فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
برندها
فیلتر محصولات

آنتن سیماران

آنتن مرکزی سیماران

با پیشرفت تکنولوژی و گسترش آپارتمان نشینی و افزایش تعداد برج ها و ساختمان های بلند در شهرهای بزرگ و ایجاد بهم ریختگی های حاصل از جمعیت در حین استفاده همزمان از تجهیزات، نیاز به کنترل هوشمندانه و استفاده از ابزاری است که در حین کاربری آسان آشفتگی را به حداقل برساند .امروزه نیاز همه مکان ها اعم از مسکونی ،اداری، تجاری و... استفاده از اطلاعات توسط گیرنده ها ست که ملزم به یک آنتن می باشد و با توجه به هرج و مرج اضافه با افزایش آپارتمان ها استفاده از آنتن مرکزی بهترین گزینه است . تجهیزات آنتن مرکزی بهترین گزینه برای رهایی از شر انبوهی از آنتن ها است. به راحتی تصاویر و اطلاعات را از شبکه های تلویزیونی به تلویزیون همه مجتمع ارسال می کند و در اتلاف هزینه اعم از هزینه های کابل کشی و آنتن مجزا کاسته و سبب کاهش اشغال فضا هم گردیده است. با توجه به موارد ذکر شده راه کار پیشنهادی این است که از یک آنتن برای تمام گیرنده ‌ها استفاده گردد و چون سیگنال در یافت شده توسط این آنتن برای تمام گیرنده‌ ها کافی نخواهد بود لذا از تجهیزاتی برای افزایش مقدار سیگنال و توزیع آن بین گیرنده‌ ها استفاده می‌ کنیم.

آنتن مرکزی هوایی سیماران

معرفی تجهیزات آنتن مرکزی سیماران 

آنتن مرکزی سیماران یک دستگاه پیچیده با روش کار بسیار ساده می باشد که متشکل از اجزای تک و مجزا و کارآمدی است که هریک در دریافت سیگنال از آنتن اصلی مرکز و ارسال و اشتراک به تمامی واحد های متصل به شبکه وظایفی به عهده دارند. در نهایت خروجی تصاویر با کیفیت و دریافت سیگنال ها از مرکز و توسط یک وسیله به نام آمپلی فایر تقسیم و به همه گیرنده ها انتقال داده می شود. در واقع به دلیل کافی نبودن سیگنال دریافت شده توسط یک آنتن برای تمامی گیرنده ها از ابزار و تجهیزاتی برای تقویت و گسترش سیگنال ها استفاده می کنیم که در ادامه با هریک از تجهیزات آنتن مرکزی سیماران بیشتر آشنا می شویم:

  • آنتن اصلی ANTENNA
  • پیش تقویت کننده آنتن اصلی
  • آمپلی فایر / میکسر (تقویت کننده)
  • اسپلیتر (Splliter) یا جدا کننده ، تقسیم کننده
  • سوییچ جهت دار
  • ترمینال ، کابل های آنتن و اتصالات کابل پریز های دیواری

بررسی انواع مدل های آنتن سیماران

به طور کلی آنتن مرکزی تمامی اطلاعات و سیگنال ها و حتی تصاویر را با بالاترین کیفیت از منبع گرفته و به چندین گیرنده انتقال می دهد و عدم نیاز به کابل کشی و آنتن های مجزا برای اماکن پرجمعیت و صرفه جویی در هزینه از نقاط مثبت و قابل توجه آنتن مرکزی به شمار می رود. آنتن های هوایی در دو نوع ثابت و گردان موجود هستند که جهت گیری توسط دستی یا اتوماتیک صورت می گیرد. آنتن های سیماران با توجه به نوع کاربری و شیوه استفاده به انواع مختلفی تقسیم می شوند از جمله: آنتن ثابت ،آنتن گردان و آنتن دیجیتال اشاره کرد. در زیر توضیح مختصری برای هریک داده ایم.

آنتن ثابت سیماران

آنتن ثابت سیماران باید در نقطه مرتفع نظیر پشت بام با فاصله از تلویزیون (گیرنده) نصب شود و نیاز به کابل و سیم آنتن دارند .در واقع این آنتن برای مکان هایی که سیگنال ها نسبتا قوی و آنتن قدرت دریافت آنها را به راحتی داشته باشد مناسب است. این آنتن نیاز به تنظیم طبق جهت گیری داشته و سپس در بهترین حالت ثابت می شود.

آنتن-فیکس-سیماران

در مکان هایی که دریافت سیگنال از طریق آنتن ثابت به سختی صورت گیرد، از آنتن‌ های گردان استفاده می شود.

آنتن ثابت سیماران مدلSAB50T  با قابلیت استفاده برای دو دستگاه گیرنده (تلویزیون های LED – LCD) و گیرنده ی باند های FM و UHF و VHF می باشد. دارای تقویت کننده سیگنال با نویز بسیار کم که با داشتن ضریب تقویت بالا تصاویر با کیفیت به ما می دهد و هم چنین در برابر شرایط نامساعد به دلیل پوشش پلاستیکی مقاوم بوده و قابل نصب روی پشت بام و تراس است. 

آنتن گردان سیماران

آنتن هوایی گردان از طریق سیم، امواج و سیگنال را انتقال داده و معمولا با فاصله از گیرنده (تلویزیون) قرار می گیرد. آنتن هوایی گردان در مکان هایی که نیاز به چرخش و پیدا کردن فرکانس مختلف و سیگنال ها بسیار ضعیف باشند، استفاده می شود. در واقع برای تنظیم جهت آنتن باید بهترین و مناسب ترین جهت که تصویر عالی و با کیفیت به ما بدهد را باید انتخاب کنیم که در بسیاری از مواقع در مکان های متفاوت این اتفاق به خوبی انجام نمی شود ؛در این شرایط با استفاده از آنتن های گردان این مشکل قابل حل خواهد بود. چند نمونه آنتن گردان سیماران را بررسی می کنیم.

آنتن دیجیتال گردان سیماران

آنتن گردان 1000 N سیماران با قابلیت چرخش 360 درجه ، دارای تقویت کننده سیگنال و نویز بسیار کم که قابلیت اتصال همزمان به دو دستگاه گیرنده را دارد.

آنتن گردان سیماران مدل 1200N با قابلیت چرخش تا 330درجه با  نویز کم و ضریب تقویت بالا و مقاوم در برابر شرایط جوی نامناسب که مجهز به بوستر داخلی باگین قابل تنظیم می باشد. منبع تغذیه این آنتن با امپیدانس 75 اهم بوده و بدون ریموت و کابل می باشد. آنتن N1200 برای گیرنده و یا تلویزیون های LED - LCD مناسب بوده و دارای گیرنده باند  FM - UHF - VHF می باشد.

آنتن گیرنده دیجیتال سیماران

آنتن دیجیتال سیماران به دو دسته داخلی و هوایی (بیرون) تقسیم می شوند، که در سایز کوچک و مجهز به منبع تغذیه قوی بوده و قابل استفاده برای انواع تلویزیون و گیرنده دیجیتال می باشد . آنتن دیجیتال با داشتن تقویت کننده داخلی و کاربری آسان، تنظیمات دستی را کاهش داده و به طور کلی بهترین جایگزین برای آنتن های گردان می باشد چرا که نیاز به نصب آنتن در پشت بام و خرید کابل و تنظیمات دستی برای جهت یابی دقیق ندارد. 

با خرید و قرار دادن یک آنتن دیجیتال در موقعیت مناسب ، تلویزیون را روشن کرده و به قسمت تنظیم آنتن بروید، سپس با انتخاب یک فرکانس به صورت پیش فرض  می توانید در پایین صفحه نمودار خطی سیگنال را مشاهده و طبق آن تنظیمات را انجام دهید و سپس شبکه های مورد نیاز ر ا دریافت و جستجو کنید .

آنتن هوایی دیجیتال سیماران مدل SAB50

آنتن دیجیتال (اکتیو) سیماران با قابلیت اتصال به  تلویزیون ‌های LED و LCD و حساسیت و ضریب تقویت بالا می باشد که گیرنده ای با کیفیت و بدون نویز امواج FM-VHF/UHF است و دارای ۲ خروجی جهت استفاده همزمان ۲ دستگاه که بسیار کاربردی است . شرکت سیماران این محصول را با دو سال گارانتی ارائه داده است.

آنتن اکتیو SHARK1560 سیماران 

این آنتن با قابلیت چرخش 350 درجه ، مقاوم در برابر شرایط نامساعد جوی و دارای قابلیت هایی همچون داشتن تقویت کننده سیگنال، ضریب تقویت بالا و نویز بسیار کم می باشد. آنتن SHARK1560  قابلیت استفاده همزمان برای 2 دستگاه گیرنده را داشته و با بوستر داخلی مناسب برای شبکه های آنالوگ و دیجیتال می باشد.

انواع آنتن دیجیتال هوایی سیماران

قیمت و گارانتی آنتن مرکزی سیماران

شرکت سیماران همواره از اولین شرکت های ایرانی شناخته شده در زمینه تولید تجهیزات الکترونیکی بوده است و با ارائه محصولات و قطعات با کیفیت و کاربردی همواره  در نو آوری و محصولات جدید صدر جدول در میان کمپانی های تولید کننده ایرانی و خارجی بوده است. شرکت سیماران محصولات خود را با گارانتی طولانی مدت عرضه می کند. آنتن مرکزی سیماران یکی از محصولات بی نظیر این شرکت ایرانی که با توجه به جنس و کیفیت و کارایی بالا با قیمت مناسب تولید و عرضه می شوند و دارای پشتیبانی دو نیم ساله از طرف این شرکت می باشد.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری