فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
برندها
فیلتر محصولات

راهبند آگسا

تنوع محصول بالا و همواره موجود بودن اجناس مواردی است که ما اکنون از کمتر برندی در راهبند اتوماتیک شاهد آن هستیم. اما شرکت آرمان گستر آناهیتا با اسم مخفف آگسا توانست شرایط تحریمی را به نفع خودش تغییر دهد و با ارائه محصولات متنوعی از گروه راهبند اتوماتیک دست خریدار را برای انتخاب یک محصول عالی باز بگذارد.

کارخانه تولیدی راهبند آگسا در اصفهان قرار دارد و این شرکت با زنجیره توزیع کنندگان خود در سراسر ایران قادر است به سرعت محصولاتش را به دست خریدار برساند. در ادامه با سری های مختلف راهبند آگسا آشنا شوید.

انواع راهبند شرکت آگسا

شرکت آگسا راهبند هایش را در سه سری اقتصادی، نرمال و فول آپشن معرفی کرده که هر یک مشخصات فنی خود را دارند. نکته جالب این دسته بندی در انتخاب انواع راهبند از این سه دسته است به گونه ای که می توان از دسته اقتصادی یا نرمال یا فول آپشن مدل بازویی ساده و یا مدل 90 درجه را خریداری کرد که ما در هر دسته تفاوت هایشان را بیان می کنیم.

مشخصات راهبند های آگسا

راهبند اقتصادی آگسا

همان طور که از نام این دسته پیداست شرکت آگسا برای مدل های اقتصادیش یک موتور معقول و یک حداقل لوازم جانبی را قرار داده است که بتواند با مدل های وارداتی ارزان قیمت رقابت نماید. با این حال این آگسا در اقتصادی ترین مدل هایش نیز از موتور 110 واتی استفاده کرده که حداقل 20 وات از مدل های وارداتی بیشتر است و باعث می شود این راهبند مناسب تردد بالا نیز باشد.

پیشنهاد آگسا برای تردد با این راهبند اقتصادی 500 بار در طول روز است که عدد خوبی برای برخی اماکن تردد محدود است. جالب اینجاست که بسیاری از خریداران راهبند هیمن میزان تردد برایشان کفایت کرده و نیازی به مدل های قوی تر ندارند.

مصرف کننده قادر است از دسته راهبند اقتصادی آگسا مدل های ساده بازوی 6 متری، بازو تاشو 90 درجه یا 180 درجه ای و مدل های فنس دار را خریداری نماید.

مشخصات راهبند تلسکوپی و 90 درجه

راهبند نرمال آگسا

آگسا با ثابت نگه داشتن بدنه محصولش راهبند نرمال برای تردد های تقریبا بالا را عرضه نموده است. این راهبند قادر است متوسط روزانه 1200 بار تردد را بدون مشکل پاسخگو باشد. موتور این راه بند ها از 110 وات مدل اقتصادی به 150 وات ارتقاء یافته و نوید قدرت و سرعت مناسب را می دهد.

در محصولات این دسته که شامل راهبند تلسکوپی، 90 و 180 درجه و فنس دار می شود مرکز کنترل دژبانی نیز قرار داده شده تا تفاوت اندکی با مدل اقتصادی در لوازم جانبی داشته باشد.

مشخصات راه بند فنسی و 180 درجه آگسا

راهبند فول آپشن آگسا

اگر از نام این راهبند انتظار لوازم جانبی بالا یا ظاهر خاصی دارید، این دسته راهبند ها شما را نا امید می کند چرا که این مدل راهبند ها تنها چشمی التراسونیک فراتر از مدل نرمال دارد و ظاهرش به نسبت مدل های اقتصادی و نرمال بدون تغییر مانده است. اما تفاوت اساسی که به نسبت مدل های ارزان تر دارد در نوع موتور است که در دل جعبه فلزی قرار داده شده و با توان 200 واتی می تواند پاسخگوی یک نگهبانی شهرک نیز باشد.

آگسا برای مدل های فول آپشن محدودیتی برای تردد روزانه در نظر نگرفته و می توان با توجه به الکترومکانیک بودن آن انتظار تردد تا 3000 بار در طول یک روز را داشت و اگر مکانی بیش از این تردد دارد می بایست از مدل های هیدرولیکی استفاده نماید.

مصرف کننده قادر است راهبند فول آپشن آگسا را نیز در مدل های تلسکوپی، 90 درجه و 180 درجه و همچنین فنسی دو ردیفه و سه ردیفه تهیه نماید.

 راهبند سرعت بالا

آگسا بجز مدلهای معمول خود مدل های سفارشی نیز تولید می کند که یکی از آنها مدل های پر سرعت است. سرعت باز یا بسته شدن این راهبند ها 1.6 ثانیه است که تقریبا 3 برابر پرسرعت تر از مدل های معمولی می باشد. موتور این راهبند هم بنا بر درخواست می تواند سفارشی سازی شده و برای اماکن پرتردد ارتقاء یابد.

قیمت راه بند آگسا

در روش قیمت گذاری محصولات راهبند اتوماتیک شرکت آگسا روش خلاقانه ای پیش گرفته و همه ی محصولات خود را در سه دسته اقتصادی، نرمال و فول آپشن قرار داده تا بتوان آنها را سه قیمت تهیه کرد. نکته ای که در این قسمت باید به آن توجه کرد سازگاری دسته تهیه شده با جایی است که آن راهبند قرار است در آنجا نصب شود. مثلا اگر راهبند برای یک مکان پرتردد است نباید از مدل های اقتصادی و ارزان قیمت استفاده نمود.

در مقایسه با رقیبان اگسا با توجه به برچسب قیمتی،طیف محصولات راه بند آگسا را را می توان ارزان قیمت تا گران قیمت دانست که در هر رده برای رقیبانش مدلی برای رقابت دارد. ولی با توجه به تولید محصول اش در ایران و خدمات و گارانتی مناسب می تواند در اولویت بالاتری قرار بگیرد.

گارانتی راهبند آگسا

شرکت آرمان گستر آناهیتا به دلیل بومی سازی تجهیزات خود قادر است گارانتی و خدمات خوب و پرسرعتی به مشتریانش دهد که به همین سو نیز رفته است. این شرکت برای راهبند هایش 24 ماه گارانتی ارائه نموده که به نسبت راهبند های وارداتی تقریبا یکسال گارانتی بیشتری است و در ادامه خدمات 180 ماهه را تضمین نموده تا خریدار با خیال راحت از تامین قطعات راهبند آن را تهیه نماید.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری