغه کرکره برقی پلی کربنات، ظاهری شیشه ای و بسیار زیبا دارند. از این کرکره های اتوماتیک برای اماکنی مانند بانک ها، مراکز خرید و... که بهتر است فضای داخلی در هنگام تعطیلی و بسته بودن نیز دیده شود، استفاده می گردد. تیغه کرکره های برقی می توانند برای استحکام بیشتر دارای یک، دو یا سه پل، درون خود باشند. تصویر زیر به خوبی تیغه کرکره برقی دو پل را نشان می دهد که فضای داخلی تیغه را به سه قسمت تقسیم نموده است.

کرکره برقی

متعلقات کرکره برقی

ریل ها در سیستم کرکره برقی برای به حرکت در آمدن تیغه ها استفاده می گردند. ریل ها محفظه هایی بلند شبیه به مکعب مستطیل هستند که به صورت عمود در دو طرف ورودی و به روی دیوار نصب شده اند. بخشی از تیغه های کرکره درون ریل قرار دارند که با استفاده از نیروی موتور کرکره برقی باعث به حرکت در آمدن کرکره می گردد. ریل های کرکره اتوماتیک می توانند از جنس آلومینیوم یا آهن باشند. ریل های آلومینومی کرکره برای نصب شدن به روی دیوار، نیاز به پایه هایی آهنی دارند؛ این پایه های آهنی، قطری معادل 4 سانتی متر دارند، در برخی شرایط ممکن است مساحت ورودی مورد نظر، به اندازه کافی بزرگ نباشد، بنابراین اگر از ریل آلومینیومی که خود دارای سطح مقطع 6×4 سانتی متر است، استفاده شود، با احتساب قطر پایه آهنی، در سمت راست و چپ ورودی، هر کدام 10 سانتی متر و در مجموع 20 سانتی متر از کل عرض فضای ورودی اشغال می گردد. پس بهتر است در چنین شرایطی از ریل آهنی (که نیاز به آهن کشی ندارد) استفاده شود. درون ریل ها، نوعی واشر مویی به کار رفته است که باعث می شود از ورود گرد و غبار به داخل ریل جلوگیری به عمل آید.

کپس ها قطعاتی پلاستیکی هستند که در انتهای تیغه ها نصب شده اند و باعث حرکت راحت تر آن ها درون ریل می گردند. تمام کپس به همراه قسمت کوچکی از تیغه، درون ریل قرار دارد. همچنین آخرین تیغه کرکره برقی بر خلاف دیگر تیغه ها که دارای تحدب هستند، تخت می باشد و این تیغه برای جلوگیری از ایجاد صدا و همین طور کاهش فشار، دارای لاستیک انتهایی است. برای چرخش تیغه ها و جمع شدن آن ها، نیاز به یک مغزی یا «شفت» هست. شفت ها میله هایی با سطح مقطع دایره و یا هشت ضلعی هستند که از جنس آهن ساخته می شود. تیغه ها به روی شفت جمع می شوند. شفت از یک طرف به موتور که به روی دیوار ثابت است، متصل شده و از طرف دیگر به «اند کپ بلبرینگ» ختم می شوند. اندکپ ها، بلبرینگ هایی هستند به قطر 3-2 سانتی متر که به حرکت شفت کمک می کنند. همچنین کرکره برقی مانند دیگر دربهای اتوماتیک دارای فلاشر برای هشدار و چشمی (فتوسل) برای تشخیص حرکت و توقف باز یا بسته شدن درب، می باشند. مدار فرمان کرکره برقی نیز کار تنظیم زمان باز و بسته شدن را بر عهده دارد.

قیمت کرکره اتوماتیک

برای محاسبه قیمت کرکره برقی باید در ابتدا بدانیم که کدام موتور کرکره مد نظر است، ارزان ترین موتور کرکره برقی موتو توبولار است که اندازه ظریف آن برای تیغه هایی با وزن نسبتا سبک و میزان تردد نسبتا پایین مناسب است، این نوع موتور کرکره می تواند تیغه هایی با وزن حدودا 150 کیلوگرم را به حرکت در آورد. از بهترین موتور توبولار کرکره برقی می توان به موتور توبولار لینوکس، موتور توبولار بتا، موتور توبولار بارزانته، موتور توبولار سیگما و موتور توبولار SDC اشاره کرد. همچنین باید دید که کدام مدل از انواع تیغه مورد نیاز است و بر اساس اندازه و قابلیتی که مورد نیاز است بهترین تیغه را استفاده کرد. این دو مورد جزو مهمترین عوامل در تعیین قیمت کرکره اتوماتیک می باشد. شما می توانید با برقراری تماس با بخش فروش کرکره دی سی ای کالا به روز ترین لیست قیمت کرکره برقی را دریافت کنید.

نصب کرکره اتوماتیک

نصب کرکره برقی باید بر اساس استاندارد های لازم انجام شود. در غیر این صورت ممکن است تیغه ها به یک سمت کشیده شود و یا حرکت تیغه درون ریل سر و صدای بالایی تولید کند و یا اینکه اشتباه در نصب باعث شود به موتور کرکره برقی فشار آمده و در مدت زمان کوتاهی باعث از کار افتادن آن گردد. در فیلم زیر (به زبان اصلی) یکی از روش های استاندارد نصب کرکره برقی را مشاهده می کنید.

قیمت و خرید کرکره برقی قیمت و خرید موتور کرکره توبولار
اطلاعات بیشتر
سوالات متداول
آخرین خبرها
برندها

کرکره برقی اتوماتیک

35 کالا وجود دارد

نمایش 1 تا 35 از 67 مورد
فیلتر های فعال
موتور توبولار کرکره برقی
موتور توبولار سیماران ST59
 • نوع موتور: توبولار
 • قدرت بر اساس نیوتن-توبولار: 120 و 140 نیوتن
 • نوع محصول: موتور کرکره برقی
تماس بگیرید
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
کرکره برقی اتوماتیک
پک کامل کرکره برقی به همراه موتور و متعلقات
 • مقدار گارانتی: 1 ساله
ناموجود
star_border star_border star_border star_border star_border
2 دیدگاه 
1٬200٬000 ‎تومان
موتور توبولار کرکره برقی
موتور توبولار اتومات
 • نوع موتور: توبولار
 • قدرت بر اساس نیوتن-توبولار: 80 تا 140 نیوتن
 • نوع محصول: موتور کرکره برقی
تماس بگیرید
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
موتور توبولار کرکره برقی
موتور توبولار بارزانته
 • نوع موتور: توبولار
 • قدرت بر اساس نیوتن-توبولار: 60 تا 140 نیوتن
 • نوع محصول: موتور کرکره برقی
موجود
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
653٬000 ‎تومان
موتور توبولار کرکره برقی
موتور توبولار صنعتی بارزانته
 • نوع موتور: توبولار
 • قدرت بر اساس نیوتن-توبولار: 140 تا 300 نیوتن
 • نوع محصول: موتور کرکره برقی
موجود
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
1٬823٬000 ‎تومان
موتور توبولار کرکره برقی
موتور توبولار لیفت توربو
 • نوع موتور: توبولار
 • قدرت بر اساس نیوتن-توبولار: 80 تا 140 نیوتن
 • نوع محصول: موتور کرکره برقی
موجود
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
874٬000 ‎تومان
موتور توبولار کرکره برقی
موتور توبلار SDC کرکره برقی
 • نوع موتور: توبولار
 • قدرت بر اساس نیوتن-توبولار: 50 تا 140 نیوتن
 • نوع محصول: موتور کرکره برقی
موجود
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
664٬000 ‎تومان
موتور توبولار کرکره برقی
موتور توبولار سویل
 • نوع موتور: توبولار
 • قدرت بر اساس نیوتن-توبولار: 80 تا 140 نیوتن
 • نوع محصول: موتور کرکره برقی
تماس بگیرید
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
موتور توبولار کرکره برقی
موتور توبلار سیگما
 • نوع موتور: توبولار
 • قدرت بر اساس نیوتن-توبولار: 50 تا 230 نیوتن
 • نوع محصول: موتور کرکره برقی
تماس بگیرید
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
موتور توبولار کرکره برقی
موتور توبولار اسمارت
 • نوع موتور: توبولار
 • قدرت بر اساس نیوتن-توبولار: 80 تا 140 نیوتن
 • نوع محصول: موتور کرکره برقی
تماس بگیرید
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
موتور توبولار کرکره برقی
موتور توبولار بتا
 • نوع موتور: توبولار
 • قدرت بر اساس نیوتن-توبولار: 60 تا 140 نیوتن
 • نوع محصول: موتور کرکره برقی
تماس بگیرید
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
موتور توبولار کرکره برقی
موتورهای توبولار لینوکس - از 60 تا 300 نیوتون
 • برق اضطراری UPS: دارد
 • نوع موتور: توبولار
 • قدرت بر اساس نیوتن-توبولار: 60 تا 300 نیوتن
تماس بگیرید
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
موتور ساید کرکره برقی
موتور ساید اسمارت
 • برق اضطراری UPS: دارد
 • نوع موتور: ساید
 • قدرت موتور بر اساس کیلو: 300 تا 800 کیلوگرم
موجود
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
2٬312٬000 ‎تومان
موتور ساید کرکره برقی
موتور ساید اتومات
 • ولتاژ جک یا موتور: 24 و 220 ولت
 • برق اضطراری UPS: با UPS و بدون UPS
 • نوع موتور: ساید
تماس بگیرید
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
موتور ساید کرکره برقی
موتور ساید لیفت توربو
 • ولتاژ جک یا موتور: 24 و 220 ولت
 • برق اضطراری UPS: دارد
 • نوع موتور: ساید
موجود
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
1٬339٬000 ‎تومان
موتور ساید کرکره برقی
موتور ساید اس دی سی
 • ولتاژ جک یا موتور: 24 و 220 ولت
 • نوع موتور: ساید
 • قدرت موتور بر اساس کیلو: 300 تا 1500 کیلوگرم
موجود
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
1٬438٬000 ‎تومان
موتور ساید کرکره برقی
موتور ساید سویل
 • ولتاژ جک یا موتور: 24 ولت
 • برق اضطراری UPS: بدون UPS و با UPS
 • نوع موتور: ساید
تماس بگیرید
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
موتور ساید کرکره برقی
موتور ساید سیگما مدل بلک
 • ولتاژ جک یا موتور: 24 و 220 ولت
 • برق اضطراری UPS: بدون UPS و با UPS
 • نوع موتور: ساید
تماس بگیرید
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
موتور ساید کرکره برقی
موتور ساید کرکره اتوماتیک تیونی
 • ولتاژ جک یا موتور: 24 و 220 ولت
 • برق اضطراری UPS: بدون UPS و با UPS
 • نوع موتور: ساید
موجود
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
1٬092٬000 ‎تومان
موتور ساید کرکره برقی
موتور ساید بتا
 • قدرت هر لنگه یا موتور: 1000 کیلوگرم
 • ولتاژ جک یا موتور: 220 ولت
 • برق اضطراری UPS: با UPS و بدون UPS
تماس بگیرید
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
موتور ساید کرکره برقی
موتور ساید کرکره برقی LENNOX
 • برق اضطراری UPS: دارد
 • نوع موتور: ساید
 • ولتاژ ورودی: 24 یا 220 ولت
تماس بگیرید
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
موتور سانترال کرکره برقی
موتور سنترال 180 کیلو اسمارت (MC)
 • نوع موتور: سانترال
 • قدرت موتور بر اساس کیلو: 180 کیلو گرم
 • نوع محصول: موتور کرکره برقی
تماس بگیرید
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
موتور سانترال کرکره برقی
موتور سانترال بارزانته
 • نوع موتور: سانترال
 • قدرت موتور بر اساس کیلو: 180 تا 430 کیلوگرم
 • نوع محصول: موتور کرکره برقی
تماس بگیرید
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
تیغه کرکره های برقی
تیغه 8 سانتیمتری وزن سبک کرکره برقی
 • اندازه کرکره: 8 سانتی متر
 • تعداد پل: 1
 • وزن تیغه کرکره برقی: سبک (5 کیلوگرم)
موجود
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
85٬000 ‎تومان
تیغه کرکره های برقی
تیغه 8 سانتی متری وزن استاندارد کرکره برقی
 • اندازه کرکره: 8 سانتی متر
 • تعداد پل: 1
 • وزن تیغه کرکره برقی: استاندارد (6 کیلوگرم)
موجود
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
93٬000 ‎تومان
تیغه کرکره های برقی
تیغه 8 سانتی متری وزن استاندارد دو پل کرکره برقی
 • اندازه کرکره: 8 سانتی متر
 • تعداد پل: 2
 • وزن تیغه کرکره برقی: استاندارد (6 کیلوگرم)
موجود
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
107٬000 ‎تومان
تیغه کرکره های برقی
تیغه 8 سانتی متری گالوانیزه کرکره برقی
 • جنس کرکره برقی: گالوانیزه
 • اندازه تیغه کرکره برقی: 8 سانتی متر
 • فوم عایق صدا: دارد
موجود
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
79٬000 ‎تومان
تیغه کرکره های برقی
تیغه کرکره برقی برلیان
 • ضخامت لوله: 1 میلی متر و 0.7 میلی متر
 • جنس لوله: استیل
 • وزن تیغه کرکره برقی: 11.5 کیلوگرم در هر متر مربع
موجود
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
تیغه کرکره های برقی
تیغه کرکره برقی الماس
 • ضخامت لوله: 0.7 میلی متر و 1 میلی متر
 • جنس لوله: استیل
 • وزن تیغه کرکره برقی: 12 کیلوگرم در هر متر مربع
موجود
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
متعلقات کرکره برقی
مرکز کنترل موتور ساید Side-F-CH بتا
 • نوع محصول: مرکز کنترل کرکره
 • برند سازنده: بتا Beta
 • کشور سازنده: چین
موجود
star_border star_border star_border star_border star_border
1 دیدگاه 
240٬000 ‎تومان
متعلقات کرکره برقی
مرکز کنترل F ch بتا - فول کانال
 • نوع محصول: مرکز کنترل کرکره
 • برند سازنده: بتا Beta
 • کشور سازنده: چین
موجود
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
230٬000 ‎تومان