فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
اعلام حریق قیمت، فروش و نصب سیستم
لیست قیمت
سازگاری با
کشور سازنده
جنس بدنه
تاییدیه آتش نشانی تهران
نوع سیستم اعلام حریق
نوع محصول
زون
تعداد لوپ
ظرفیت هر لوپ
برند سازنده
مدل
مقدار گارانتی
فیلتر محصولات

اعلام حریق جی اس تی GST

سیستم اعلام حریق جی اس تی GST

سیستم اعلام حریق جی اس تی GST که نام آن برگرفته از عبارات Gulf Security Technology می باشد، یکی از برترین شرکت های تولید کننده سیستم های اعلام حریق در دنیا است. این شرکت انگلیسی که محصولات خود را در کارخانه های کشور چین تولید می کند، گستره وسیعی از محصولات ایمنی را در ارتباط با اعلام و اطفای حریق در بر می گیرد. این شرکت، تولید کننده ی روش های جامع و قابل اطمینانی در رابطه با سیستم های اعلام حریق در سرتاسر دنیا می باشد.

سیستم اعلام حریق جی اس تی

GST طیف کاملی از محصولات را در خط تولید خود جای داده است و سیستم های اعلام حریقی را تولید می کند که متناسب با تمامی نیاز ها باشد. محصولات ساخت این شرکت در بیش از 80 کشور و منطقه به فروش می رسد و شبکه ای از دفاتر و مراکز فروش در چین را نیز در بر می گیرد. GST تبدیل به بخشی مهم از تجارت جهانی UTC (United Technology Corporation) شده است. کمپانی جی اس تی برای جلب رضایت مشتریان خود در سرتاسر دنیا گروه R & D قدرتمندی را پرورش داده است. این گروه دائما در تلاش برای گسترش تولیدات و تکنولوژی های نوآورانه و جدید خود بوده و مجموعه ای از سیستم های هوشمند اعلام حریق را فراهم آورده است.

در قلب این مجموعه، GST سازمانی کیفیت محور است که در جریان نوآوری مدام خود، ارزش و کیفیت بالا را به دست مشتریان می رساند. این مجموعه توسط سیستم فوق العاده تجارت UTC به نام ACE هدایت می گردد و هر کدام از کارمندان آن نقش مهمی در دستیابی به کیفیتی در کلاس جهانی، رشد و پیشرفت دائمی و نوآوری مشتری محور دارد. کارخانه سازنده محصولات اعلام حریق GST که دارای ساختمان تولیدی در بالاترین سطح کلاس جهانی است، محصولات الکترونیکی هوشمندی تولید می کند که تکنولوژی برش دقیق لبه های محصولات را ارائه می کند. برای حصول اطمینان از بالا بودن کیفیت، این شرکت دارای تجهیزات بررسی و تولید حرفه ای و ظرفیت های قدرتمندی در زمینه کنترل کیفیت و فرایند مدیریت مجموعه می باشد.

GST یکی از معدود کمپانی هایی است که موفق به دریافت گواهی نامه های متعدد داخلی و بین المللی شده است. این گواهی نامه ها به دلیل تطبیق با استاندارد هایی همانند CCCT چین، استاندارد جهانی LPCB، CE اروپا و استاندارد بین المللی UL به این شرکت اعطا شده است. این شرکت موفق به اجرای سیستم جهانی مدیریت محیط زیست، سلامت و ایمنی شده است. در نتیجه GST توانسته در کنار کاهش هزینه های مصرف انرژی با موفقیت رکورد ایمنی خود را نیز بهبود بخشد. مقیاس این پیشرفت ها باعث دستیابی این شرکت به چند جایزه مهم دولتی در چین و UCT شده است. نکته دیگر اینکه ویژگی های محصولات این برند (که در برخی موارد خاص خود آن می باشند) می توانند در قیمت اعلام حریق GST جی اس تی تاثیر گذار باشند.

انواع محصولات اعلام حریق GST جی اس تی

شرکت GST سعی دارد با در نظر گرفتن تمامی نیاز های مشتریان خود و با توجه به استاندارد های جهانی در سامانه های اعلام حریق، مجموعه محصولات کاملی تولید کند. از آنجا که سامانه های اعلام حریق ارتباط تنگاتنگی با مبحث ایمنی پیدا می کنند، باید نسبت به طراحی، تولید و ساخت آن ها توجه ویژه ای داشت؛ چرا که کوچکترین خطایی در این راستا، می تواند منجر به حادثه ای ناگوار گردد. در همین زمینه شرکت GST دارای محصولات زیر در دو دسته اعلام حریق آدرس پذیر و متعارف می باشد:

مرکز کنترل یا کنترل پنل GST

این شرکت دو نوع مرکز کنترل تولید می کند: کنترل پنل آدرس پذیر GST و مرکز کنترل متعارف GST. این مرکز کنترل ها دارای وظیفه جمع آوری اطلاعات از سنسور های متصل به آن می باشند. سیم کشی تمامی دتکتور ها، فلاشر ها و آژیر ها، نهایتا به مرکز کنترل ختم می شود. سنسور ها یا دتکتور ها با تشخیص بروز مشکل در بخشی از محل، اطلاعات را به مرکز کنترل منتقل می کند. کنترل پنل با پردازش این اطلاعات نسبت به اجرای واکنشی مانند به صدا در آمدن آژیر خطر، اقدام می کند.

مرکز کنترل اعلام حریق جی اس تی

دتکتور دود فتو الکتریک GST

دتکتور دود فتو الکتریک آدرس پذیر GST و دتکتور فتوالکتریک متعارف GST با تشخیص وجود دود در محیط، کنترل پنل را آگاه می سازد. عملکرد این دتکتور به این صورت است که سنسور آن با قرار گیری در معرض هوای تمیز، کالیبره می شود، در هنگام ایجاد حریق و برخاستن دود از آن و با کم شدن نور (فوتون) در محیط، حسگر وجود دود در محیط را اعلام می کند. دلیل استفاده از نام «فتوالکتریک» برای این دتکتور نیز همین بوده است.

دتکتور حرارتی GST

گاهی در برخی اماکن، به طور دائمی حسگر در معرض دود (از منبع دیگری به جز آتش) قرار دارد و یا اینکه در شرایط آلودگی هوا قرار می گیرد، در این صورت ممکن است دتکتور دودی دچار اختلال در عملکرد گردد. در چنین شرایطی از دتکتور حرارتی آدرس پذیر اعلام حریق GST (برای سیستم های Addressable) و یا دتکتور حرارتی متعارف اعلام حریق GST (برای سیستم کانونشنال) استفاده می شود. این دتکتور ها دارای استاندارد دمایی هستند، به افزایش دما به میزان تعریف شده برای دتکتور، دستگاه و سنسور آن واکنش نشان می دهند.

مولتی دتکتور GST

مولتی سنسور آدرس پذیر GST - مدل I-9101 و دتکتور دودی حرارتی متعارف GST - مدل I-9101 دارای دو سنسور برای تشخیص همزمان دود و حرارت می باشند. این دتکتور دارای ریز پردازنده ای است که سیگنال ها را بر اساس فاکتور هایی مانند طول سیگنال و الگوی افزایش آن، آنالیز می کند، سپس این الگوها را با برنامه های تعریف شده ی تشخیص آتش و پاسخ دهی ایمن تر، تایید می کند، با آنالیز هوشمند حساسیت تشخیص دود، به طور اتوماتیک و همینطور بر اساس تغییر دما، تنظیم می شود که نهایتا پاسخی سریع عرضه می دارد. این مولتی دتکتور دارای تاییدیه آتش نشانی تهران نیز می باشد.

بیم دتکتور رفلکتوری GST

بیم دتکتور رفلکتوری GST که قابل استفاده برای سیستم اعلان حریق آدرس پذیر می باشد، دارای یک فرستنده است که اشعه ای به سمت گیرنده می فرستد. این دو بخش در دو سمت یک سالن بزرگ نصب می شوند و هرگاه عاملی مانند دود بین این دو عنصر واقع شده و ارتباط اشعه را قطع کند باعث اعلام خطر می گردد. بعضی از بیم دتکتورها فرستنده و گیرنده روی یک قسمت قرار می گیرند و در قسمت روبرو یک انعکاس دهنده (Reflector) نصب می گردد.

دتکتور گازی GST

دتکتور گازی آدرس پذیر GST مدل I-9602 و دتکتور گازی متعارف GST مدل C-9602 با تشخیص وجود گاز شهری می تواند به مرکز کنترل اعلام خطر کند. این محصول بر خلاف دتکتور های مونوکسید کربن که صرفا قادرند این گاز را تشخیص دهند، گاز شهری نشت شده را تشخیص می دهد. دتکتور گازی جی اس تی با تاییدیه آتش نشانی تهران، امنیت بالایی را برای ساختمان شما فراهم می آورد.

مرکز تکرار کننده GST

این دستگاه کلیه عملیاتی را که در سیستم اعلام حریق بوقوع می پیوندد و روی مرکز کنترل نشان داده می شوند تکرار کرده و محل دقیق آتش سوزی و یا خطوط معیوب را مشخص می نماید، مرکز تکرار کننده اعلام حریق gst به این ترتیب امکان کنترل و بازرسی کل سیستم را فراهم می آورد و سازگار با مرکز کنترل 2، 4، 8 و 16 زون می باشد. این محصول مستقیما از پنل اعلام حریق قدرت می گیرد.

تمامی محصولات اعلام حریق جی اس تی در ایران دارای تاییدیه آتش نشانی تهران می باشند و می توان با اطمینان از تولیدات این برند استفاده کرد. لازم به ذکر است GST دارای زیرشاخه های GST, Firex, vista و ISST است. شما می توانید با مشاهده اطلاعات محصولات، نسبت به خرید سیستم اعلام حریق جی اس تی در فروشگاه دی سی ای کالا اقدام نمایید.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری