کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات
موتور توبولار لیفت توربو - زمانی نمایش عکس در اندازه بزرگتر

موتور توبولار لیفت توربو

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    

محصول جدید

موتور توبلار Lift Turbo با قدرت 80، 100، 120 و 140 نیوتون- برای انتخاب قدرت کلیک کنید

جزییات بیشتر

229,000 تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
خیر

اطلاعات بیشتر

موتور توبولار لیفت توربو Lift turbo

موتور توبولار لیفت توربو مانند دیگر موتور های توبولار برای باز و بسته کردن کرکره های برقی با وزن و میزان تردد پایین استفاده می شوند. موتور توبولار لیفت توربو با داشتن ظاهری ظربف و زیبا و استوانه مانند، فضای بسیار اندکی را در محیط اشغال می نماید. میزان قدرت موتور های توبولار بر اساس وزنی که قادر به جا به جایی آن هستند و بر حسب واحد نیوتون متر، سنجیده می شود. بر همین اساس این موتور ها شامل انواع زیر می باشند:

  • موتور توبولار لیفت توربو با قدرت 80 نیوتون
  • موتور توبولار لیفت توربو با قدرت 100 نیوتون
  • موتور توبولار لیفت توربو با قدرت 120 نیوتون
  • موتور توبولار لیفت توربو با قدرت 140 نیوتون

گفتنی است انواع موتور کرکره برقی به سه دسته کلی تقسیم می گردند: موتور ساید کرکره برقی (که قدرتمند ترین موتور هاست و برای ورودی هایی با مساحت، وزن و میزان تردد بالا مورد استفاده قرار می گیرند)، موتور سانترال یا سنترال central کرکره برقی (برای جابجایی درب هایی با میزان وزن و تردد متوسط) و موتور های توبلار. در این بین تنها موتور های توبلار هستند که واحد محاسبه قدرت آن ها «نیوتون متر» است، میزان توانایی موتور های ساید و سنترال بر حسب کیلوگرم انجام می پذیرد.

     

کرکره برقی یا کرکره اتوماتیک

کرکره برقی در حدود 25 سال است که به خوبی جای خود را در بازار محصولات حفاظتی در ایران باز کرده است. درب کرکره ای اتوماتیک عملکرد و مکانیزمی نسبتا ساده دارد: تیغه های این کرکره (از جنس آلومینیوم، آهن گالوانیزه و یا پلی کربنات) دارای برش هایی تا خورده در قسمت بالایی و پایینی خود هستند، این برش های فرم گرفته، نهایتا به شکل لولا در کنار یکدیگر قرار می گیرند و یک صفحه یک پارچه و یکنواخت از تیغه ها را تشکیل می دهند. با روشن شدن موتور کرکره برقی، شفتِ متصل به آن شروع به حرکت کرده و اولین تیغه را به حرکت در می آورد. اتصال تیغه ها به یکدیگر باعث می شود که به دنبال تیغه اول، تیغه دوم نیز به حرکت در آید، سپس تیغه سوم و الی آخر. اندازه عرض این تیغه ها می تواند از 4 سانتی متر تا 12 سانتی متر متغیر باشد، تیغه های ظریف و کوچکتر را می توان برای استفاده در پنجره ها به کار برد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد انواع کرکره برقی با بخش فروش دی سی ای کالا تماس حاصل نمایید.

نقاط قوت و ضعف

کالا های هم شاخه