نوع فیلتر

قیمت
قیمت
بیشتر
اندازه هر لنگه درب
اندازه هر لنگه درب
بیشتر

مقایسه محصولات

  • هیچ آیتمی برای مقایسه وجود ندارد.

جک درب اتوماتیک پارکینگی MPC

MPC شرکتی پویا و جدید مخصوص تولید سیستم های درب اتوماتیک است. این کمپانی ایتالیایی با آگاهی از نیاز های مشتریان سعی در تولید بهترین محصولات با مناسب ترین ویژگی ها دارد. فلسفه این شرکت برقراری ارتباط مستقیم با کاربر برای ایجاد یک اتصال محکم است که با همین هدف محصولاتی با بهترین کیفیت و قابلیت اطمینان محصولات تولید می کند. با وجود تجربه ای بیش از بیست سال با تولید محصولات با کیفیت، مستحکم، ظریف و قابلیت های منحصر به فرد، همراه با قیمت کاملا رقابتی، ام پی سی جایگاه خود را در میان کاربران پیدا کرده است. به علاوه با آگاهی از نیازهای بازار MPC طیف وسیعی از محصولات را ارائه می دهد.
جک درب اتوماتیک MPC که با نام تایتان شناخته می شود، به صورت پیستونی ساخته شده است، با امکان به حرکت در آوردن درب هایی تا 350 کیلوگرم و عرض 4 متر، می توان این جک را تا 18 بار در ساعت استفاده کرد، پس برای واحد های مسکونی تا 100 واحد مناسب است. از دیگر خصوصیات این محصول می توان به حرکات نرم و بی صدای آن اشاره داشت. شما می توانید این جک ایتالیایی را با گارانتی 3 ساله از فروشگاه دی سی ای کالا تهیه کنید.
خرید جک درب اتوماتیک MPC می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب باشد، چرا که بیشتر درب های اتوماتیک پارکینگی، ایتالیایی هستند و به واسطه تجربه بسیار طولانی در این زمینه می توانید به راحتی به کیفیت ساخت و تولید آن ها اعتماد کنید.

جک درب برقیMPCو ارتباط با سیستم کنترل تردد خودرویی

شما می توانید جک تایتان ام پی سی را با انواع سیستم های کنترل تردد خودرویی هماهنگ کنید. به این ترتیب تردد از درب ورودی با سرعت و سهولت بسیار بالاتری صورت می گیرد، به علاوه می توانید رفت و آمد خودرو ها را نیز کنترل کنید. به این صورت که در سیستم کنترل تردد خودکار تگ خوان، یک تگ برچسبی کوچک بر روی شیشه اتومبیل های مجار به تردد نصب می کنید، با نزدیک شدن این خودرو به گیت و خوانده شدن تگ توسط ریدر دستگاه، جک درب MPC به طور خودکار باز می شود. کنترل تردد پلاک خوان نیز به همین ترتیب عمل می کند با این تفاوت که باید پلاک ها برای دستگاه تعریف شوند.

قیمت جک درب برقی MPC ایتالیا خرید درب اتوماتیک ام پی سی
اطلاعات بیشتر
سوالات متداول
آخرین خبرها
برندها

درب اتوماتیک MPC

فیلتر های فعال
درب اتوماتیک MPC
جک پارکینگی تیتان Titan600
  • قدرت هر لنگه یا موتور: 350 کیلوگرم
  • اندازه هر لنگه درب: 4 متر
  • ولتاژ جک یا موتور: 220 ولت
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
3٬500٬000 ‎تومان
درب اتوماتیک MPC
جک پارکینگی تیتان 400 Titan
  • قدرت هر لنگه یا موتور: 350 کیلوگرم
  • اندازه هر لنگه درب: زیر سه متر
  • ولتاژ جک یا موتور: 220 ولت
star_border star_border star_border star_border star_border
2 دیدگاه 
3٬250٬000 ‎تومان