فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
برندها
فیلتر محصولات

آرام بند بتا - Beta

معرفی آرامبند بتا

یکی از دغدغه های مهم و جاری در زندگی روتین و روزمره بشر که همه ما با آن درگیر هستیم باز و بسته نمودن درب ها به شکلی که کمترین ضربه و آسیب را دریافت کنند می باشد. برای رسیدن به حد استانداردی مطلوب جهت باز و بسته کردن درب باید از وسیله ای به نام آرام بند استفاده کرد. این وسیله در بالای درب وصل شده و کار آن جلوگیری از سرعت ناگهانی درب هنگام بسته شدن است تا به شدت با چهار چوب درب بخورد نکند. شرکت بتا به عنوان یکی از معتبر ترین تولید کنندگان آرام بند متناسب با انواع درب ساختمانی  است که دارای ابعاد و وزن مختلفی هستند.

مدل آرام بند بتا

ویژگی های آرام بند بتا

یک آرام بند از ویژگی های متعدد ظاهری و فنی برخوردار است که شامل جنس، اندازه، نحوه کارکرد و ... می شود. جنس به کار رفته در آرام بند های بتا از آلومینیوم فشرده بوده و نوع مکانیزم آن به مانند ترمز اتومبیل های هیدرولیکی عمل می کند. بدین شکل که با حرکت طولی پیستون داخل مخزن روغن آرام بند، درب به وسیله اهرمی که به آن متصل است این حرکت طولی را تبدیل به حرکت عرضی می کند، تا به آرامی باز و بسته شود. در بعضی از آرام بند های بتا حرکت به صورته دو زمانه و سه زمانه انجام می شود. 

انواع آرام بند های بتا

از آنجایی که شرکت بتا به اهمیت تنوع در محصولات خود متناسب با سطح نیاز مشتریان پی برده است. در تولید آرام بند نیز کوشیده با رعایت و حفظ استاندارد های بین المللی متناسب با هر نوع درب، از نظر وزن ، جنس و ابعاد آن آرام بند مخصوصی را تولید و عرضه کند. آرام بند های بتا در 4 مدل طبقه بندی می شوند. مدل 45 تا 60 کیلیوگرم، مدل 60 تا 80 کیلوگرم، مدل 80 تا 100 کیلوگرم، مدل 100 تا 120 کیلوگرم از این مجموعه تا به حال عرضه شده که میزان کیلوگرم در واقع تحمل وزن دربی است که آرام بند می تواند آن را تحمل کند.

آرام بند بتا- Beta در اداره

جمع بندی انواع آرامبند بتا

اگر قائل به ایجاد فضای مدرن تر متناسب با معماری ساختمان های امروزی هستید خرید و نصب آرام بند های بتا بهترین پیشنهاد برای شما است تا تفکر تجدد خواهانه خود را بیش از پیش در مراکز مسکونی، اداری و تجاری خود پیاده کنید و از طرفی آسایش و جلوه زیباتری را برای مراجعه کنندگان به ارمغان آورید. ما به عنوان یک مجموعه فروشگاهی در بستر وب نمایندگی فروش محصولات شرکت بتا را عهده دار هستیم که متناسب با سبک، سلیقه و نیاز شما مشتری گرامی هر مدل آرام بندی که مد نظر دارید می توانید از همین سایت انتخاب نموده و آن را با 1 سال گارانتی بتا درب منزل دریافت نمایید. جهت مشاوره تلفنی نیز با ما در تماس باشید.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری