کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات
جک FAAC 412 نمایش عکس در اندازه بزرگتر

جک درب اتوماتیک فک 412 FAAC

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    9/10

محصول جدید

درب اتوماتیک فک مدل 412- الکترومکانیک -  مناسب دربهایی تا هر لنگه 350کیلوگرم

جزییات بیشتر

3,041,000 تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
خیر

کالا های مرتبط

اطلاعات بیشتر

کمپانی فک ایتالیا یکی  از معتبر ترین کمپانی ها در ساخت انواع مدلهای درب اتوماتیک است از جکهای دربهای دولنگه گرفته تا ریلی ، زیر سقفی و شیشه ای . محصولات این شرکت را می توان از بهترین و بی نقص ترین محصولات در بازار دانست.

بررسی تخصصی جک پارکینگی فک 412 - Faac 412

کمپانی فک در ایران به مانند فک در اروپا کیفیت و اصالت خود را حفظ نموده و سعی کرده با ترکیب کیفیت جنس، اطمینان از نصب صحیح و همچنین خدمات پس از فروش یک محصول ایده آل را به مشتریان عرضه نماید.

سیستم جک 412 مدلیست که از سوی کمپانی فک تولید شده و با اینکه این کمپانی تخصص اش در تولید مدلهای هیدرولیک است ، نشان داده که با ارائه این مدل تمایل دارد بازار خود را در مدلهای الکترومکانیک و ارزان قیمت حفظ کند.

این مدل یکی از معدود محصولات از نوع الکترومکانیک کمپانی فک می باشد که ما در ادامه این نمونه را مورد بررسی قرار خواهیم داد. 

متعلقات پک درب اتوماتیک فک 412

در ابتدا که خریدار این پک 412 را تهیه می کند ، مطمئنا به کیفیت بسته بندی و قرار گیری اجزای داخل آن در مقایسه با دیگر مدلهای موجود نظر هر کسی را به خود جلب می نماید.

متعلقات پک: دو عدد جک، مدار کنتذل 455 فک، دو عدد ریموت، یک جفت چشمی، فلاشر، اجزای فلزی نصب جک روی درب و کارت گارانتی 4 ساله و راهنمای نصب 

جکهای درب اتوماتیک فک 412 :

 ظاهر جک در ابتدا ما را یاد سیستمهای متداول بازار که جکهایش به صورت فله ای وارد ایران شده و با مدارفرمانهای گوناگون ترکیب شده و برندی را شکل می دهند، می اندازد ولی وقتی مهر تایید کمپانی فک و کیفیت جکها را بررسی می کنیم ، در میابیم که این جکها بسیار استاندارد و با کیفیت ساخته شده اند.

محل قرار گیری خلاص کن جکها دقیقا در بالای گیریبکس و انتهای جک قرار دارد و تقریبا محل مناسبی است و باید توجه داشت در زمان نصب این سیستم ، فضای کافی را در این قسمت برای گردش کلید خلاص کن مهیا نمود.

کابل خروجی دقیقا در انتهای جک و زیر محل قرار گیری پین ها ست که در این مورد نیز باید از فضای مورد نیاز برای جای بازی این کابل مطمئن شد.

شفت های تقریبا بلند این امکان را به ما می دهد که بتوانیم این جک را روی درب هایی به حداکثر 2 متر  و  350 کیلو نصب نماییم.

جنس شفت نیز از فولاد می باشد تا خیال مشتریان را از بابت استهکام راحت نماید.

مدارکنترل درب اتوماتیک Faac 412:

فک چند سالی است که مدار فرمان کاملا دیجیتالش را که مدل 455 است جایگزین مدل نیمه دیجیتال 452 کرده است. این مدار کنترل یکی از بهترین نمونه های بازار است که می توان آن را رغیب مدار فرمان جک پارکینگی وی تو کالیپسو دانست.

البته کارکرد این دو کاملا متفاوت است، اما به صورت کلی برنامه دهی به مدار 455 جک پارکینگی فک 412 بسیار ساده است و کمتر وقت نصابها را در این بخش گرفته و به سرعت تنظیمات اولیه انجام می پذیرد.

از جمله قابلیتهای مدار کنترل جک پارکینگی فک 412 :

  • تنظیم کاملا دیجیتال و اتوماتیک باز و بسته شدن درب پارکینگ
  • تنظیم ساده زمان دوم جکها با ریموت
  • فست کلوز(بسته شدن سریع درب پس از عبور خودرو بدون فشرئن ریموت)
  • دارا بودن خروجی قفل برقی بدون نیاز به مدار اضافه
  • کارکرد جک به صورت دو لنگه و یا تک لنگه

فلاشر ، چشم و متعلقات

از لحاظ زیبایی متعلقات فک 412، به سختی می توان از این اجناس ایرادی گرفت . چون سعی شده از لحاظ ساختاری همه پسند طراحی شده است و بجز زیبایی به شکل طراحی متعلقات شدیدا توجه شده است.

نتیجه گیری:

کمپانی فک معمولا محصول ارزانی ندارد و به نظر می رسد هیچ گاه کیفیت را فدای کمیت نکرده و در این کار تقریبا موفق بوده است. سیستم 412 تقریبا ارزانترین مدل برند فک در درب های کنترلی است اما باز هم از بسیاری از سیستم های همتراز خود گرانتر است . شاید بهترین دلیلی که باعث می شود که مشتریان به خرید این مدل جذب شوند ، پیشینه کمپانی فک و گارانتی 4 ساله این دستگاه است که او را از سایر مدلهای همتراز خود متمایز می سازد.

نقاط قوت و ضعف

کالا های هم شاخه